افتتاح وب سایت آرچکت

افتتاح وب سایت آرچکت

سلام دنیا! من متولد شدم , اسم من آرچکت هست . آرچکت توسط یک تیم حرفه ای و متخصص خلق شده و در زمینه معماری , عمران و هر چیزی که در به این موضوع مربوط میشه فعالیت می کند. شعار آرچکت از بدو تولد به این صورت بوده و خواهد بود ” بزرگترین فروشگاه معماری و عمران در ایران و خاورمیانه ” . مدیران این مجموعه با هدف ایجاد بستری قدرتمند و جامع برای طرفداران معماری , دانشجویان و مهندسین عزیز اقدام به راه اندازی این مجموعه نموده اند تا بتوانند در این جامعه ایجاد شده به نیاز های خود دست پیدا کنند. در ادامه با من همراه باشید تا شما را بیشتر با آرچکت آشنا کنیم.

شروع فعالیت آرچکت بزرگترین مرجع معماری و عمران

فعالیت رسمی سایت آرچکت از همین تاریخی که این مطلب منتشر شده آعاز شده است. توجه داشته باشید که آرچکت یک مارکت پلیس ( marketplace ) قدرتمند که برای اولین بار در این زمینه در ایران راه اندازی شده است . به این صورت که همه دانشجویان , مهندسین و دوستداران معماری و عمران می توانند از طریق سایت آرچکت درآمد کسب کنند. شما عزیزان می توانید فایل های مربوط به این زمینه کاری را در سایت برای فروش قرار دهید و از طریق فروش آنها درآمد داشته باشید و یک منبع کسب درآمد عالی برای خودتون بسازید.

شروع فعالیت آرچکت

شروع فعالیت آرچکت

آرچکت در ابتدای فعالیت خود با یک تیم ۸ نفره فعالیت خودش رو اغاز کرده . ما ایمان داریم در کمترین زمان ممکن در صدر وب سایت های معماری خواهیم بود و تیم ما بی شک گسترده تر خواهد شد. همین امروز به ما ملحق شو و از لحظاتی که میگذره درآمد میلیونی داشته باش.

در این مطلب فقط خواستیم اعلام کنیم که وب سایت متولد شده و فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است . توضیحات بیشتر در زمینه فعالیت سایت را می توانید از طریق بخش های مختلف همچون درباره ما , تبدیل شدن به فروشنده برای کسب در آمد از آرچکت و و سایر بخش ها دنبال کنید.

 

امتیاز به این صفحه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *