تبدیل به فروشنده در سایت آرچکت

تبدیل شدن به فروشنده در سایت آرچکت

برای تبدیل شدن به فروشنده و کسب درامد از سایت آرچکت فقط دو گام لازم است تا به دنیای کسب و کار اینترنتی وارد شوید. در این بخش آموزش نحوه تبدیل شدن به فروشنده در سایت فروشگاه معماری آرچکت رو به شما عزیزان توضیح میدیم. توجه داشته باشید برای ساخت فروشگاه اینترنتی خود جهت فروش های معماری و عمران لازم است در سایت ابتدا عضو شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید قبلا آموزش عضویت در آرچکت رو قرار میدیم که می تونید طبق آموزش در سایت عضو بشید.

ایجاد فروشگاه معماری و عمران در سایت بزرگ آرچکت

جزئیات بیشتری در رابطه با فروش در آرچکت و کسب درآمد اینترنتی در بخش تبدیل شدن به فروشنده قرار گرفته است که می توانید اطلاعات لازم را آنجا مطالعه کنید. خب اگه آماده هستید کمربندهاتون رو محکم ببندید و به آرزوهای خوبتون فکر کنید …

گام اول لازم است عضو شده و وارد حساب کاربری خود شوید.به تصویر زیر نگاه کنید. در این تصویر کاربری با نام سارا امیری وارد حساب کاربری خود شده و قصد دارد به فروشنده تبدیل شده و یک فروشگاه اختصاصی برای خود در سایت آرچکت ایجاد کند.

ایجاد فروشگاه معماری و عمران

ایجاد فروشگاه معماری و عمران

در تصویر بالا ابتدا داخل منو کاربری رو داشبورد کلیک کنید. در صفحه پیشخوان همهنطور که مشاهده می کنید یک دکمه نارجی رنگ با عنوان تبدیل شدن به فروشنده و کسب درآمد وجود دارد. کافیست روی این دکمه کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

در مرحله بعد با صفحه ای روبه رو خواهید شد شبیه به تصویر زیر که باید اطلاعات لازم مربوط به فروشگاهی که می خواهید ایجاد کنید را وارد کنید.اطلاعاتی همچون نام فروشگاه آدرس فروشگاه و …

تبدیل شدن به فروشنده و کسب درامد

تبدیل شدن به فروشنده و کسب درامد

قسمت نام کوچک:  نام کوچک خود را وارد کنید

قسمت نام خانوادگی:  نام خانوادگی خود را وارد کنید

قسمت نام فروشگاه:  در این بخش باید یک اسم برای فروشگاه خود انتخاب کنید. این اسم باید منحصر به فرد شما باشد حتی می تواند نام و نام خانوادگیتان باشد. مشتریان شما و کاربرانتان شما را با این اسم خواهند شناخت. پیشنهاد ما این است که اسم اختصاصی شبیه به یک برند برای خود انتخاب کنید. مثلا نام برند سایت ما آرچکت است. فرضا کاربری دوست دارد یک فروشگاه ایجاد کند با نام معماران بزرگ / یکی می خواهد با نام معمار کده فروشگاه ایجاد کند و … اینکه لازم است این نام منحصر بفرد باشد و کسی تا بحال از آن استفاده نکرده باشد به این دلیل است برای خود برند سازی کنید تا مشتریان و کاربران شما را بهتر و راحت بشناسند.

قسمت آدرس:  در این بخش بر اساس نامی که در مرحله قبل به آن اشاره کردیم یک اسم که می تونه همان حالت انگلیسی یا فینگلیش نام فروشگاه انتخابی باشد را بنویسید. مثلا برای کسی که نام فروشگاه را معماران بزرگ قرار داده میتونه ادرس رو به صورت memari-bozorg بنویسه. و برای اصطلاحی مثل معماری کده می توان به این شکل عمل کرد memarkade و … بهتر حالت انگلیسی یا فینگلیش همان نام انتخابی فروشگاه باشد. همانطور که در این بخش مشاهده می کنید نامی که انتخاب می کنید یک صفحه اختصاصی برای شما ایجاد می کند که این صفحه مخصول برای نمایش محصولات شما خواهد بود. پس در انتخاب نام و ادرس دقت کنید.

قسمت آدرس:  در این بخش آدرس و موقعیت جغرافیایی خودتون رو بنویسید.

قسمت شماره:  در این قسمت هم شماره تماس خود را وارد کنید.

و درنهایت تیک گزینه قبول کردن شرایط و قوانین سایت را بزنید تا دکمه ثبت اطلاعات برای شما ظاهر شود. بعد از کلیک روی دکمه سبز رنگ تبدیل شدن به فروشنده و کسب درآمد شما به پیشخوان حساب کاربری خود که به فروشنده تبدیل شده هدایت خواهید شد. صفحه حساب کاربری یک فروشنده در سایت شبیه به تصویر زیر می باشد.

فروش فایل معماری و عمران

فروش فایل معماری و عمران

در تصویر بالا گزینه های قسمت های مختلفی را مشاهده می کنید که فقط کاربران فروشنده این بخش های را مشاهده می کنند. شما در این بخش گزارشات کاملی از فعالیت خود را مشاهده می کنید. در تصویر زیر به گزینه های لازم اشاره شده است.

فروشندگی در آرچکت

فروشندگی در آرچکت

همان طور که در تصویر بالا مشاهده کردید ما به گزینه های لازم اشاره مختصری کرده ایم. هر یک از این بخش های برای خود آموزش مجزایی دارند و در مقاله بعدی کلیه این بخش ها آموزش داده شده است.

امتیاز به این صفحه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *