13 پروژه کامل متره برآورد ( بتنی و فلزی ) با جزئیات

17,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

18 فروش تاکنون

13 پروژه کامل متره و برآورد ( بتنی و فلزی ) شامل تمامی جزئیات همراه یک تحلیل کامل و پروژه متره و برآورد می باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پروژه کامل متره و برآورد یکی از سخت ترین کار های عمران و معماری می باشد که مهندسین و معماران بتوانند به طراحی آن میپردازند به همین دلیل طراحی چنین پروژه هایی نیازمند اطلاعات کافی و دانش بسیار بالای معماری می باشد تا مهندسین و دانشجویان بتوانند به یک طرح بی نقص و کامل دست پیدا کنند . به همین دلیل ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به معرفی و عرضه ۱۳ پروژه کامل متره و برآورد می پردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه این پروژه کامل تمامی اطلاعات تکمیلی خود را به دست بیاورید و با الگو برداری از این طرح ها به طراحی هرچه بهتر یک پروژه متره برآورد دست پیدا کنید .

۱۳ پروژه کامل متره و برآورد

پروژه کامل متره برآورد همیشه از بحث های معماری می باشد که دارای چالش بسیار زیادی برای دانشجویان معماری و عمران می باشد به همین علت دانشجویان برای طراحی چنین پروژه هایی یک الگو کاری داشته باشند تا تبوانند تمامی اطلاعات مورد نظر خود برای چنین طرح هایی را از آن استخراج کنند . متره و برآورد ها همیشه برای اندازه گیری میزان استفاده از مصالح اجرایی ساختمان استفاده می شود به طور مثال مهندسین و دانشجویانی که چنین طرح هایی را ترسیم می کنند هرچه این طراحی به اطلاعات اصلی پروژه نزدیک تر باشد یعنی کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده اند .

13 پروژه کامل متره برآورد با جزئیات تمام

۱۳ پروژه کامل متره برآورد با جزئیات تمام

تحلیل متره و برآورد

متره و برآورد را میتوان یکی از رشته های مربوط به مدیریت پروژه در نظر گرفت در این گونه پروژه ها مهندسین به اندازه گیری قیمت مصالح اصلی به کار رفته در یک طرح می پردازند و سپس به برآورد آن با هزینه های واقعی که در خرید مصالح و سایر اجزا به کار رفته است می پردازند . طراحی متره و برآورد همیشه یکی از سخت ترین تحلیل ها بوده است زیرا دارای ریزکاری ها و محاسبات بسیار زیادی می باشد که اشتباه در یکی از این محاسبات باعث بر هم خوردند کل محاسبات ساختمان می شود . متره و برآورد دارای دو نوع می باشد متره باز و متره بسته که هر کدام دارای ویژگی های خاص محاسباتی می باشند . نمونه های مشابه از پروژه متره برآورد :

موارد موجود در پروژه کامل متره و برآورد

  • ریز متره و براورد اغلب پروژه ها نیز در قالب فایل word و excel می باشد .
  • نقشه های پروژه ها به صورت اتوکدی و کامل در دسترس می باشد .
  • متره و براورد پروژه متره و براورد پروژه ها کاملا بصورت دقیق صورت گرفته است .
  • پروژه متره و براورد ساختمان های مسکونی در این فایل وجود دارد .
  • و …

شما عزیزان می توانید با دانلود ۱۳ پروژه متره برآورد تمامی اطلاعات مورد نیاز برای طراحی و تنظیم متره و برآورد را به دست بیاورید این پروژه ها با دقت بسیار بالایی تهیه و اندازه گیری شده اند که میتوانند کمک بسیار شایانی به شما دانشجویان و مهندسین عزیز در حوضه متره و برآورد بکنند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده