مجموعه 25 پلان هتل ( سایت پلان , نما , برش , پلان , پرسپکتیو )

14,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

7 فروش تاکنون

مجموعه 25 پلان هتل ( سایت پلان , نما , برش , پلان , پرسپکتیو ) انواع هتل ها در طرح و فرم مختلف و تعداد طبقات و … را دارد .

دسته بندی ها : برچسب ها : ,

مجموعه ۲۵ پلان هتل همواره یکی از مهم ترین و سخت ترین طرح ها و کار های درکلاس مربوط به پروژه معماری هتل می باشد که ما در این بخش از مطالب به بررسی و تحلیل بیشتر آن پرداخته ایم تا شما عزیزان بیشتر با این پلان ها آشنا شوید و اطلاعات کاملی را در این باره به دست بیاورید . همواره دانشجویان و معماران عزیز برای کسب نمرات بیشتر در طول ترم دست به طراحی چنین نقشه هتل میزنند تا بتوانند با ارائه آنها به کلاس های درس نظر اساتید محترم را به خود جلب کنند .

البته ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به ارائه نمونه پلان هتل ۵ ستاره میپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از این پلان ها اطلاعات بسیار جامعی را در باره طراحی چنین فضا هایی به دست بیاورید .

نقشه هتل با تمام جزئیات

مجموعه ۲۵ پلان هتل که ما در این بخش به معرفی و تحلیل بیشتر آن میپردازیم همواره یکی از کامل ترین مجموعه ها و پلان هتل می باشد که در آن تمامی اطلاعات مربوط به تمامی فضا ها و امکانات مختلف مورد نیاز مراجعه کنندگان به این مکان گنجانده شده است تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن اطلاعات بسیار جامعی را به دست بیاورید و از این اطلاعات در تحقیقات و پروژه های معماری مختلف استفاده کنید . ما در این مجموعه نقشه هتل توانسته ایم به خوبی تمامی قوانین و معادلات طراحی معماری را رعایت کنیم تا بتوانیم به کاملترین پلان هتل ۳ ستاره , پلان هتل ۴ ستاره و پلان هتل ۵ ستاره دست پیدا کنیم و شما عزیزان بتوانید با خیال راحت به استفاده از این مجموعه بپردازید .

موارد مرتبط با پلان هتل ۵ ستاره

پلان هتل

مجموعه ۲۵ پلان هتل که ما در این بخش از مطالب سایت ارچکت به معرفی آن میپردازیم همواره یکی از کاملترین و جامع ترین نقشه های هتل موجود در سطح اینترنت می باشد که ما در آن توانسته ایم به صورت کاملا اختصاصی به ترسیم مکان ها و امکانات مختلف هتل های مختلف بپردازیم و شما عزیزان بتوانید با استفاده و الگو برداری از انها به اطلاعات بسیار جامعی در این مورد دست پیدا کنید . در این مجموعه ما به خوبی تعداد ۲۵ پلان هتل را مورد بررسی قرار داده ایم تا شما عزیزان بتوانید بر اساس نوع انتخاب و سلیقه خود به انتخاب یکی از این پلان هتل ۵ ستاره بزنید و با ارادئه ان به کلاس های درس بتوانید بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید .

ما در این مجموعه ۲۵ پلان هتل به خوب توانسته ایم مراحل صفر تا صد طراحی این مکان ها را به خوبی ترسیم و طراحی کنیم تا در این مورد اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . هتل ها مکان های اقامت موقتی می باشند که دارای ویژگی ها و امکانات مختلف می باشند که باعث جذب گردشگران و میافران به این گونه مکان ها میشود .

امروزه میتوان هتل ها را یکی از مهم ترین مکان های بافت شهری دانست که وظیفه اسکان گردشگران و مسافران را بر عهده دارد و تمامی نیاز های آنان را رفع کند در این هتل ها علاوه بر امکانات سکونتی امکانات مختلف تفریحی و ورزشی نیز برای آسایش مسافران در نظ گرفته شده است تا انها به رفع تمامی نیاز های خود بپردازند .

ویژگی های مجموعه ۲۵ پلان هتل

  • تمامی طرح های هتل ارائه شده در این مقاله شیت ها و پلان های لازم را دارا هستند .
  • این مجموعه نمونه های مختلف و زیبایی را داراست که مناسب برای الگو برداری هستند .
  • در این مجموعه نمونه هایی از بهترین و برترین پلان هتل های مختلف وجود دارد .
  • پلان ها علاوه بر پلان های لازم در برخی موارد نیز سه بعدی پروژه را دارا هستند .
  • تمامی پلان ها بصورت منظم و دسته بندی شده در این فایل قرار دارند .
  • انواع هتل ای با نمای روسی و طراحی اسلامی و … در این پکیج قرار داده شده است .
  • انواع هتل ها از نظر حجم و فرم مختلف در پکیج پلان های هتل ارائه شده است .
  • انواع هتل ها در طبقات متنوع از قبیل هتل دو طبقه تا ۱۷ طبقه در این مجموعه قرار دارند .
  • هتل های مختلف همچون هتل سه ستاره و هتل چهار ستاره و هتل پنج ستاره در این مجموعه ارائه شده اند .
  • در این مجموعه پلان هتل های معروفی همچون هتل مدینه الرضای مشهد و … وجود دارد .

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود مجموعه ۲۵ پلان هتل از سایت معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را به صورت کامل و انی دریافت کنید . در این نقشه های هتل ما توانسته ایم به خوبی پلان ها و سایت پلان های هتل مختلف که دارای حجم ها و شکل های مختلفی می باشند را ترسیم کرده ایم که در این بین ما میتوانیم به پلان هتل ۵ ستاره اشاره کنیم که شما عزیزان می توانید با خیال آسوده از ان استفاده کنید و اطلاعات کاملی را به دست بیاورید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده