مجموعه 400 پلان ویلایی

25,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

9 فروش تاکنون

مجموعه 400 پلان ویلایی نمونه‌های مختلفی از طراحی ویلا در طرح و فرم متنوع با جزئیات کامل خدمت شما ارائه می‌دهد که در ادامه اطلاعات بیشتری در این رابطه ارائه شده است.

دسته بندی ها : برچسب ها : ,

مجموعه ۴۰۰ پلان ویلایی را می‌توان یکی دیگر از کامل‌ترین و جذاب‌ترین تحقیقات و پروژه‌های مربوط به پلان ویلا دانست که ما در این بخش از مطالب فروشگاه معماری آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر آن می‌پردازم تا اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پلان ویلایی را می‌توان همواره یکی از طرح‌های معماری دانست که اساتید محترم برای سنجش و به چالش کشیدن اطلاعات معماری دانشجویان معماری برای طراحی بر عهده آنان قرار می دهند. در همین رابطه در این بخش به عرضه مجموعه پلان ویلایی در قالب ۴۰۰ نقشه اتوکد ویلا پرداخته‌ایم تا شما عزیزان بتوانید اطلاعات بسیار جامعی را درباره چگونگی طراحی یک ویلا به دست بیاورید .

مجموعه پلان ویلایی

مجموعه ۴۰۰ پلان ویلایی را می‌توان یکی از کمیاب‌ترین طرح معماری و پروژه معماری مربوط به نقشه ویلا دانست که دانشجویان معماری عزیز در طول تحصیل خود در ترم‌های مختلف برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به تهیه و عرضه چنین تحقیق و پروژه‌ای به کلاس‌های درس می‌زنند. به همین دلیل آنها در وهله اول طراحی مجموعه نقشه ویلا به جمع آوری اطلاعات بسیار جامعی درباره ویژگی‌ها و کاربرد‌های مختلف چنین مکانی می‌پردازند تا به بهترین و زیبا‌ترین پروژه معماری در این باره دست پیدا کنند. البته ما نیز در این بخش برای کمک به شما معماران عزیز به ارائه نقشه ویلایی پرداخته‌ایم تا شما عزیزان بتوانید اطلاعات معماری جامعی را درباره چنین مکانی‌هایی به دست بیاورید و با با نوع طراحی یک ویلا به خوبی آشنا شوید.

انواع نقشه ویلا

انواع نقشه ویلا

موارد مرتبط با نقشه ویلا

نقشه ویلا

مجموعه ۴۰۰ نقشه ویلایی که ما در این بخش از مطالب سایت آرچکت توانسته‌ایم به بررسی و تحلیل بهتر و بیشتر تمامی ویژگی‌ها و امکانات مختلف معماری چنین مکانی بپردازیم، را می‌توان همواره یکی از جامع‌ترین و خاص‌ترین مجموعه پلان ویلایی در سطح اینترنت دانست. که گروه معماری بسیار فعال و با دانش ما توانسته است با استفاده از اطلاعات معماری مربوط به نوع طراحی یک ویلا و همچنین اطلاعاتی درباره فضا‌ها و بخش‌های مورد نیاز چنین بنا‌هایی دست به تهیه چنین مجموعه کاملی بزند تا شما بتوانید با الگو برداری از این پلان ویلا‌ها به اطلاعات جامع و کاملی در این باره دست پیدا کنید و از این اطلاعات در دیگر پروژه و پلان معماری خود نیز بهره ببرید و بهترین طرح‌ها را آماده ارائه کنید.

نقشه ویلا با تاسیسات

نقشه ویلا با تاسیسات

ویلا‌ها را همواره می‌توان یکی از مهمترین مکان‌های مسکونی دانست که طراحی و ترسیم آن نیازمند اطلاعات بسیار زیاد معماری می‌باشد زیرا ویلا‌ها به بنا‌هایی گفته می‌شود که از چهار طرف دارای فضای باز و چشم انداز باشد. به همین دلیل ما در این مجموعه ۴۰۰ نقشه ویلایی توانسته‌ایم به ارائه مجموعه پلان ویلا در فضا‌ها و ویژگی‌های مختلف بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از آن به راحتی با نوع طراحی یک ویلا آشنا شوید و با الگو برداری از آنها بتوانید خود به ترسیم بهترین پروژه معماری ممکن درباره ویلا‌ها بپردازید. ویلا‌ها همواره برای طراحی نیازمند اطلاعات بسیار جامعی می‌باشند، به همین خاطر ما در تمامی این پلان‌های ویلا توانسته‌ایم اطلاعاتی را درباره ریز فضا‌ها و امکانات مورد نیاز چنین بناهایی را بگنجانیم تا شما بتوانید به راحتی با طراحی و ترسیم ویلا‌ها آشنا شوید.

ویژگی های مجموعه ۴۰۰ پلان ویلایی

  • پلان‌های به روز و مدرن از ویلا
  • داشتن سه بعدی برخی از پلان‌ها
  • داشتن شیت‌های کامل همچون پلان‌ها و چندین نما و چندین برش
  • وجود پلان‌هایی در مساحت مختلف
  • وجود پلان خانه باغ‌هایی با داشتن نمای ویلایی
  • وجود پلان ویلا برای مناطق مختلف همچون اقلیم گرم و خشک و کوهستانی و …
  • وجود برخی پلان‌های فاز ۲ ویلا
  • امکان پرینت برخی از پلان‌ها
  • و …

مجموعه ۴۰۰ پلان ویلایی را می‌توان کامل‌ترین پروژه معماری ممکن درباره ویلا‌ها دانست که ما در این بخش به عرضه آن پرداخته‌ایم تا شما عزیزان بتوانید بر اساس نیاز خود از این مجموعه پلان ویلا به الگو برداری بپردازید و با استفاده از آن به راحتی به اطلاعات جامعی درباره ویلا‌ها دست پیدا کنید و بتوانید از آنها در دیگر پلان ویلا استفاده کنید و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده