پاورپوینت و PDF تحلیل خانه آبان اصفهان ( 75 اسلاید )

25,000 تومان30,000 تومان

فروشنده : m.f.architecture

موجود

17 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل خانه آبان اصفهان به همراه فایل pdf مربوطه به صورت کامل با داشتن اطلاعات جامع در این بخش خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

دسته بندی ها : , , برچسب ها :

پاورپوینت و PDF تحلیل خانه آبان اصفهان یکی دیگر از مقالات و موضوعات مرتبط با موضوع، پاورپوینت آثار معماری می باشد. که برای راحتی بیشتر شما عزیزان به دو فرمت پی دی اف و پاورپوینت تهیه شده است. در این میان امروزه طراحی و ساخت خانه های مدرن و بسیار زیبا اهداف معماران و همچنین عامه مردم می باشد. تا بتوانند در چنین مکانی با آرامش و با استفاده از امکانات مختلف رفاهی به زندگی بپردازند.

در این میان یکی از خانه های بسیار زیبا و جذاب در ایران و شهر زیبای اصفهان می باشد، که از معماری و شکل بسیار زیبا و خاصی برخوردار می باشد. به این خاطر در این بخش از سایت معماری آرچکت برای معرفی بهتر این بنا به بررسی و ارائه پاورپوینت تحلیل خانه آبان اصفهان در قالب ۷۵ اسلاید کامل می پردازیم. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات بسیار خوب و دقیقی را در اختیار شما عزیزان دانشجو و معمار قرار دهیم.

پاورپوینت معماری خانه آبان اصفهان

طراحی و تهیه مقالات و پروژه های معماری مختلف برای دانشجویان و معماران از اهمیت و سختی خاصی برخوردار می باشد. زیرا آنان با انجام و جمع آوری اطلاعاتی کاملی درباره هر بنا می توانند به یک تحقیق جامع دست پیدا کنند و با ارائه آن به کلاس های درس به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند. به این خاطر دانشجویان عزیز قبل از انجام هر گونه فعالیت باید به جمع آوری اطلاعات جامعی در مورد سبک معماری و همچنین فضا های این مکان بپردازند. تا از این طریق بتوانند به یک پاورپوینت معماری جامع و بسیار دقیق دست پیدا کنند، و با ارائه آن به کلاس های درس بتوانند به بهترین نتایج و نمرات ممکن دست پیدا کنند.

پی دی اف تحلیل خانه آبان در اصفهان

البته ما برای کمک به شما عزیزان در این بخش به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه آبان اصفهان پرداخته ایم. به این صورت که در این تحقیق ما به صورت جامع به بررسی فضا ها و همچنین معماری این خانه پرداختیم، تا از این طریق بتوانیم اطلاعات بسیار خوب و جامعی را در اختیار شما عزیزان دانشجو قرار دهیم. و شما نیز با استفاده از این اطلاعات بتوانید بیشتر با سبک معماری و فضا های مختلف این گونه بنا آشنا شوید.

بررسی بیشتر بافت شهر اصفهان

شهر اصفهان به عنوان یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران شناخته می شود، که از معماری و بافت بسیار متفاوت و خاصی برخوردار می باشد. در حال حاضر در کنار بافت قدیمی و تاریخی شهر اصفهان بنا ها و آثار معماری نوینی نیز به وجود آمده است که باعث مدرنیته تر شدن این شهر شده است. به این خاطر امروزه در شهر اصفهان مکان هایی با معماری تاریخی و قدیمی و همچنین مکان هایی با بافت مدرن و جدید وجود دارند. که شما می توانید با مراجعه به هر کدام از این آثار به اطلاعاتی درباره سبک معماری و همچنین فضا های مختلف آنها دست پیدا کنید، و از این اطلاعات در دیگر طرح معماری و همچنین تحقیقات خود نهایت استفاده را ببرید.

معرفی بیشتر خانه آبان شهر اصفهان

خانه آبان اصفهان یکی از زیباترین خانه های مدرن موجود در شهر اصفهان و همچنین ایران می باشد. این خانه در مساحت ۴۵۰ متر مربع ساخته و طراحی شده است، که از شکل و ظاهر بسیار زیبا و خاصی برخوردار می باشد. زمان ساخت این پروژه بازه زمانی ۲۰۱۵ الی ۲۰۱۸ بوده است که در این مدت زمان کوتاه با نظارت های مختلف به بهترین شکل ممکن و با استاندارد های موجود این خانه طراحی و ساخته شده است. البته طرح این خانه به قدری زیبا و خاص بوده است که جوایزی همچون رتبه اول گروه مسکونی تک واحدی و جایزه معمار ۹۷ را نیز دریافت کرده است. در این خانه تمام فضا ها و امکانات مختلف مسکونی و رفاهی در نظر گرفته شده است، تا ساکنین آن بتوانند در کمال آرامش به زندگی بپردازند.

سرفصل های پاورپوینت خانه آبان اصفهان

 • توضیحات بنا
 • لکه گذاری
 • حیطه بندی تر و خشک
 • تاسیسات
 • صدا، آلودگی، بو و …
 • حریم ها و دسترسی ها و دیدها
 • همجواری فضاها
 • جدول سلسله مراتب فضاها
 • تحلیل هندسی بنا
 • سایت پلان
 • اقلیم بنا
 • پلان و برش بنا

در این مطلب ما به ارائه PDF تحلیل معماری خانه آبان شهر اصفهان به صورت کامل و جامع پرداختیم، تا از این طریق بتوانیم اطلاعات معماری بسیار خوبی را در اختیار شما قرار دهیم. به این خاطر شما عزیزان می توانید با تهیه و استفاده از این تحقیق خانه آبان به صورت آنی و فوری فایل مورد نظر خود را به صورت آنلاین دریافت کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده

 • نام فروشگاه: m.f.architecture
 • فروشنده : m.f.architecture
 • آدرس: اصفهان
  -
 • هنوز امتیازی یافت نشده است.