پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار برنارد چومی ( پاورپوینت , PDF )

5,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

13 فروش تاکنون

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار برنارد چومی اطلاعات کاملی در خود دارد که به همراه فایل pdf راجع به این معماری خدمت شما عزیزان ارائه میگردد .

همواره برای دانشجویان و معماران عزیز شناخت معماران بزرگ و صاحبان سبک صنعت معماری از اهمیت بالایی برخوردار بوده است به همین دلیل ما در این بخش از بیوگرافی معماران به معرفی پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار برنارد چومی پرداخته ایم تا بتوانیم اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . این تحقیق یکی از نادر ترین و کمیاب ترین تحقیقاتی می باشد که اساتید میتوانند بر عهده دانشجویان قرار دهند . پاورپوینت برنارد چومی که ما در آن به تحلیل بیوگرافی برنارد چومی و آثار برنارد چومی پرداخته ایم در قالب ۷۰ اسلاید همراه با فایل پی دی اف ۸۰ صفحه ای که می تواند شما عزیزان را برای دست یابی به بهترین نمرات ممکن در کلاس همراهی کند .

پاورپوینت برنارد چومی ( ۷۰ اسلاید )

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار برنارد چومی یکی از سخت ترین و کمیاب ترین تحقیقاتی می باشد که اساتید محترم می توانند بر عهده دانشجویان و معماران قرار دهند به همین دلیل ما در این بخش از سایت پروژه معماری ارچکت به معرفی و تحلیل پاورپوینت برنارد چومی پرداخته ایم تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما عزیزان را مانند بیوگرافی برنارد چومی و آثار برنارد چومی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . همواره شناخت معماران بزرگ برای دانشجویان بسیار پر اهمیت می باشد زیرا می توانند با شناخت سبک معماری آنها و استفاده از آن سبک به ترسیم بهترین طرح های ممکن بپردازند .

موارد مرتبط با پاورپوینت برنارد چومی

بیوگرافی برنارد چومی

برنارد چومی یکی از معروف ترین مشاهیر صنعت معماری می باشد که ما برای آشنایی شما عزیزان در این بخش به تجزیه و تحلیل بیوگرافی برنارد چومی در قالب پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار برنارد چومی پرداخته ایم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی ها و سبک معماری این نابغه ی معماری آشنا شوید . برنارد چومی در سال ۱۹۴۴ در کشور سوئیس چشم دنیا گشود او توانست تحصیلات پایه و دبیرستان خود را در این کشور بگذراند و بعد ها برای کسب دانش به زوریخ آلمان رفت و توانست در سال ۱۹۶۹ در این شهر مدرک معماری خود را دریافت کند و وارد عرصه معماری شود . او به عنوان دبیر نیز شناخته می شود .

پاورپوینت زندگینامه و اثار برنارد چومی

پاورپوینت زندگینامه و اثار برنارد چومی

برنارد چومی بعد از پایان تحصیلات خود ابتدا به عنوان یک نظریه پرداز به فعالیت های معماری مشغول شد و بعد ها به کار طراحی روی آورد . میتوان برنارد چومی را یکی از دبیران موفق در آموزش و تدریس علم معماری دانست . او توانست در دانشگاه های بزرگی در لندن و نیویورک به تدریس مشغول شود و همین امر باعث شده بود تا بتواند نظریه های معماری خود را گسترش دهد . که او را می توان یکی از ابداع کننده های سبک معماری دیکستراکشن دانست زیرا این استاد برای اشاعه این سبک معماری بسیار زحمت های فراوانی کشیده است .

آثار برنارد چومی

همانطور که گفته شد برنارد چومی در ابتدا به عنوان یک نظریه پرداز در معماری به فعالیت های مختلف میپرداخت که بعد ها توانست با طراحی های خود نظر معماران صاحب نام زیادی را به خود معطوف سازد . ما در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار برنارد چومی به تحلیل تمامی سازه های طراحی شده توسط او پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما دانشجویان و معماران عزیز قرار دهیم و شما بتوانید با استفاده از این اطلاعات و ارائه آن ها به کلاس های درس به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید . پارک دو لاویلت یکی از مهم ترین و شاخص ترین آثار برنارد چومی می باشد که در ادامه به تحلیل آن خواهیم پرداخت .

پارک دو لاویلت اثر برنارد چومی

پارک دو لاویلت را می توان یکی از مهم ترین آثار برنارد چومی دانست که ما در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار برنارد چومی به خوبی به بررسی ویژگی های برتر این پارک پرداخته ایم . این پارک در منطقه ۱۹ پاریس واقع شده است و دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد و میتوان ان را سر منشاء شکل گرفتن معماری دیکستراکشن دانست . او توانست با ارائه این طرح در مسابقات مختلف عنوان برنده را به خود اختصاص دهد . او در معماری خود از ویژگی شبکه های منطبق و هماهنگ با هم استفاده می کند که این امر باعث تمایز آثار او با دیگر معماران نامی میشود .

پاورپوینت زندگینامه برنارد چومی

پاورپوینت زندگینامه برنارد چومی

سرفصل پاورپوینت برنارد چومی

 • زندگی نامه کامل برنارد چومی
 • ایده ها طراحی برنارد چومی
 • سخنان برنارد چومی
 • ایده های برنارد چومی
 • آثار معماری برنارد چومی
 • تحلیل تک تک آثار همچون
 • پارک دلاویلت
 • سالن کنسرت و مجتمع نمایشگاهی Rouen
 • برج مسکونی آبی نیویورک
 • پل (Bridge( 2008-2010
 • موزه و پارک Alesia
 • مرکز فرهنگی Anima
 • سالن کنسرت Le Rosey
 • موزه آکروپلیس

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار برنارد چامی از فروشگاه معماری آرچکت این فایل جامع را به صورت آنی و فوری دانلود کنید . در این تحقیق تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان درباره برنارد چومی گنجانده شده است که شما عزیزان می توانید با خیال آسوده از آن استفاده کنید و بتوانید به بهترین نتاج ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده