پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار چارلز جنکز ( 65 اسلاید )

4,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

21 فروش تاکنون

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار چارلز جنکز یکی از بزرگترین معماران را خدمت شما عزیزان معرفی میکند که این فایل در قالب 65 اسلاید کامل طراحی و تنظیم شده است .

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار چارلز جنکز را میتوان یکی از کمیاب ترین و مهم ترین تحقیقاتی دانست که اساتید محترم می توانند بر عهده دانشجویان معماری قرار دهند به همین دلیل شما عزیزان در وهله اول برای تنظیم و طراحی چنین پروژه ای باید اطلاعاتی درباره زندگی و آثار معماری او به دست بیاورید تا بتوانید با استفاده از این اطلاعات دست به تهیه کاملترین تحقیق ممکن بزنید و بتوانید با ارائه ان به کلاس به بهترین نمرات ممکن دست پیدا کنید . ما در این بخش از فروشگاه پروژه معماری آرچکت و برای کمک به دانشجویان معماری دست به تهیه پاورپوینت تحلیل آثار چارلز جکنز در قالب ۶۵ اسلاید زده ایم و تمامی اطلاعات مربوط به این معمار بسیار ارزشمند را در آن گنجانده ایم .

پاورپوینت تحلیل آثار چارلز جکنس

همواره شناخت سبک معماری و بیوگرافی معماران مختلف برای دانشجویان و معماران عزیز از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل ما در این بخش به معرفی پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار معماری چارلز جنکز میپردازیم و اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم . دلیل اهمیت شناخت سبک معماری مشاهیر معماری برای دانشجویان این می باشد که می توانند با مطالعه و تحلیل سبک معماری آنها و الگو برداری از آثارشان به بهترین طرح های ممکن دست پیدا کنند و بتوانند با ادغام چند سبک معماری مختلف بهترین طرحهای ممکن و جدید را به وجود بیاورند و باعث ایجاد شگفتی در دنیای معماری شوند .

پاورپوینت زندگینامه و آثار معماری چارلز جنکز

پاورپوینت زندگینامه و آثار معماری چارلز جنکز

بیوگرافی چارلز جکنز

چارلز جنکز یکی از معماران و تئوریسم های معروف معماری می باشد که شما عزیزان می توانید برای شناخت این معمار بزرگ به پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار چارلز جنکز مراجعه کنید و تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با این معمار به دست بیاورید . چارلز جنکز در سال ۱۹۳۹ میلادر در شهر بالتیمور امریکا دیده به جهان گشود او در همان دوران کودکی علاقه زیادی به علم داشت و به همین دلیل بعد از گذرانید اطلاعات پایه دبیرستان در شهر خود برای ادامه تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی به دانشگاه هاروارد در شهر کمبریج امریکا پرداخت و توانست اطلاعات زیادی را در این باره به دست بیاورد .

پاورپوینت زندگینامه چارلز جنکز

پاورپوینت زندگینامه چارلز جنکز

چارلز جنکز بعد از کسب مدرک ادبیات زبان انگلیسی در سال ۱۹۶۱ میلادی در همان دانشگاه هاروارد وارد رشته معماری شد و توانست در زیر نظر تاریخ نگاران معماری معروفی به یادگیری این دانش پر اهمیت بپردازد . او در سال ۱۹۶۵ موفق شد که مدرک MA  را در رشته معماری دریافت کند . چارلز جنکز برای کسب دکترای معماری به دانشگاه لندم مراجعه کرد و توانست در آنها به مدرک دکترای تئوری و تاریخ معماری دست پیدا کند . ما در پاورپوینت تحلیل آثار چارلز جنکز تمامی این اطلاعات مهم را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم تا شما بتوانید با استفاده از آنها به بهترین اطلاعات ممکن در رابطه با شناخت این معمار نامی را به دست بیاورید .

تحلیل آثار چارلز جنکز

ما در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار چارلز جنکز به بررسی و تحلیل تمامی آثار چارلز جنکز پرداخته ایم . این معمار معروف بیشتر از این که به طراحی و ترسیم پروژه های معماری بپردازد وارد بخش نقد از سایر بنا های معماری شده بود که این امر باعث معروف شده و محبوبیت این معمار بزرگ شده است . او با استفاده از دانش و اطلاعات معماری خود به تجزیه و تحلیل بنا های مختلفی می پرداخت و تمامی عیب ها و نقص های ان را مورد نقد قرار می داد و به همین دلیل او توانست به تالیف کتاب های زیادی درباره نقد آثار سایر معماران و دانش معماری بپردازد .

معماری سبک پرش کیهانی

کتاب معماری سبک پرش کیهانی یکی از کتاب های مربوط به چارلز جنکز می باشد که ما در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار چارلز جنکز به تحلیل آن پرداخته ایم . این کتاب باعث به وجود آمدن سبک معماری پرش کیهانی در اواخر قرن بیستم شد که البته نمی توان نقش موزه گوگنهایم بیلبائو را نیز در گسترش و اشاعه این نوع سبک معماری نادیده گرفت . این نوع سبک معماری یکی از جدید ترین سبک های معماری می باشد که اغلب ان را به عنوان معماری بدون خط می شناسیم که علت این نام گذاری عدم استفاده طراحان از خطوط در طرح های خود می باشد .

پاورپوینت معرفی چارلز جنکز

پاورپوینت معرفی چارلز جنکز

کتاب پنج معمار معروف نیویورک

کتاب پنج معمار معروف نیویورک یکی از مهم ترین کتاب های مربوط به چارلز جنکز می باشد که دارای شهرت جهانی می باشد . او در این کتاب ها به تحلیل و بررسی آثار معماری و طراحی شده معماران معروفی مانند مایکل گریوز , پیتر آیزنمن , چارلز گواتمی , ریچارد مایر و جان هدوک پرداخته است و تمامی سبک های معماری این طراحان معروف را مورد تجزیه قرار داده است . در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار چارلز جنکز ما به بررسی کتاب ها و مقالات این معمار معرف پرداخته ایم که در پایین به چند مورد دیگر از آنها اشاره می کنیم .

 • زبان معماری پست مدرن
 • پست مدرنیسم چیست
 • لوکوربوزیه , انقلاب مستمر در معماری
 • معماری امروز

سر فصل های اصلی پاورپوینت تحلیل آثار چارلز جنکز

 • مقدمه
 • کورنولوژی آثار حرفه‌ ای
 • بیوگرافی
 • آثار
 • نوشته
 • کتاب پست مدرن سفید
 • پارادایم
 • نظریه‌ های جنکس
 • رویکرد و گرایشات
 • پرش کیهانی
 • هندسه
 • آثار تالیفی
 • آثار طراحی منظر
 • طرح‌ های اولیه
 • پروژه مسکونی جنکز

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار چارلز جنکز فایل مورد نیاز خود را به صورت فوری و کامل دریافت کنید . در این پاورپوینت تمامی اطلاعات مورد نیاز برای شناخت چارلز جنکز وجود دارد که شما عزیزان می توانید با الهام گیری و استفاده از این تحقیق و ارائه ان به کلاس های درس به بهترین نمرات ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده