پاورپوینت و pdf تحلیل خانه انگورستان ملک اصفهان

10,000 تومان15,000 تومان

فروشنده : m.f.architecture

موجود

7 فروش تاکنون

pdf خانه انگورستان ملک اصفهان به همراه پاورپوینت مربوط به این بنا با داشتن اطلاعات کامل در این زمینه ارائه می گردد.

دسته بندی ها : , , برچسب ها :

PDF و پاورپوینت تحلیل خانه انگورستان ملک اصفهان یکی دیگر از مقالات و پروژه های بسیار مهم مربوط به موضوع، پاورپوینت آثار معماری می باشد. همواره تحقیق و انجام پروژه درباره بناهای تاریخی و قدیمی برای دانش آموزان از سختی و اهمیت بالایی برخوردار بوده است. زیرا با این کار علاوه بر اینکه می توانید به نمرات و نتایج عالی دست پیدا کنید، می توانید با سبک های معماری مختلف نیز آشنا شوید.

در این بین خانه ملک اصفهان یکی از بهترین بناهای موجود در ایران و شهر اصفهان می باشد، که دارای معماری بسیار زیبا و خاصی می باشد. به این خاطر ما برای کمک به شما عزیزان به ارائه پاورپوینت تحلیل معماری خانه انگورستان ملک اصفهان در قالب ۱۱ اسلاید کامل پرداختیم، تا از این طریق بتوانیم اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در اختیار شما عزیزان دانشجو قرار دهیم.

پاورپوینت تحلیل خانه انگورستان ملک اصفهان

سایت معماری ارچکت به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه آنلاین پروژه معماری در ایران شناخته می شود، که شما می توانید در آن پاورپوینت معماری مختلفی را در تمام زمینه ها تهیه کنید. در این میان شهر اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای ایران شناخته می شود که دارای آثار معماری و تاریخی بسیار زیادی است. به این خاطر شما دانشجویان عزیز می توانید با جمع آوری اطلاعاتی در مورد این آثار تاریخی به پروژه و تحقیقات بسیار جامعی دست پیدا کنید.  با ارائه آن به کلاس های درس به نمرات و نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنید، و از این طریق بتوانید مقاطع تحصیلی را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید.

پی دی اف خانه انگورستان ملک

در این میان خانه انگورستان ملک اصفهان یکی از قدیمی ترین خانه ها و آثار تاریخی موجود در ایران می باشد. این خانه دارای سبک معماری و همچنین فضاهای مختلفی می باشد که شناخت آنها می تواند بر اطلاعات معماری شما می افزاید. به این دلیل ما در ادامه این بخش به صورت جامع و کامل به بررسی این خانه قدیمی و بسیار زیبا خواهیم پرداخت تا اطلاعات جامعی را ر اختیار شما عزیزان دانشجو قرار دهیم.

اهمیت شناخت آثار تاریخی برای دانشجویان

شناخت آثار تاریخی برای دانشجویان رشته معماری و کسانی که می خواهند بر اطلاعات خود بیفزایند، بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا از این طریق می توانند بیشتر با سبک معماری مربوط به بنا های تاریخی مربوط به دوره های مختلف آشنا شوند. در این میان شما با اطلاعات معماری که به دست آوردید قادر هستید تا به انجام تحقیقات بسیار زیادی بپردازید و بتوانید در کارهای کلاسی به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. همچنین می توانید از این اطلاعات در دیگر تحقیقات، پلان معماری و طرح های معماری استفاده کنید و به یک سبک معماری بسیار جدید و نوین نیز دست پیدا کنید.

معرفی بیشتر خانه انگورستان ملک اصفهان

خانه انگورستان ملک اصفهان به عنوان یکی از تاریخی ترین اماکن و ابنیه های شهر اصفهان شناخته می شود، که از خصوصیات بسیار خاصی برخوردار می باشد. این باغ انگور در زمان نادر شاه افشار به عنوان مالیات از مردم گرفته شده است و سپس در زمان قاجار به تملک مسئول امور مالی حکومت یعنی  پدر حاج محمد ابراهیم ملک التجار در آمد. سپس خود حاج محمد ملک التجار برای انجام مراسمات عزاداری و همچنین تعزیه این مکان را احداث کرد، تا مردم در آنجا به انجام فعالیت مذهبی بپردازند. معمار این بنا استاد حسین چی بود است که با مهارت خود توانسته است این خانه و بنای بسیار زیبا و جذاب را طراحی و درست کند. البته در سال ۱۳۲۲ هجری قمری بخش هایی از این خانه به منظور تعریض خیابان ملک تخریب و دستکاری شده است.

pdf خانه انگورستان ملک اصفهان

سرفصل های پاورپوینت خانه انگورستان ملک اصفهان

 • انگورستان ملک اصفهان
 • حیاط بیرونی
 • حیاط اندرونی
 • شاه نشین زمستانه (اتاق آرامگاه)
 • شاه نشین تابستانه (تالار)
 • اتاق زهرا خانم
 • اتاق نظارت
 • زیرزمین
 • پشت بام
 • اتاق پس درونی (حوض خانه)

در این مقاله و مطلب پاورپوینت تحلیل معماری خانه انگورستان ملک اصفهان ما به صورت جزئی و کامل به بررسی این خانه پرداختیم. اما در خود تحقیق و پاورپوینت برای بالا بردن اطلاعات معماری شما عزیزان به صورت کامل و جامع فضاهای موجود در این خانه را مورد بررسی قرار دادیم، تا شما بتوانید بیشتر با خصوصیات این خانه آشنا شوید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده

 • نام فروشگاه: m.f.architecture
 • فروشنده : m.f.architecture
 • آدرس: اصفهان
  -
 • هنوز امتیازی یافت نشده است.