پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه ( پاورپوینت , word , نقشه )

9,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

8 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه با اطلاعات و محتویات کامل و لازم برای ارائه ارائه میگردد تا نمونه کاملی از تحلیل بنا های تاریخی در اختیار داشته باشید.

پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه را میتوان یکی از مهم ترین و کمیاب ترین تحقیقات و پاورپوینت های معماری مربوط به موضوع آثار معماری دانست که اساتید محترم دانشگاه های مختلف سطح کشور در طول ترم های مختلف برای ارزیابی و سنجش میزان اطلاعات معماری دانشجویان و معماران تهیه چنین تحقیقی را بر عهده آنان قرار می دهند زیرا شناخت مکان های تاریخی مانند بنای انصاری ارومیه که ما در پاورپوینت خانه انصاری ارومیه به بررسی آن می پردازیم برای بالا بردن اطلاعات تاریخی معماران عزیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

به همین خاطر ما در این بخش از مطالب فروشگاه معماری ارچکت به عرضه پاورپوینت تحلیل خانه انصاری در قالب ۲۳ اسلاید همراه با پلان این بنا و فایل word 10 صفحه ای پرداخته ایم تا اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما قرار دهیم .

پاورپوینت خانه انصاری ارومیه

پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه را میتوان یکی از سخت ترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط به آثار معماری دانست که دانشجویان و معماران عزیز در طول ترم های مختلف و برای کسب نمرات بهتر و بیشتر دست به تهیه و عرضه آن به کلاس های درس می پردازند به همین دلیل آنها در ابتدای طراحی و تهیه پاورپوینت خانه انصاری ارومیه به جمع آوری اطلاعات بسیار جامعی در این باره می پردازند تا بتوانند به بهترین و جامع ترین تحقیق ممکن در این باره دست پیدا کنند البته ما نیز برای کمک به شما عزیزان توانسته ایم به عرضه پاورپوینت خانه انصاری بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این تحقیق جامع بهتر با ویژگی های معماری چنین بنای تاریخی آشنا شوید .

پاورپوینت بررسی خانه انصاری

پاورپوینت بررسی خانه انصاری

تحلیل بیشتر شهر ارومیه

در این بخش از مطلب پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه به بررسی و تحلیل بیشتر بافت معماری این شهر می پردازیم تا اطلاعات بسیار جامعی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . ارومیه را میتوان یکی از کلان شهر های مهم و اساسی ایران دانست که مرکز استان آذربایجان غربی شناخته میشود و از فرهنگ و تاریخ بسیار غنی تشکیل شده است که میتوان قدمت آن را به دوران ماد ها که اجداد کورد‌ها هستند نسبت داد به همین دلیل این شهر را میتوان یکی از قدیمی ترین شهر های ایران دانست که دارای آثار تاریخ بسیار زیادی می باشد به همین دلیل ما در این بخش به بررسی و تحلیل بیشتر پاورپوینت خانه انصاری میپردازیم تا شما بتوانید با یکی از آثار تاریخ شهر ارومیه آشنا شوید و به خوبی نوع معماری و سبک آن را بشناسید .

پاورپوینت خانه انصاری

پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه که ما در این بخش از مطالب وب سایت آرچکت به بررسی و تحلیل بیشتر امکانات و ریز فضا های مختلف آن پرداخته ایم را میتوان همواره یکی از کاملترین و جامع ترین پاورپوینت خانه انصاری ارومیه در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم با استفاده از بهترین اطلاعات معماری درباره خانه انصاری ارومیه و همچنین اطلاعاتی درباره سبک معماری این بنا به تهیه و عرضه پاورپوینت خانه انصاری بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این پاورپوینت جامع به اطلاعات بسیار کاملی درباره این بنا دست پیدا کنید و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات خود بهره ببرید .

دانلود پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه

دانلود پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه

خانه انصاری را میتوان یکی از تاریخی ترین و زیبا ترین بنای های قدیمی موجود در شهر ارومیه دانست که عمر این بنا را به دوران قاجار نسبت می دهند زیرا در این بنا کاشی ها و کتیبه هایی وجود دارند که زمان ساخت این بنا را به سال ۱۳۳۰ هجری قمری نسبت می دهند و همچنین فرم اصلی این بنا نیز بیشتر به بنا های ساخته شده در دوران قاجار شباهت دارد . این بنا در ابتدای تاسیس متعلق به بابک جعفری بوده است اما بعد از وفات ایشان این بنا به فرزند و همسر سیف الله خان انصاری رسید و از آن به بعد این بنا به نام خانه انصاری شناخته میشود . این بنا در نزدیکی میدان امام حسین و در جنب خیابان مدنی ۲ واقع شده است به همین دلیل علاقه مندان میتوانند به راحتی به بازدید از این بنای تاریخی بپردازند .

موارد موجود در پاورپوینت تحلیل خانه انصاری

 • پلان خانه انصاری ارومیه بصورت کامل
 • فایل word در ۱۰ صفحه
 • پاورپوینت ۳۲ اسلایدی

سرفصل های اصلی پاورپوینت خانه انصاری ارومیه

 • موقعیت مکانی ارومیه
 • آب و هوای ارومیه
 • زمین لرزه
 • معرفی اثر
 • مجاورت ها
 • موقعیت طبیعی
 • موقعیت فعلی
 • تاریخچه بنا
 • مشخصات بنا
 • تحلیل ورودی های بنا
 • نوع بهره برداری و خصوصیات بارز بنا
 • عوامل تزئین شده و نوع آنها
 • پرسپکتیوها – پلان‌ها – نماها
 • عکس های بنا

پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه که ما در این بخش از سایت معماری ارچکت به معرفی آن پرداخته ایم را شما عزیزان میتوانید به صورت آنی و فوری دریافت کنید و با الگوبرداری از آن بتوانید از این اطلاعات جامع در دیگر تحقیقات و پروژه های خود استفاده کنید و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده