پلان معماری پارک با تمام جزئیات ( اتوکد , رندر )

5,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

45 فروش تاکنون

پلان معماری پارک با داشتن جزئیات کامل و رندر های زیبا از این طرح میتواند ارائه خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد و طرح مناسبی برای الگو برداری باشد .

پلان معماری پارک یکی از بهترین نمونه برای ارائه دانشجویان  می باشد به همین دلیل ما در این بخش به طراحی و عرضه پلان پارک کوچک می پردازیم تا شما عزیزان با چگونگی طراحی و به کاربردن امکانات چنین فضا های تفریحی آشنا شوید . امروزه به دلیل آلودگی هوا در بیشتر نقاط شهر ها مسئولین دست به ساخت و احداث پارک های کوچک و محله ای در تمام نقاط شهر ها و محله های مختلف زده اند که این چنین مکان هایی گذراندن اوقات فراغت تمام سنین جامعه طراحی و ساخته شده اند . این مکان ها دارای زمین های بازی برای کودکان نمی شوند .

پلان معماری پارک کوچک به همراه اتوکد و رندر

پلان معماری پارک ها همیشه از اهمیت بالایی برخوردارند به همین دلیل دانشجویان باید در ترسیم پروژه معماری پارک باید تمامی دانش و اطلاعات خود را به کار ببرند . پارک ها امروزه نقش حیاتی و کلیدی بر روی سیما و فضای شهر ها گذاشته اند و باعث زیبایی آنها می شوند و از پارک ها به عنوان مبلمان شهری تعریف می کنند . پارک ها مکان های تفریحی و ورزشی محسوب می شوند که به منظور تفریح عموم افراد جامعه ساخته و طراحی می شوند . پارک ها به مکان های طبیعی گفته می شود که داری درختان , چمن و پیاده رو می باشد که دارای امکانات تفریحی برای مراجعین می باشد . امروزه به منظور گسترش فضای سبز در تمام نقاط شهر ها دست به طراحی و ساخت پارک های کوچک زده اند .

پلان معماری پارک که ما در این بخش به طراحی و ترسیم ان پرداخته ایم یک پارک کوچک محسوب می شود که به منظور گذارندن اوقات فراغت تمامی افراد جامعه طراحی شده است که دارای آلاچیق ها و نیمکت هایی برای استراحت و برگذاری پیکنیک خانوادگی می باشد . در این پروژه به دلیل باز بودن فضا طراح تمامی ایده های لازم را پیاده سازی کرده است . طرح اصلی این پارک به صورت مستطیلی می باشد .

نمونه های مشابه طراحی پارک :

موارد موجود در نقشه کامل پارک

  • فایل اتوکدی کامل
  • ۸ عدد رندر زیبا و با کیفیت

پلان های ترسیمی پلان پارک

  • پلان اندازه گیری
  • پلان مبلمان

شما عزیزان می توانید با دانلود پلان طراحی پارک از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نظر را به صورت آنی دریافت کنید . پارک ها همیشه دارای جنیه های زیادی می باشند که باعث زیبایی یک منطقه و شهر شده به همین دلیل ما در این بخش به معرفی بیشتر پلان معماری پارک پرداختیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این طرح بی نظیر در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده