پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی با طراحی نوین

22,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی با داشتن مدارک کامل و جامعی نظیر فایل اتوکد و رندر و پوستر و رساله ای جامع در این رابطه در این مقاله از سایت معماری آرچکت ارائه میگردد.

طرح ۵ معماری به عنوان آخرین و مهم ترین کار دانشجویی معماران عزیز محسوب میشود که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا آنها باید با ارائه بهترین پروژه ممکن دانش و توانایی های خود را به اثبات برسانند به همین دلیل ما در این بخش به بررسی و تحلیل پروژه مجتمع مسکونی پرداخته ایم تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم .

پروژه طرح ۵ مجتمع مسکونی را میتوان یکی از موضوعات مرتبط با پروژه معماری مجتمع مسکونی دانست که دانشجویان و معماران دست به تهیه آن میزنند به همین دلیل آنها برای طراحی پروژه کامل مجتمع مسکونی به جمع آوری اطلاعاتی در این باره میپردازند به این خاطر ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه پروژه آماده مجتمع مسکونی همراه با تمام مدارک و رساله پرداخته ایم .

پروژه کامل مجتمع مسکونی

پروژه طرح ۵ مجتمع مسکونی را میتوان همواره یکی از پرکاربردترین و سخت ترین تحقیقات و پروژه معماری مرتبط با پلان مجتمع مسکونی می باشد که اساتید محترم دانشگاه های مختلف سطح کشور برای به چالش کشیدن دانشجویان و معماران عزیز در طرح ۵ ترسیم چنین پروژه ای را بر عهده آنان قرار می دهند به همین دلیل آنها در ابتدای طراحی و تهیه پروژه کامل مجتمع مسکونی به جمع آوری اطلاعات جامعی درباره ویژگی ها و کاربری های چنین مکانی میپردازند تا به بهترین طرح ممکن دست دست پیدا کنند البته ما نیز در این پروژه آماده مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری مربوط به چنین مکانی را بگنجانیم .

موارد مرتبط با پروژه معماری مجتمع مسکونی

پروژه آماده مجتمع مسکونی

پروژه طرح ۵ مجتمع مسکونی را که ما در این بخش از مطالب اختصاصی وب سایت آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر و بهتر تمامی ریزفضا ها و امکانات مختلف معماری آن پرداخته ایم را میتوان همواره یکی از جامع ترین و زیبا ترین پروژه کامل مجتمع مسکونی در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم با استفاده از بهترین اطلاعات معماری مرتبط با مجتمع های مسکونی و همچنین اطلاعاتی در مورد فضا ها و امکانات مورد نیاز آنها به تهیه و عرضه چنین تحقیقی بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آنها به جامع ترین اطلاعات ممکن در این باره دست پیدا کنید و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پلان معماری خود بهره ببرید .

ما در این پروژه دانشجویی مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری مرتبط با فضا ها و بخش های مورد نیاز و موجود در چنین مجتمعی را مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بتوانید بیشتر با ویژگی ها و کاربرد های چنین مکانی آشنا شوید . مجتمع های مسکونی امروزه به دلیل اینکه دارای ویژگیها و کاربرد های بسیار جذاب و خاصی می باشند بسیار مورد توجه ساکنسن شهر های بزرگ قرار گرفته اند زیرا آنها میتوانند در کمترین زمان ممکن و همچنین با صرف کمترین هزینه صاحب یک خانه شوند که دارای تمامی امکانات مسکونی می باشد به این دلایل ساخت چنین مجتمع هایی امروزه در تمامی نقاط جهان پیشرفت چشم گیری داشته است .

همچنین ما در این پروژه طرح ۵ مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم مراحل طراحی و ترسیم تمامی امکانات و فضا های مورد نیاز چنین مجتمع مسکونی باارزشی را آموزش دهیم تا شما عزیزان با نحوه طراحی چنین فضا هایی آشنا شوید . ما در این پروژه برای طراحی شکل اصلی ساختمان از چند شکل هندسی متفاوت استفاده کرده ایم که دارای زیبایی منحصربفردی می باشد همچنین فضا ها و امکانات مختلف مانند فضای سبز نیز در اطراف این ساختمان گنجانده شده است که جذابیت خاصی را به طرح بخشیده ما نیز برای کمک به شما در این پروژه یک رساله ۱۷۴ صفحه ای WORD را ضمیمه فایل کرده ایم .

موارد موجود در پروژه دانشجویی مجتمع مسکونی

 • فایل اتوکد
 • رساله ۱۷۴ صفحه ای بصورت word
 • رندر مربوطه
 • فایل psd لایه باز
 • پوستر

سرفصل های اصلی رساله طراحی مجتمع مسکونی

 • فصل اول : معرفی پروژه
 • فصل دوم : ادبیات موضوع
 • فصل سوم : اقلیم ، فرهنگ و اجتماعاستان ایلام
 • فصل چهارم : تبیین طرح و معماری
 • فصل پنجم : ارائه طرح نهایی و پیشنهادات
 • منابع و ماخذ

با دانلود پروژه طرح ۵ مجتمع مسکونی از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را به صورت فوری و آنی دریافت کنید زیرا ما در این پروژه اماده مجتمع مسکونی به خوبی توانسته ایم تمامی اطلاعات معماری مربوط به چنین مکانی را بگنجانیم تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده