پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار جان هیداک

4,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

4 فروش تاکنون

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار جان هیداک اطلاعات کاملی راجع به این معمار بزرگ در 40 اسلاید دارد که تمامی بیوگرافی وی و آثار طراحی شده و ساخته شده وی را مورد تحلیل و بررسی قرار داده است .

شناخت و بررسی بیوگرافی معماران در رشته معماری برای اساتید و دانشجویان معماری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل دانشجویان برای کسب نمرات پایان ترم به انجام چنین تحقیقات و پروژه هایی می پردازند . پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار جان هیداک نیز یکی از این تحقیقاتی می باشد که بسیار کمیاب می باشد به همین دلیل شما عزیزان می توانید برای کار های در کلاس چنین موضوعی را به عنوان تحقیق خود انتخاب کنید . به همین دلیل ما برای کمک به دانشجویان عزیز در این بخش از سایت معماری ارچکت به تهیه پاورپوینت تحلیل آثار جان هیداک در قالب ۴۰ اسلاید پرداخته ایم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار هیم و شما بتوانید با استفاده از آن به بهترین نتایج دست پیدا کنید .

کاملترین پاورپوینت تحلیل آثار جان هیداک

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار جان هیداک یکی از مهم ترین و سخت ترین تحقیقاتی می باشد که اساتید می توانند برای سنجش دانش و اطلاعات دانشجویان و معماران عزیز بر عهده آنان قرار دهند . همچنین انان می توانند با ارائه کاملترین تحقیقی که با استفاده از اطلاعاتی مانند سبک معماری جان هیداک و آثار جان هیداک به دست اورده اند به بهترین نمرات ممکن دست پیدا کنند . در پاورپوینت تحلیل آثار جان هیداک ما تمامی جنبه های مختلف این معمار بزرگ را در نظر گرفته ایم تا عزیزان بتوانند با استفاده از این نحقیق و ارائه آن به کلاس های درس به بهترین نتایج دست پیدا کنند .

پاورپوینت جان هیداک

پاورپوینت جان هیداک

موارد مرتبط با پاورپوینت بیوگرافی جان هیداک

بیوگرافی جان هیداک

همواره شناخت معماران و مشاهیر صنعت معماری برای دانشجویان و علاقه مندان به این رشته تحصیلی از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است . زیرا می توانند با شناخت این معماران و الگو برداری از آثار و سبک های معماری آنها به ترسیم بهترین طرح های ممکن بپردازند . به همین دلیل ما در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار جان هیداک تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان معماری را گنجانده ایم . جان هیداک یک معماری آمریکایی چک تبار بود که در سال ۱۹۲۹ میلادی در کشور چک چشم به جهان گشود . این استاد و معمار بزرگ دوران تحصیل پایه خود را در چک گذراند و بعد ها برای ادامه تحصیل به آمریکا مهاجرت کرد .

جان هیداک بیشتر عمر خود را در شهر نیویورک گذرانده است او برای تحصیل در دانشگاه کوپر یونیون مشغول به تحصیل شد و توانست که مدرک لیسانس خود را از این دانشگاه دریافت کند و برای ادامه تحصیل او به دانشگاه سینسیناتی مراجعه کرد و توانست مابقی دوران تحصیلی خود را در رشته معماری در این دانشگاه بگذراند و همچنین او برای تکمیل دانش و اطلاعات خود دوره ای کوتاه را به عنوان بخش تکمیلی تحصیلات در دانشکده هنر هاروارد گذراند . جان هیداک در دوران کاری خود در چندین دفتر معماری نظیر دفتر ای ام پی مشغول به کار شد که بعد ها توانست در سال ۱۹۶۵ در شهر نیویورک دفتر معماری خود را تاسیس کند و در آنجا به طراحی بپردازد . تمامی این اطلاعات و جزییات مربوط به انها در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار جان هیداک موجود می باشد .

آثار جان هیداک

جان هیداک دارای آثار معماری بسیار زیادی می باشد که ما در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار جان هیداک به تمامی آنها توجه کرده ایم و تمامی اطلاعات مربوط به آنها را در این تحقیق گنجانده ایم . جان هیداک در علایق عمیق به مسائل اساسی شکل، سازماندهی، بازنمایی و رابطه متقابلدر بین طراحی های خود مشهور می باشد به همین دلیل در طرح های خود از تمامی ایم ویژگی ها استفاده می کند .

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت آثار جان هیداک از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل دریافت کنید . شما عزیزان می توانید با استفاده از این پروژه تمامی اطلاعات مربوط به سبک معماری جان هیداک را به دست بیاورید و با الگو برداری و استفاده از آن به ترسیم بهترین طرح های ممکن بپردازید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده