پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار پیتر آیزنمن

3,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

60 فروش تاکنون

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار پیتر آیزنمن اطلاعات کامل و جامعی را در رابطه با این معمار بزرگ دارد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت این فایل در 35 اسلاید کامل تقدیم حضورتان میگردد .

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار پیتر آیزنمن را می توان یکی از مهم ترین تحقیقات مربوط به بیوگرافی معماران دانست که ما در این بخش به معرفی بهتر و بیشتر آن می پردازیم , در پاورپوینت تحلیل آثار پیتر آیزنمن تمامی اطلاعات مربوط به سبک معماری و آثار هایی که او طراحی کرده است می پردازیم تا دانشجویان و معماران بیشتر با سبک معماری پیتر آیزنمن آشنا شده و او را به عنوان الگوی طراحی خود قرار دهند . پاورپوینت بیوگرافی پیتر آیزنمن که در قالب ۳۵ اسلاید طراحی شده است تمامی اطلاعات تکمیلی مربوط به این معمار معروف در آن گنجانده شده است که در این بخش از وب سایت معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پاورپوینت زندگینامه و تحلیل آثار پیتر آیزنمن

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار پیتر آیزنمن یکی از کاملترین پاورپوینت ها و تحقیقات کامل موجود در اینترنت می باشد که ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به بررسی بیشتر آن می پردازیم تا شما علاقه مندان بتوانید بیشتر با سبک معماری پیتر آیزنمن آشنا شوید . اساتید اغلب برای اینکه دانشجویان بتوانند بیشتر و بهتر با زندگی معماران معروف آشنا شوند چنین تحقیقاتی را بر عهده دانشجویان قرار می دهند به همین علت دانشجویان باید اطلاعات کاملی از آثار طراحی شده و سبک معماری مشاهیر معماری مانند زندگینامه و تحلیل آثار حسین امانت , بیوگرافی و تحلیل آثار مایکل گریوز وبیوگرافی و تحلیل آثار آلوار آلتو داشته باشند تا یک پروژه کامل را تنظیم کند . ما در این بخش اطلاعات کاملی را در اختیار شما معماران قرار می دهیم تا با الگو برداری از آن بتوانید بهترین نتایج را کسب کنید .

پاورپوینت زندگینامه و تحلیل آثار پیتر آیزنمن

پاورپوینت زندگینامه و تحلیل آثار پیتر آیزنمن

بیوگرافی پیتر آیزنمن

پیتر آیزنمن را می توان یکی از موفق ترین و معروف ترین معمار دوره معاصر دانست که آثار بسیاری را از خود بجا گذاشته است . این معمار معروف در سال ۱۹۳۲ در ایلالت نیوجرزی ودر شهر نیوآرک متولد شد . خانواده پیتر آیزنمن دارای مذهب یهود بودند و مشوقین اصلی پیتر برای کار های معماری و به دست آوردن علوم معماری پدر و مادر او بودند . پیتر دارای استعداد و شوق بسیار زیادی برای طراحی بود به همین دلیل او توانس در زادگاه خود به اخذ مدرک دیپلم نایل آید و سپس برای ادامه تحصیل و فراگیری تمامی علوم مربوط به معماری به دانشگاه معماری کرنل در نیویورک بورسیه گرفت .

پیتر آیزنمن برای بیشتر کردن اطلاعات خود ادامه تحصیل خود را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه کمبریج تکمیل کرد و توانست با نمرات عالی فارغ التحصیل شود او دارای دو دکترای معماری از دانشگاه های ایلینو یز شیکاگو و پرات انیستیتو نیویورک می باشد . پیتر برای ارائه پایان نامه خود در مقطع دکترا مدتی را در ایتالیا گذراند و با تحلیل سبک آثار معماری این کشور توانست پایان نامه ای مربوط به پایه های کالبدی معماری مدرن را تنظیم کند و به ارائه آن به اساتید بپردازد .

سبک معماری پیتر آیزنمن

در طراحی و تنظیم پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار پیتر آیزنمن تمامی اطلاعات مربوط به سبک معماری ان کنجاده شده است تا دانشجویان و علاقه مندان بتوانند با تهیه این پاورپوینت تحلیل آثار پیتر آیزنمن به طور کامل با نوع تفکر او آشنا شوند و در کار های خود از نوع سبک معماری پیتر آیزنمن استفاده کنند . پیتر ایزنمن یکی از ۵ معمار نیویورک می باشد که دارای آثار معماری طراحی بسیار زیادی می باشد . این معمار معروف در ابتدا به نقد و بررسی سبک ها و طرح های مختلف معماری می پرداخت اما بعد ها دست به طراحی و ترسیم آثار مختلف با سیک دیکانستراکشن بود و در طرح های خود نیز از سبک معماری مدرن نیز استفاده می کرد .

پاورپوینت کامل زندگینامه و تحلیل آثار پیتر آیزنمن

پاورپوینت کامل زندگینامه و تحلیل آثار پیتر آیزنمن

تحلیل آثار پیتر آیزنمن

در پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار پیتر آیزمن به تحلیل تمامی آثار طراحی شده توسط این معمار معروف پرداخته ایم و جزییات تمامی این آثار در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار می گیرد . پیتر آیزنمن با استفاده از استعداد خود و با تکیه به سبک خاص معماری خود توانست به طراحی آثار جذاب و زیبایی بپردازد . او در سال ۱۹۶۹ میلادی توانست دست به طراحی طرح های آزمایشی ده گانه بپردازد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص به خود بودند . اما متاسفاه فقط ۴ مورد این این ۱۰ طرح توانست لباس اجرایی بر خود بپوشاند . ترسیم و اجرایی شدن این طرح ها توانست شهرت جهانی را برای این معمار به وجود بیاورد و بتواند او را به یکی از بهترین معمارات تاریخ تبدیل سازد .

مرکز هنر های بصری وکسنر پیتر آیزنمن Wexner Center for the Arts 

مرکز هنر های بصری وکسنر را می توان یکی از آثار مهم و زیبایی دانست که پیتر آیزنمن به طراحی آن پرداخته است . در پاورپوینت تحلیل آثار پیتر ایزنمن تمامی اطلاعات مربوط به این سازه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید با استفاده از آن به بهترین نتایج دست پیدا کنید . این ساختمان که در سال ۱۹۸۹ توسط لابراتور بین المللی دانشگاه ییل تاسیس شد . این بنا دارای کاربرد تحقیقی و هنری برای دانشجویان حاضر در این دانشگاه می باشد . مرکز هنر های بصری وکسنر دارای سه طبقه مجزا می باشد که هرکدام از این بخش ها دارای امکانات خاص به خود می باشند .

پاورپوینت آثار پیتر آیزنمن

پاورپوینت آثار پیتر آیزنمن

خانه شماره ۲ پیتر آیزنمن House II Eisenman

خانه شماره ۲ پیتر آیزنمن را می توان یکی از بهترین طرح های او نام برد که دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد . این ساختمان در شهر هاردویک ایالت ورمونت آمریکا ساخته شده است که در این سازه تاثیر بسیار زیادی از سبک معماری نوام چابسکی برده است . این خانه دارای سقفی مسطح می باشد که بنا به شرایط سرد آبو هوایی ورمونت طراحی شده است .

پاورپوینت کامل تحلیل آثار پیتر آیزنمن

پاورپوینت کامل تحلیل آثار پیتر آیزنمن

عناوین اصلی پاورپوینت بیوگرافی پیتر آیزنمن

 • مقدمه
 • بیوگرافی پیتز آیزنمن
 • ارائه معماری
 • معماری آیزنمن
 • خانه شماره ۲ پیتر آیزنمن
 • مرکز هنرهای بصری وکسنر
 • مرکز گردهمایی کلمبوس
 • خانه ایمندورف در دوسلدورف
 • خانه شماره ۶ پیتر آیزنمن
 • پلان خانه شماره ۶ پیتر آیزنمن
 • گفتگوی پیتر آیزنمن و دیزاین بوم
 • منابع و ماخذ

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار پیتر آیزنمن از فروشگاه معماری آرچکت این فایل با ارزش را به صورت کامل دریافت کنید . در پاورپوینت تحلیل آثار پیتر آیزنمن تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان و معماران گنجانده شده است تا بتوانند با الگو برداری و استفاده از این پاورپوینت بهترین نتایج و نمرات را کسب کنند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده