پروژه معماری شهر کتاب ( اتوکد،شیت، تری دی )

18,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

3 فروش تاکنون

طرح شهر کتاب با داشتن مدارکی نظیر فایل اتوکد و تری دی قابل ویرایش و شیت بندی زیبا و با توضیحات تکمیلی در ادامه، تقدیم حضورتان می‌گردد.

پروژه معماری شهر کتاب را می‌توان یکی دیگر از پروژه معماری مربوط به موضوع، پلان کتابخانه دانست. که طراحی و تهیه آن نیازمند اطلاعات معماری بسیار دقیقی می‌باشد. تا دانشجویان بتوانند به جامع‌ترین پروژه ممکن در این باره دست پیدا کنند. البته ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به عرضه این طرح پرداخته‌ایم. در این تحقیق بسیار جامع ما به صورت دقیق توانسته‌ایم تمامی امکانات و فضاهای مورد نیاز چنین مکان علمی را طراحی و ترسیم کنیم. تا شما عزیزان با استفاده از این طرح بتوانید بیشتر با طراحی محیط‌هایی چون کتابخانه آشنا شوید. پروژه شهر کتاب در این بخش شامل اتوکد، تری دی مکس و شیت بندی کامل و دقیق می‌باشد.

همواره طراحی و تهیه پروژه‌های مربوط به مکان علمی مانند طرح ارائه شده و کتابخانه نیازمند اطلاعات معماری بسیار زیادی می‌باشد. تا دانشجویان بتوانند به زیباترین طرح ممکن در این باره دست پیدا کنید. به این دلیل ما تمامی اطلاعات معماری مربوط به ترسیم چنین مکان‌هایی را در این پروژه دقیق گنجانده‌ایم.

طرح معماری شهر کتاب

پروژه کامل شهر کتاب را می‌توان یکی از تحقیقات بسیار کمیاب و سخت مربوط به پروژه معماری کتابخانه دانست. که اساتید محترم دانشگاه‌های مختلف برای به چالش کشیدن اطلاعات معماری دانشجویان طراحی و تهیه چنین طرحی را بر عهده آنان قرار می‌دهند. به این خاطر معماران باید در وهله اول طراحی چنین طرحی به جمع آوری اطلاعات معماری بسیار دقیق و جامعی درباره امکانات و فضاهای مورد نیاز چنین مکانی بپردازند، تا به یک پروژه زیبا و کامل دست پیدا کنند. البته ما نیز برای کمک به شما عزیزان به عرضه پلان شهر کتاب پرداخته‌ایم که تمامی اطلاعات مربوط به مراحل طراحی چنین طرحی داخل آن گنجانده شده است. تا معماران بتوانند بر اساس نیاز خود از این طرح بسیار عالی استفاده کنند.

نمونه پروژه شهر کتاب

نمونه پروژه شهر کتاب

موارد مرتبط

پروژه کامل شهر کتاب

کتابخانه‌ها و شهر کتاب همواره به عنوان یکی از مراکز علمی و فرهنگی شناخته می‌شوند، که به نشر و گسترش علم در جامعه می‌پردازند. کتاب‌ها به عنوان قدیمی‌ترین نوشته‌های انسان شناخته می‌شوند، که شامل اطلاعات علمی مختلفی از دوره‌های زمانی مختلف هستند. در زمان‌های گذشته بیشتر افراد عالم و دانشمند برای نگهداری و انتشار اطلاعات علمی خود به نسل‌های آینده، این اطلاعات را در کتابی می‌نوشتند. و از این طریق علاوه بر حفاظت از دانش و دانسته‌های خود باعث گسترش آنها به نسل‌های بعدی نیز می‌شدند. در این بین مکان‌هایی به وجود آمدند که وظیفه نگهداری انواع کتاب را بر عهده داشتند.

وظیفه کتابخانه‌های قدیمی این بود که از کتاب‌های در مقابل خرابی و موریانه خوردگی محافظت کنند. و حتی کتاب‌ها را در مقابل شورشیان محافظت می‌کردند. اما با گذشت زمان کاربری کتابخانه‌ها نیز بسیار تغییر کرد، به این صورت که علاوه بر نگهداری از کتاب‌های مختلف با عرضه آنان در بین مردم باعث نشر و گسترش علوم مختلف در سطح جامعه می‌شدند. کاری که امروز شهر کتاب‌ها و کتابخانه‌ها انجام می‌دهند.

در این بین چنین مکان‌هایی نیازمند فضا و امکانات بسیار خاصی هستند تا بدون مشکل به ارائه خدمات بپردازند. به این خاطر ما در این پروژه معماری شهر کتاب توانسته‌ایم به صورت دقیق و اصولی تمامی ریز فضاها و امکانات مورد نیاز چنین مکان مهمی را طراحی کنیم. ساختمان این مجموعه شامل دو طبقه همراه با همکف می‌باشد که تمامی فضاهای ورود و خروج، قفسه نگهداری کتاب، متصدی و … در این چند طبقه گنجانده شده است. محیط خارجی و داخلی ساختمان نیز دارای طراحی زیبا و آرامش بخشی می‌باشد، که بر زیبایی و جذابیت این پروژه خاص دو چندان افزوده است.

طرح آماده شهر کتاب

پروژه شهر کتاب یا همان کتابخانه که در این بخش از سایت معماری تخصصی آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر و بهتر تمامی فضاها و امکانات آن پرداخته‌ایم. را می‌توان یکی از برترین و کاملترین طرح معماری کتابخانه در سطح اینترنت دانست. که گروه معماری بسیار زبده ما بر اساس اطلاعات معماری دقیق درباره این طرح و همچنین اطلاعاتی در مورد امکانات مورد نیاز چنین مکانی، دست به تهیه و عرضه آن زده‌اند. تا شما بتوانید با استفاده از این تحقیق اطلاعات دقیقی را به دست بیاورید و از این اطلاعات در دیگر طرح معماری خود استفاده کنید.

مدارک موجود در طرح

 • فایل اتوکد با داشتن تمامی پلان‌ها
 • فایل سه بعدی کار شده در نرم افزار اسکچاپ
 • شیت بندی زیبا و حرفه ای طرح

شیت‌های ترسیمی این پروژه معماری

 •  پلان طبقه همکف
 • پلان مبلمان طبقه همکف
 • پلان جاگذاری همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان مبلمان طبقه اول
 • پلان جاگذاری طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان مبلمان طبقه دوم
 • پلان جاگذاری طبقه دوم
 • برش‌ها
 • نماها
 • و …

در این طرح آماده تمامی اطلاعات مربوط به چگونگی طراحی و ترسیم چنین مکان مهمی را مورد ارزیابی قرار داده‌ایم. که شما با خرید پروژه کامل شهر کتاب قادر خواهید بود فایل مورد نیاز خود را به صورت آنی و فوری دانلود کنید. و بر اساس نیاز خود از آن الگو برداری نمایید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده