پلان نمایشگاه ماشین همراه با رندر و سه بعدی

5,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

12 فروش تاکنون

پلان نمایشگاه ماشین به همراه رندر و سه بعدی طرح کامل و مناسبی از طراحی این مکان ها می باشند که با توضیحات و جزئیات کامل در این مقاله از آرچکت ارائه می‌گردند .

دسته بندی ها : , برچسب ها :

پلان نمایشگاه ماشین یکی از کمیاب ترین ترین پلان های معماری می باشد که ما در این بخش از فروشگاه پروژه معماری آرچکت به معرفی و طراحی چنین نقشه ای پرداخته ایم تا بتوانیم شما دانشجویان و معماران عزیز را با چگونگی طراحی چنین پروژه هایی آشنا سازیم . نمایشگاه های ماشین به مکان هایی اطلاق می شود که تعدادی ماشین را برای فروش در دید عموم قرار می دهند به همین منظور باید در طراحی چنین مکانی تمامی امکانات مورد نیاز مراجعه کنندگان و  مکان قرارگیری ماشین های نیز به دقت طراحی شود تا توان محیطی زیبا و جذاب را را مراجعه کننده به وجود آورد .

پلان کامل نمایشگاه ماشین با تمام جزئیات

پلان نمایشگاه ماشین یکی از نادر ترین طرح هایی می باشد که اساتید می توانند برای انجام پروژه بر عهده دانشجویان قرار دهند . نمایشگاه ها به مکان هایی اطلاق می شوند که در آنجا ابزار ها و وسایل مختلف را در دید عموم مردم قرار می دهند . گاه این نمایشگاه ها به منظور کسب سود و فروش وسایل موجود در آن راه اندازی می شود و گاه برای اینکه جنبه فرهنگی داشته باشد به برگزاری انواع نمایشگاه ها می پردازند . نمایشگاه ماشین از جمله کاربرد ها و جنبه هایی می باشد که صاحبین آن به منظور اقتصادی و فروش ماشین های خود دست به ساخت چنین مکان هایی می زنند .

امکانات مورد نیاز پلان نمایشگاه ماشین

پلان معماری نمایشگاه ماشین که در این بخش به معرفی آن می پردازیم یکی از کاملترین نمایشگاه های ماشین می باشد که دارای فایل سه بعدی نیز می باشد . در این پروژه تمامی ریز فضا های مورد نیاز و استاندارد های لازم یک نمایشگاه در نظر گرفته شده است نمایشگاه ماشین باید دارای ظرفیت مساحتی مناسب باشد تا بتوانند تعداد زیادی از ماشین ها را در خود به نمایش قرار دهد همچنین نمایشگاه ها می توانند میزبان تعداد بسیاری از مراجعه کنندگان باشد به همین دلیل فضای طراحی داخلی آن از اهمیت بالایی برخوردار است .

موارد موجود در نقشه نمایشگاه ماشین

  • سایت پلان
  • پلان طبقه همکف
  • پلان طبقه اول
  • پلان طبقه دوم
  • نما
  • مقاطع
  • برش نمایشگاه اتومبیل

شما عزیزان می توانید با دانلود پلان نمایشگاه ماشین به تمامی اطلاعات مورد نیاز طراحی چنین طرحی دست پیدا کنید . همچنین شما می توانید با استخراج و الگو برداری از این پلان کامل نمایشگاه بتوانید بهترین طرح های لازم را طراحی کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده