پاورپوینت تحلیل کاخ موزه چهل ستون قزوین

9,900 تومان12,000 تومان

فروشنده : شهر معماران

موجود

14 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل کاخ موزه چهل ستون قزوین در 33 اسلاید تنظیم شده است و اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با این مکان تاریخی در خود دارد .

پاورپوینت تحلیل کاخ موزه چهل ستون قزوین به عنوان نمونه یا از تحلیل های مربوط به برترین آثار معماری ایرانی در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد تا با در اختیار داشتن این پاورپوینت معماری کامل در رابطه با تحلیل یکی از مکان های تاریخی و زیبای قزوین بتوانید ارائه خوبی در جهت تحلیل بنا های تاریخی داشته باشید که قبلا نیز نمونه هایی نظیر پاورپوینت تحلیل خانه اسدی ها در قزوین ارائه شده است که نمونه دیگری از معماری ناب در این شهر می باشد و در این مقاله نیز این نمونه تقدیم حضورتان میگردد .

پاورپوینت کاخ موزه چهل ستون قزوین

قزوین یکی از شهر های مهم و تاریخی ایران می باشد که در زمان صفویه نیز پایتخت ایران بوده است و از این حیث در این بازه زمانی توجه زیادی به معماری و طراحی یان شهر بوده است و سعی شده است تا معماری خاصی برای ساختمان ها و کاخ های ساخته شده در این شهر در نظر گرفته شود که اکثرا این بنا ها برای شاه ها مورد استفاده قرار میگرفت از این رو همواره میتوان امروزه نمونه های زیادی از معماری اسلامی و ایرانی را در کالبد بنا های این شهر یافت که مجموعه کاخ موزه چهل ستون قزوین یا همان عمارت کلاه فرنگی قزوین یکی از این نمونه ها می باشد .

پاورپوینت بررسی کاخ موزه چهلستون قزوین

پاورپوینت بررسی کاخ موزه چهلستون قزوین

این بنا تنها کوشک باقیمانده از مجموعه کاخ های سلطنتی ساخته شده در زمان شاه طهماسب می باشد که بنا به داشتن معماری و طراحی زیبا امروزه نیز جزو برترین و مهم ترین آثار معماری ساخته شده در دوره صفویه شناخته میشود ، عمارت چهلستون ساختمانی هشت گوش و در دو طبقه به مساحت تقریبی ‎ ۵۰۰مترمربع بنا شده‌ است . رواقی با ستون های آجری و قوس های نیم دایره‌ ای بنا را در برگرفته و بر بالای آن ایوانی با ستون های چوبی استوار گردیده‌ است . اطلاعات بیشتر در این رابطه در پاورپوینت عمارت کلاه فرنگی قزوین یا همان کاخ چهلستون ارائه شده است .

در پاورپوینت کاخ موزه چهل ستون قزوین مواردی همچون اطلاعات کامل از طراحی کاخ و پیشینه کاخ و عکس های داخل و خراج کاخ به همراه پلان کاخ چهل ستون قزوین و تحلیل فضا های داخلی وجود دارد که این فایل در ۳۳ اسلاید تهیه شده است و در این مقاله از فروشگاه معماری آرچکت قدیم حضورتان میگردد .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: شهر معماران
  • فروشنده : شهر معماران
  • آدرس: البرز
    کرج
    استان البرز -
  • هنوز امتیازی یافت نشده است.