مجموعه 20 پلان مدرسه ( سایت پلان , پلان , نما , برش , پرسپکتیو )

14,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

12 فروش تاکنون

مجموعه 20 پلان مدرسه پکیج کاملی از انواع مدرسه از جمله ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و … در کلاس های مختلف می باشد که در این مقاله از آرچکت ارائه میگردد .

دسته بندی ها : برچسب ها : ,

مجموعه ۲۰ پلان مدرسه را میتوان میتوان یکی از سخت ترین و مهم ترین طرح ها و تحقیقات مربوط به پروژه معماری مدرسه دانست که ما در این بخش به معرفی و تحلیل تمامی پلان های آن میپردازیم تا در این باره اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . چنین طرح هایی اغلب توسط اساتید محترم برای ترسیم بر عهده دانشجویان و معماران قرار می گیرد که آنها ابتدا به جمع آوری اطلاعات کاملی درباره ویژگی ها و کاربرد های مدرسه میپردازند تا با استفاده از این اطلاعات کاملترین پلان مدرسه را طراحی کنند .

ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت دست به عرضه پلان مدرسه ابتدایی , راهنمایی و دبیرستان پرداخته ایم که در آن ۲۰ سایت پلان مدرسه وجود دارد که شما میتوانید با دلخواه خود به استفاده از آنها بپردازید .

۲۰ پلان مدرسه با مدارک کامل

مجموعه ۲۰ پلان مدرسه همواره یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین طرح ها و پروژه های معماری مربوط به پلان مدرسه می باشد که دانشجویان و معماران عزیز در طول ترم های متفاوت و برای کسب نتایج و نمرات بهتر و بیشتر دست به طراحی و عرضه ان به کلاس های درس میزنند به همین دلیل آنها قبل از طراحی سایت پلان مدرسه باید به جمع آوری اطلاعاتی درباره فضا ها و امکانات معماری چنین فضایی بپردازند و بتوانند به کاملترین پلان ممکن دست پیدا کنند . البته ما در این مجموعه پلان مدرسه تمامی اطلاعات مربوط به طراحی پلان مدرسه ۶ کلاسه , پلان مدرسه ۴ کلاسه و … را گنجانده ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از انها به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید .

موارد مرتبط با مجموعه سایت پلان مدرسه

پلان مدرسه

مجموعه ۲۰ پلان مدرسه که ما در این بخش از سایت ارچکت به معرفی و تحلیل بیشتر فضا ها و امکانات مختلف پلان ها و سایت پلان مدرسه های مختلف پرداختیم همواره کاملترین و جامع ترین طرح و پروژه پلان مدرسه در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با ترسیم این ۲۰ پلان بسیار جامع و قرار دادن آن در یک مجموعه بسیار جذاب اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما بتوانید از این اطلاعات در طرح ها و پروژه های دیگر خود استفاده کنید و اطلاعات بسیار جامعی را به دست بیاورید . مدرسه ها به دلیل اینکه دارای ویژگی های خاص اموزشی می باشند نیازمند دقت بسیار بالا در طراحی می باشند که دانشجویان و معماران باید در ترسیم چنین پروژه ای دقت خود را به کار گیرند .

ما در این مجموعه ۲۰ پلان مدرسه به خوبی توانسته ایم تمامی ریز فضا ها و امکانات مختلف مورد نیاز یک مدرسه را بگنجانیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه ان به کاملترین اطلاعات معماری ممکن دست پیدا کنید . مدرسه ها همواره به مکان هایی اطلاق می شوند که در آن آموزش ها علمی و فرهنگی به دانش اموزان داده میشوند به همین دلیل طراحی چنین مکان هایی نیازمن اطلاعات بسیار جامعی می باشد تا دانش آموزان عزیز در چنین مکان هایی با آرامش و اطمینان خاطر به یادگیری علوم مختلف و تحصیل بپردازند به همین دلیل ما در این مجموعه پلان مدرسه توانسته ایم به خوبی تمامی نکات مربوط به طراحی یک پلان مدرسه را طراحی کنیم .

ویژگی های مجموعه ۲۰ پلان مدرسه

  • در این مجموعه برترین و بهترین نمونه های طراحی مدارس گنجانده شده است .
  • انواع مدارس از نظر حجم و طرح و فرم متفاوت و زیبا در این مجموعه قرار دارد .
  • مدارس مختلف از جمله پلان مدرسه ۸ کلاسه و پلان مدرسه ۱۲ کلاسه و پلان مدرسه ۱۰ کلاسه و … در این مجموعه قرار دارد .
  • نمونه های مختلفی از مدرسه ها همچون مدرسه ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و … در این پکیج قرار دارد .
  • تمامی پلان های موجود شیت های لازم برای پروژه یا کامل را دارند .
  • پلان های مدارس بصورت منظم و دسته بندی شده در این پکیج قرار دارند .
  • با در اختیار داشتن این پکیج ۲۰ نمونه پلان کامل از انواع پروژه معماری مدرسه را در اختیار خواهید داشت .

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود مجموعه ۲۰ پلان مدرسه از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید . در این پلان مدرسه ما تمامی اطلاعات مربوط به طراحی چنین فضا ها و مکان هایی را گنجانده ایم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از آنها به بهترین اطلاعات معماری دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده