کاملترین پاورپوینت تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ

4,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

30 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ اطلاعات کاملی در رابطه با این دبیرستان یا دانشگاه معروف را دارد که بصورت پاورپوینتی 45 اسلایدی با داشتن تمامی جزئیات و پلان ها ارائه میگردد .

پاورپوینت تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ یکی از کمیاب ترین و سخت ترین تحقیقاتی می باشد که اساتید می توانند برای بالا بردن و سنجش دانش دانشجویان عزیز برعهده آنان قرار دهند به همین دلیل آنها برای تحقیق درباره چنین مکانی و دست یابی به کاملترین تحقیق ممکن ابتدا باید اطلاعاتی مانند نوع سبک معماری این بنا و همچنین چگونگی کاربرد این فضا را به دست بیاورند تا با ارائه کاملترین پروژه بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند . به همین دلیل ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به معرفی پاورپوینت دانشگاه ارستاد کپنهاگ در قالب ۴۵ اسلاید همراه با پلان دانشگاه ارستاد کپنهاگ پرداخته ایم تا بتوانید شما عزیزان را در راه رسیدن به کاملترین تحقیق ممکن همراهی کنیم .

پاورپوینت تحلیل دانشگاه ارستاد کپنهاگ با تمام جزییات

طراحی فضا های آموزشی یکی از مهم ترین و سخت ترین کار های یک معمار می باشد زیرا چنین مکان هایی نیازمند اطلاعات بسیار زیادی می باشد به همین دلیل ما در این بخش از معرفی نمونه موردی پاورپوینت های مختلف به تحلیل و بررسی پاورپوینت تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ میپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از این محصول بی نظیر اطلاعات درستی راجب به دانشگاه های خارجی داشته باشید . ما در پاورپوینت دانشگاه ارستاد کپنهاگ توانسته ایم به بررسی تمامی فضا های مختلف این مکان آموزشی بپردازیم و با تجلیل آنها به بهترین و جامع ترین اطلاعات دست پیدا کنید و بتوانید با ارائه آن به کلاس درس به بهترین نمرات ممکن دست پیدا کنید .

پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ

پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ

تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ

همواره شناخت و بررسی مکان های آموزشی برای دانشجویان و معماران عزیز بسیار مشکل می باشد و دلیل این امر نیز وجود ریز فضا ها و مکان های بسیار زیاد در این مکان ها می باشد که هرکدام از آنها دارای کاربرد خاصی می باشند . به همین دلیل ما توانسته ایم کاملترین پاورپوینت تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ را برای شما عزیزان تهیه و عرضه کنیم . دانشگاه ارستاد کپنهاگ یکی از متفاوت ترین مکان های آموزشی می باشد که در طی دو سال بین سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷ میلادی ساخته شده است . معماری این مکان باعث شده است تا دیدگاه معماران دیگر نیز به طراحی مکان های آموزشی تغییر کند .

معماری داخلی این بنا بسیار متفاوت می باشد و در معماری بیرونی آن نیز به گونه ای عمل شده است که دارای ظاهری بسیار متفاوت و جذاب می باشد که فضای داخلی آن از بیرون قابل روییت نمی باشد . این بنا در حدود چهار طبقه طراحی شده است که دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که دید معماران را به طراحی مکان های آموزشی را تغییر داده است . این بنای آموزشی را می توان مهم ترین و متفاوت ترین مکان آموزشی در بین کشور های اسکاندیناوی دانست که توسط گروه معماری بسیار با تجربه و ماهر ۳XN Architecture طراحی شده است .

پاورپوینت تحلیل معماری کالج ارستاد کپنهاگ

پاورپوینت تحلیل معماری کالج ارستاد کپنهاگ

در معماری این مکان رویکرد استفاده از کلاس های درس جدا از هم حذف شده است و دلیل تمایز اصلی این ساختمان را می توان همین ویژگی بسیار جذاب دانست . این ساختمان در هر کدام از طبقات خود دارای فضا های مطالعه بسیار جالبی می باشد که با استفاده از مبلمان و مبل ها تزیین شده است و دانشجویان می توانند به راحتی به مطالعه بپردازند . طبقات مختلف این ساختمان با استفاده از پله های مارپیچی به هم متصل می شوند که که ارتفاع هر کدام از طبقات بسته به نوع کاربرد خود دارای تفاوت هایی می باشد .

معماران طراح این دانشگاه توانسته اند با این نوع سبک معماری منحصر بفرد خود تصویر و مکان بسیار زیبایی را برای بینندگان و دانشجویان به وجود بیاورند . همچنین در رنگ آمیزی این دانشگاه از دو رنگ سفید و سیاه استفاده شده است که باعث جذابیت بیشتر این مکان شده است . شما عزیزان می توانید با تهیه پاورپوینت تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ به تمامی اطلاعات این مکان دست پیدا کنید .

عناوین اصلی پاورپوینت تحلیل دانشگاه ارستاد کپنهاگ

 • اطلاعات عمومی پروژه
 • معماری پروژه
 • بررسی فضا ها
 • فضاهای مطالعه آزاد
 • ارتباط عمودی
 • نمای خارجی
 • نورگیری
 • دتیل پله ها
 • برش غربی – شرقی
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان طبقه سوم
 • برش شمالی – جنوبی

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت تحلیل کالج ارستاد کپنهاگ از سایت معماری آرچکت به تمامی اطلاعات مورد نیاز در این فایل دست پیدا کنید و با استفاده و الگو برداری از پاورپوینت تحلیل دانشگاه ارستاد کپنهاگ و ارائه آن به کلاس درس به بهترین نمرات ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده