پروژه آماده معماری مجتمع تجاری همراه با تمام مدارک

32,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه آماده معماری مجتمع تجاری همراه با مدارکی نظیر فایل اتوکد کامل و فایل سه بعدی و رندر ها و شیت و سایر مدارک طرحی فوق العاده از این کاربری می باشد .

پروژه آماده مجتمع مجتمع تجاری یکی از مهم ترین و سخت ترین طرح های مربوط به پلان تجاری می باشد که اساتید محترم برای سنجش میزان دانش و اطلاعات دانشجویان و معماران ترسیم چنین پروژه ای را بر عهده آنان قرار می دهند . شما عزیزان برای طراحی چنین پروژه مجتمع تجاری باید در ابتدا اطلاعات کاملی را در رایطه با ویژگی های این مکان به دست بیاورید تا به خوبی به یک پروژه زیبا و کامل نیز دست پیدا کنید . به همین دلیل ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به معرفی و تحلیل پروژه معماری مجتمع تجاری میپردازیم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی ها و کاربرد های طراحی مجتمع تجاری آشنا شوید و با الگو برداری از این طرح به بهترین ترسم های خود دست بزنید .

پروژه معماری مجتمع تجاری با طراحی زیبا

پروژه آماده معماری مجتمع تجاری همواره یکی از سخت ترین و پر چالش ترین پروژه معماری مجتمع اداری و تجاری می باشد که دانشجویان و معماران عزیز دست به طراحی و ترسیم ان میزنند تا بتوانند با ارائه آن به کلاس های درس و جلب نظر اساتید به بهترین نمرات ممکن دست پیدا کنند . به همین دلیل انها باید در وهله اول طراحی پروژه مجتمع تجاری به بررسی و شناخت امکانات و ویژگی های این مکان بپردازند تا با ترسیم انها بتوانند به جامع ترین طرح و پروژه دست پیدا کنند . ما در طراحی پروژه معماری مجتمع تجاری به زیبایی هرچه تمام تر به طراحی مکان ها و فضا های مختلف یک مجتمع پرداخته ایم تا دانشجویان بتوانند با الگو برداری از آن به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنند .

پروژه آماده معماری مرکز تجاری کامل

پروژه آماده معماری مرکز تجاری کامل

موارد مرتبط با پروژه مجتمع تجاری

پروژه آماده مجتمع تجاری

پروژه کامل معماری مجتمع تجاری را می توان زیبا ترین و جامع ترین پروژه مجتمع تجاری در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم به صورت اختصلصی به طراحی بخش های مختلف آن بپردازیم . در این پروژه تمامی فضا ها با دقت و ظرافت خاصی ترسیم شده اند تا مراجعه کنندگان بتوانند به راحتی به تمامی قسمت های این مکان دسترسی داشته باشند . مجتمع های تجاری اغلب به مکان های عمومی و اقتصادی گفته می شود که در آن بیشتر به خرید و فروش کالا های مختلف میپرداند . به همین دلیل مردم جامعه برای رفع نیاز های خود در طول روز به چنین مکان هایی مراجعه می کنند به همین دلیل شما عزیزان باید در طراحی چنین مکان های با اهمیتی تمام اطلاعات خود را به کارببرید تا به یک محیط زیبا و دل انگیز دست پیدا کنید .

ما در طراحی و ترسیم پروژه اماده معماری مجتمع تجاری توانسته ایم به خوبی به طراحی امکانات مورد نیاز این مکان بپردازیم تا مراجعه کنندگان علاوه بر خرید بتوانند به کار های تفریحی و استراحتی نیز بپردازند . در طراحی ساختمان پروژه مجتمع تجاری ما به خوبی به طراحی ۶ طبقه همراه با همکف پرداخته ایم و تمامی فضا های مختلف و مورد نیاز را در آن گنجانده ایم . همچنین نمای بیرونی ساختمان با استفاده از طرح های بسیار زیبای آجری مانند و سنگ مانند طراحی شده است که باعث جذابیت و چشم گیری بیشتر طرح شده است .

موارد موجود در پروژه آماده معماری مجتمع تجاری

  • فایل اتوکد کامل
  • شیت بندی حرفه ای
  • ۴ رندر زیبا و با کیفیت
  • فایل سه بعدی اسکچاپ
  • مدلینگ طرح بصورت pdf
  • فایل لایه باز فتوشاپ psd

پلان های پروژه کامل معماری مجتمع تجاری

  • پلان تیپ طبقات
  • برش A-A
  • برش B-B

شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه آماده معماری مجتمع تجاری از سایت معماری ارچکت فایل کامل مورد نظر خود را دریافت کنید . در این پروژه کامل مجتمع تجاری ما تمامی اطلاعات طراحی این پروژه  را از صفر تا صد آموزش داده ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاد از آن به بهترین نمرات و نتایج ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده