پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری الماس شرق ( 86 اسلاید )

6,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

23 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری الماس شرق در 86 اسلاید تنظیم شده است که اطلاعات کامل این فایل و اسلاید‌های مربوطه در ادامه به صورت کامل ارائه شده است.

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری الماس شرق را می‌توان همواره یکی از مهم‌ترین و در عین حال سخت‌ترین تحقیقات و طرح معماری مربوط به موضوع پاورپوینت آثار معماری دانست که اساتید محترم دانشگاه‌های مختلف برای طراحی بر عهده دانشجویان عزیز قرار می‌دهند.

به همین علت آنها نیز باید برای طراحی پاورپوینت مجتمع تجاری الماس شرق ابتدا به شناسایی ویژگی های کاربردی و مکانی آن بپردازند تا به بهترین تحقیق ممکن در این باره دست پیدا کنند البته ما نیز در این بخش از سایت معماری آرچکت به عرضه این پاورپوینت معماری در قالب ۸۶ اسلاید پرداخته‌ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به اطلاعات معمار جامعی درباره چنین مکان مهمی دست پیدا کنید .

پاورپوینت مجتمع تجاری الماس شرق

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری الماس شرق یکی از کمیاب‌ترین تحقیقات و پروژه‌های مربوط به پاورپوینت معماری می باشد که اغلب دانشجویان عزیز به خاطر سختی و مشکل زیاد در گردآوری اطلاعات مختلف معماری آن کمتر دست به تهیه و ارائه آن به کلاس‌های درس می‌زنند زیرا آنها باید برای طراحی یک تحقیق جامع درباره چنین مجتمع تجاری با ارزش و مدرنی ابتدا به شناسایی ویژگی‌ها و کاربرد‌های چنین مکانی بپردازند تا به بهترین تحقیق و پروژه ممکن در این باره دست پیدا کنند . به همین خاطر ما برای کمک به معماران عزیز درباره تهیه چنین تحقیقاتی دست به عرضه پاورپوینت مجتمع تجاری الماس شرق زده‌ایم که تمامی اطلاعات معماری مربوط به فضا های مختلف این بنا در آن گنجانده شده است تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن بیشتر با این بنا آشنا شوید .

پاورپوینت تجزیه تحلیل مجتمع تجاری الماس شرق

پاورپوینت تجزیه تحلیل مجتمع تجاری الماس شرق

موارد مرتبط با این فایل

پاورپوینت معماری مجتمع تجاری الماس شرق

مجتمع‌های تجاری همواره یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی می‌باشند که باید معماران و دانشجویان عزیز در طراحی پروژه‌ها و تحقیقات مختلف دقت کافی را به کار ببرند تا به کامل‌ترین طرح ممکن در این باره دست پیدا کنند . به همین خاطر ما در این بخش از سایت تخصصی معماری آرچکت به عرضه پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری الماس شرق پرداخته‌ایم. در این فایل توانسته‌ایم از بهترین اطلاعات معماری درباره این مکان و همچنین اطلاعات معماری درباره طراحی مجتمع های تجاری بهره ببریم تا این پروژه معماری به جامع‌ترین تحقیق ممکن درباره مجتمع تجاری الماس شرق در اینترنت تبدیل شود .همچنین شما عزیزان می‌توانید با استفاده از این پاورپوینت معماری به اطلاعات طراحی خاصی دست پیدا کنید و از این اطلاعات در دیگر پلان معماری خود بهره ببرید .

تجزیه تحلیل مجتمع الماس شرق مشهد

تجزیه تحلیل مجتمع الماس شرق مشهد

در پاورپوینت مجتمع تجاری الماس شرق به بررسی این مکان تجاری و بسیار زیبا خواهیم پرداخت تا اطلاعات بسیار کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم . مجتمع تجاری الماس شرق مشهد را می‌توان یکی از مدرن‌ترین و زیبا‌ترین بنا‌های معماری موجود در شهر مشهد دانست که با استفاده از سبک معماری مدرن و معماری اسلامی طراحی و ساخته شده است . این مجتمع تجاری در منطقه تجاری گردشگری سپاد خراسان واقع شده است که دارای ۶ طبقه می‌باشد و در هر یک از این طبقات مکان‌های مختلف تجاری و تفریحی نیز گنجانده شده است تا مراجعه کنندگان بتوانند با مراجعه به چنین مکانی به رفع نیاز‌های مختلف خود بپردازند . البته این مکان دارای ویژگی‌های خاصی می باشد که ما در پاورپوینت معماری مجتمع تجاری الماس شرق به بررسی سایر ویژگی های این بنا پرداخته‌ایم .

سرفصل های اصلی پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری الماس شرق

 • معرفی کامل پروژه مجتمع
 • سایت پلان پروژه به همراه عکس‌های ماهواره ای
 • تحلیل بخش های مهم پروژه
 • نقشه های معماری پروژه به همراه تحلیل و نام فضا ها شامل
 • پلان‌ها
 • نما‌ها
 • مقاطع
 • عکس و تحلیل‌ فضاهای داخلی
 • تحلیل و عکس‌های سقف گنبدی مجموعه
 • تجزیه و تحلیل و نقد و بررسی کلیه فضاهای داخلی :
 • آسانسورها
 • راهروهای مجموعه
 • هندسه طراحی مجموعه
 • تحلیل و عکس دسترسی ها
 • طراحی داخلی مغازه ها

پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری الماس شرق را می‌توان یکی از سخت‌ترین طرح ها و تحقیقاتی دانست که اغلب دانشجویان معماری ممکن است با آن روبرو شوند و به تهیه و طراحی آن بپردازند. به همین دلیل ما دست به عرضه این فایل زده‌ایم تا شما عزیزان بتوانید با الگو برداری و استفاده از این پاورپوینت جامع به بهترین اطلاعات ممکن درباره این بنا دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده