پروژه کامل مجتمع اداری تجاری فرهنگی با تمام مدارک

19,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

0 فروش تاکنون

پروژه کامل مجتمع اداری تجاری فرهنگی موضوع جذابی برای ارائه در طرح معماری می باشد که این مجتمع با سه کاربری را خلق نموده است که اطلاعات کامل در این رابطه در ادامه ذکر شده است .

پروژه کامل مجتمع اداری تجاری فرهنگی یکی از پروژه و طرح هایی است که به دلیل کاربرد متفاوتی که دارد میتواند در طرح ۴ مورد توجه دانشجویان و اساتید قرار بگیرد . پروژه معماری مجتمع اداری تجاری فرهنگی دارای امکانات و استاندارد های متفاوتی است که دانشجویان باید در طراحی آن به این امکانات توجه داشته باشند تا بتوانند به طرحی زیبا و بی نقص دست پیدا کنند . چنین مجتمعی دارای جنبه اقصادی به همراه جنبه فرهنگی ارزشی می باشد که می تواند دانشجویان را با مشکلات زیادی روبرو سازد به همین دلیل ما به طراحی پروژه ای تلفیقی برای کمک به دانشجویان پرداختیم .

پروژه معماری مجتمع اداری تجاری فرهنگی

پروژه کامل مجتمع اداری تجاری فرهنگی یکی از مهم ترین در عین حال پر چالش ترین طرح ها برای دانشجویان می باشد این گونه طرح ها به دلیل تلفیقی بودن برای دانشجویان از سختی و دشواری خاصی برخوردارند زیرا باید تمامی استاندارد های هردو جنبه را برای یک پروژه در نظر داشته باشند سپس به طراحی آن بپردازند . امروزه مجتمع ها از ارزش زیادی در جامعه برخوردارند و بیشتر مردم دوست دارند در مجتمات سکونت داشته باشند یا محل کارهایشان ر چنین مکان هایی باشد . طراح باید در طراحی پلان معماری این طرح به خوبی جنبه اقتصادی و فرهنگی را برای طراحی در نظر داشته باشد تا بتواند به خوبی این جنبه ها را در ارتباط و هماهنگی کامل بکار ببرد تا هیچ مشکلی در کاربرد و کارآیی ساختمان به وجود نیاید .

پروژه طراحی مجتمع اداری تجاری فرهنگی

پروژه طراحی مجتمع اداری تجاری فرهنگی

در طراحی پروژه کامل مجتمع اداری تجاری فرهنگی و پلان اداری تجاری باید بتوانیم به خوبی تمام امکانات مورد نظر را در ارتباط و کارآیی هم بکار ببریم تا طرحی زیبا و جذاب را ترسیم کرده باشیم . در طراحی اصلی ساختمان پروژه مجتمع اداری تجاری فرهنگی به صورت مربع و مستطیل می باشد که با نما های فانتزی شمل و منظم طراحی شده است که باعث زیبایی و جذابیت پروژه برای مراجعه کنندگان می باشد .

موارد موجود ر پروژه معماری مجتمع اداری تجاری فرهنگی

  • فایل اتوکدی کامل
  • فایل سه بعدی رویت
  • پوستر زیبا و با کیفیت

پلان های ترسیمی پروژه مجتمع اداری تجاری فرهنگی

  • سایت پلان
  • پلان طبقات و زیر زمین
  • پلان مبلمان طبقات
  •  نمای شمالی
  • نمای غربی
  • برشA-A
  • برش B-B

پروژه کامل مجتمع اداری تجاری فرهنگی که در این بخش از وب سایت تخصصی معماری ارچکت به معرفی آن پرداختیم یکی از پروژه و طرح هایی است که با تلفیق دو کاربردی می تواند سختی های زیادی را برای دانشجویان به وجود بیاورد به همین دلیل ما به طراحی چنین طرحی دست زده ایم تا شما با استفاده از این پروژه بی نظیر بتوانید بهترین نتایج را به دست بیاورید و ر وقت خود صرفه جویی کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده