پروژه معماری مجموعه اقامتی همراه با مدارک کامل

23,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

0 فروش تاکنون

پروژه معماری مجموعه اقامتی را می توان یکی از مهم ترین و سخت ترین پروژه های مربوط به پلان مجموعه اقامتی می باشد که اساتید محترم می توانند آن را برای بالا بردن سطح دانش و اطلاعات معماری دانشجویان و معماران بر عهده آنان قرار دهند شما عزیزان برای تهیه کاملترین پروژه مجموعه اقامتی باید ایتدا اطلاعات کاملی در این باره انند ویژگی ها و کاربرد های مختلف آن در دسترس داشته باشید تا بتوانید بهترین پروژه ممکن را طراحی کنید . ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به بررسی پروژه کامل مجموعه اقامتی پرداخته ایم تا شما عزیزان را بیشتر با ویژگی ها و چگونگی طراحی بخش های مختلف مجموعه اقامتی آشنا سازیم .

پروژه کامل مجموعه اقامتی

پروژه معماری مجموعه اقامتی را میتوان یکی از جذاب ترین طرح های مربوط به پروژه معماری اقامتی دانست که دانشجویان و معماران عزیز میتوانند با انتخاب آن و طراحی دقیق آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند . شما برای ترسیم پروژه مجموعه اقامتی ابتدا اطلاعاتی درباره امکانات و فضا های مورد نیاز آن به دست بیاورید تا با خیالی آسوده بتوانید به طراحی بخش های مختلف این پروژه بپردازید . ما برای کمک به آشنایی دانشجویان و معماران عزیز با یه طراحی پروژه کامل مجموعه اقامتی پرداخته ایم که توانسته ایم در ان به خوبی تمامی بخش های مختلف این مکان را طراحی کنیم که شما می توانید با تهیه آن به تمامی اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کنید .

طرح مجموعه اقامتی

طرح مجموعه اقامتی

پروژه مجموعه اقامتی

پروژه کامل مجتمع اقامتی که ما در این بخش به معرفی و تحلیل آن میپردازیم که میتوان آن را در دسته بندی پروژه خوابگاه قرار داد کاملترین پروژه موجود در سطح اینترنت می باشد که ما به طور اختصاصی به طراحی و عرضه آن پرداخته ایم . مجموعه های اقامتی به مکان هایی اطلاق می شوند که اغلب برای مسافران تهیه شده اند و دارای تمامی امکانات تفریحی و آسایشی مختلف می باشند . امروزه در شهر های توریستی وجود چنین مجموعه های اقامتی بسیار واجب می باشد به همین دلیل ما برای آشنایی بیشتر شما با چنین مکان هایی به طراحی پروژه معماری مجموعه اقامتی پرداخته ایم و تمامی اطلاعات مورد نیاز بخش های مختلف این مکان را در آن گنجانده ایم .

پروژه معماری مجموعه اقامتی که ما در این بخش به معرفی آن میپردازیم در ۲ طبقه مجزا طراحی شده است که تمامی امکانات و فضا های مختلف در آنها گنجانده شده است . شکل اصلی این ساختمان بر اساس شکل هندسی مربع طراحی شده است که سایر امکانات و اجزای ساختمان در حول آن طراحی شده اند . در اطراف این ساختمان نیز مکان های تفریحی و ورزشی مانند زمین های بازی فوتبال و والیبال نیز طراحی شده است تا مسافران و گردشگران عزیز وقت فراغت خود را در آن بگذرانند .

نمای بیرونی ساختمان پروژه کامل مجموعه اقامتی نیز دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد که این امر باعث جذابیت این پروژه شده است . در طراحی این ساختمان نیز راهروی ورود افراد معلول نیز در نظر گرفته شده است تا آنها برای ورود به این مجموعه اقامتی با مشکل روبرو نشوند .

موارد موجود در پروژه معماری مجموعه اقامتی

 • فایل کامل اتوکد با تمامی پلان ها
 • فایل سه بعدی کار شده در نرم افزار اسکچاپ
 • ۳ رندر زیبا
 • شیت بندی حرفه ای
 • تکسچر ها و متریال های بکار گرفته شده در این طرح
 • مدلینگ طرح بصورت pdf
 • فایل لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش psd

پلان های پروژه کامل معماری مجموعه اقامتی

 • سایت پلان
 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان مبلمان طبقات
 • برش A-A

شما عزیزان میتوانید با دانلود پروژه معماری مجموعه اقامتی از سایت معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید . در این پروژه مجموعه اقامتی تمامی اطلاعات مربوط به بخش های مختلف امکانات و فضا های مختلف مجموعه اقامتی گنجانده شده است که شما عزیزان میتوانید با تهیه و استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده