پروژه کامل موزه گیاه شناسی با تمام مدارک

32,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

8 فروش تاکنون

پروژه کامل موزه گیاه شناسی به عنوان یکی از موارد طراحی موزه ها در طرح معماری میتواند موضوع مناسبی برای ارائه باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت به معرفی نمونه ای از طراحی این مورد همراه با مدارک کامل می پردازیم که اطلاعات تکمیلی در این رابطه در ادامه ارائه شده است .

پروژه کامل موزه گیاه شناسی که در طرح ۳ مورد توجه دانشجویان عزیز قرار می گیرد از اهمیت ویژه ای بر خوردار است زیرا با انتخاب چنین پروژه ای میتواند خود را با چالش های جدیدی روبرو سازد . موزه ها مکان های علمی و فرهنگی هستند که می توانند زیرساخت ها و استاندارد های لازم به ذکر خود را داشته باشند . طراحی و ساخت پروژه معماری موزه می تواند دانشجویان و و معماران را با دشواری هایی روبرو سازد زیرا باید تمام فضا ها و ریز فضا و ظرفیت های یک پروژه موزه را در نظر بگیرند که در وب سایت پروژه معماری آرچکت نمونه های مختلفی از طراحی موزه ها ارائه شده است تا موارد مختلفی در اختیار داشته باشید که این مورد نیز یکی از برترین موارد طراحی موزه گیاه شناسی می باشد .

پروژه معماری موزه گیاه شناسی

پروژه کامل موزه گیاه شناسی و پلان موزه که بیشتر در طرح ۳ مورد توجه اساتید قرار می گیرد را میتوان با عنوان یکی از سخت ترین پروژه های موزه شناخت . موزه ها به مکان های علمی تلقی می شوند که به نمایش آثار و اشیای با ارزش می پردازد . موزه ها دارای موضوعات و کاربرد های گوناگونی هستند که هر کدام یک جنبه علمی را بر دوش می کشند که این امر باعث شده موزه های متعددی با کاربرد های علمی متفاوت وجود داشته باشند .

موزه های گیاه شناسی مکان هایی هستند با داشتن انواع گونه های گیاهی که در آنجا به منظور نگهداری و کار های تحقیقاتی نگهداری میشوند در اختیار عموم افراد قرار دارد تا افراد با مراجعه به این مکان امکان آشنایی با نمونه های گیاهی مختلف موجود در عصر ها و قرن های مختلف را داشته باشند . در این مکان با بهره گیری علمی توان شناخت و تحقیق درباره انواع علوم گیاهی و گونه های گیاهی برای عموم مردم فراهم شده است که در پروژه معماری موزه گیاه شناسی معرفی شده تمامی موارد و امکانات لازم رعایت شده است .

پروژه آماده معماری موزه گیاه شناسی

پروژه آماده معماری موزه گیاه شناسی

پروژه کامل موزه گیاه شناسی به دلیل مراجعه عموم مردم و جنبه علمی داشتن باید ظرفیت مکانی زیادی داشته باشد مثلا دارای گلخانه های رو باز و پوشیده مختلف برای به دید عموم گذاشتن گل و گیاه باشد . جنبه های دیگر موزه های گیاه شناسی تحقیق علمی درباره گیاهان و تکثیر آنان در تمام نقاط کشور می باشد که این یکی از مهم ترین وظایف موزه های گیاه شناسی شناخته می شود . در طراحی اصلی ساختمان پروژه کامل موزه گیاه شناسی از شکل هندسی دایره استفاده شده است که باعث زیبایی و چشم گیری ساختمان شده است در اطراف ساختمان نیز فضا های سبز به صورت نواری و دور تا دور ساختمان ترسیم شده که از زیبایی های پروژه محسوب می شود . نمونه های دیگر از طراحی موزه را میتوانید در مقالات زیر دنبال کنید :

موارد و مستندات موجود در پروژه کامل موزه گیاه شناسی

 • فایل اتوکدی کامل
 • فایل سه بعدی اسکچاپ
 • شیت بندی حرفه ای
 • ۳ عدد رندر حرفه ای و زیبا
 • مدلینگ طرح به صورت pdf
 • فایل لایه باز فتوشاپ psd

پلان های ترسیمی پروژه دانشجویی موزه گیاه شناسی

 • سایت پلان
 • پلان قسمت های مختلف
 • پلان طبقات مانند پارکینگ و همکف و ….
 • پلان مبلمان طبقات
 • ۲ برش
 • ۲ نما

پروژه کامل موزه گیاه شناسی نمونه دیگری از طراحی موزه ها می باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی آرچکت به معرفی آن می پردازیم تا نمونه ای کامل از طراحی این نوع کاربری موزه نیز در دسترس شما عزیزان باشد که خرید پروژه موزه گیاه شناسی را میتوانید از همین وب سایت انجام دهید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده