پروژه معماری ایستگاه مترو 2021 با تمام مدارک کامل

39,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

طرح معماری ایستگاه مترو زیبا با داشتن مدارک کافی جهت ارائه در این بخش خدمت شما دانشجویان عزیز قرار گرفته تا بتوانید طرح مناسبی در این رابطه در اختیار داشته باشید.

پروژه معماری ایستگاه مترو به عنوان یکی از تحقیقات و پروژه معماری مربوط به موضوع، پلان ایستگاه مترو شناخته می شود. طراحی و ترسیم چنین پروژه دانشجویی برای اغلب افراد دارای مشکلات و سختی های خاص به خود می باشد. به این خاطر دانشجویان و معماران عزیز که به دنبال کسب بهترین نتایج هستند باید برای طراحی چنین طرح هایی ابتدا از چندین پروژه به عنوان الگو استفاده کنند. تا با شناخت فضای کلی و نوع ترسیم این گونه مکان ها بتوانند، به یک طرح جامع و کامل معماری دست پیدا کنند. به این خاطر ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به ارائه طرح کامل ایستگاه مترو همراه با تمام جزئیات پرداخته ایم. تا دانشجویان بتوانند با تهیه و استفاده از این محصول به راحتی به اطلاعات مورد نیاز برای طراحی چنین پلانی دست پیدا کنند.

طرح کامل ایستگاه مترو

همانطور که اطلاع دارید در زمان تحصیل دانشجویان عزیز رشته معماری باید در زمان های مختلف به ارائه طرح های معماری بپردازند. تا از این طریق بتوانند به نتیجه و همچنین نمره مد نظر خود برای قبولی در دانشگاه دست پیدا کنند. در این میان نیز اغلب اساتید دانشگاه های کشور برای به چالش کشیدن اطلاعات معماری دانشجویان پروژه های مناسبی را برای طراحی بر عهده آنان می گذارند. در این بین یکی از سخت ترین و جذاب ترین طرح هایی که ممکن است یک معمار با ان روبرو شود، پروژه کامل ایستگاه مترو می باشد. که طراحی و ترسیم امکانات و فضا های چنین مکانی نیازمند اطلاعات بسیار زیادی می باشد، تا دانشجو بتواند به یک طرح زیبا و جامع دست پیدا کند.

شیت بندی ایستگاه مترو

به این خاطر یکی از گزینه هایی که دانشجویان می توانند از آنها استفاده کنند، پروژه های آماده معماری می باشد. زیرا با تهیه و استفاده از این محصولات می توانند بیشتر با نکات طراحی یک بنا و همچنین فضا های مورد نیاز ایستگاه مترو آشنا شوند. به این خاطر ما به شما توصیه می کنیم که برای آشنایی بیشتر با طراحی چنین فضای عمومی و اجتماعی از پروژه آماده ایستگاه مترو استفاده کنید، تا از این طریق اطلاعات خوبی را به دست بیاورید.

موارد مرتبط با طرح

آشنایی بیشتر با ایستگاه مترو

امروزه در تمامی کشور های توسعه یافته و در حال توسعه زیر بنای حمل و نقل داخل شهری و بیرون شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. حتی در کشورهایی همچون امریکا و سایر کشورهای توسعه یافته حمل و نقل و ایجاد بستر مناسب برای جابجایی افراد و کالا ها به عنوان عامل اصلی رشد اقتصادی در نظر گرفته شده است. به این دلیل طراحی و ساخت ایستگاه مترو با کیفیت و استاندارد برای یک جامعه و افراد مختلف ان بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا چنین ایستگاهی وظیفه دارد تا در طول روز هزاران مسافر را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنند.

به این خاطر ایستگاه مترو باید دارای فضا و امکانات مختلفی باشد، تا مسافران و مراجعین بتوانند در آرامش به سفر درون شهری خود بپردازند. البته در طراحی چنین مکان هایی شما باید جمعیت آن شهر را نیز در نظر بگیرید، تا از این طریق بتوانید یک ایستگاه استاندارد و مناسب را طراحی و آماده ارائه کنید.

پروژه آماده ایستگاه مترو

در طراحی و ترسیم این پروژه معماری ایستگاه مترو تمامی ضوابط و استانداردهای لازم اجرا شده است، تا یک طرح زیبا و مدرن آماده ارائه شود. به طور کلی می توان گفت که این پروژه آماده به عنوان یکی از برترین پلان های معماری ایستگاه مترو در سطح اینترنت شناخته می شود، که شما می توانید به راحتی به خرید آن اقدام کنید. این پروژه دارای خصوصیات و ویژگی های متنوعی می باشد که در ادامه به صورت کلی در مورد آن اطلاعاتی را عرضه خواهیم کرد. این ایستگاه مترو دارای نمای بیرونی فانتزی و بسیار زیبایی می باشد، که طراحی برای تکمیل ان از اشکال هندسی متناسب استفاده کرده است. تا این مکان از نظر بیرونی دارای ظاهری بسیار مدرن و زیبا باشد، البته در بیرون این ایستگاه فضای سبز و همچنین امکانات دیگر نیز وجود دارد.

در داخل ایستگاه نیز معمار به صورت بسیار دقیق و کامل تمامی فضا های مورد نیاز و امکانات مختلف را کنار یکدیگر قرار داده است. تا مسافران بتوانند بدون دردسر و هیچ مشکل خاصی به فضا های مختلف دسترسی داشته باشند. همچنین در این ایستگاه مکان هایی برای استراحت مسافران نیز در نظر گرفته شده است، تا آنان در زمان انتظار به راحتی بتوانند به استراحت بپردازند. در بیرون ایستگاه نیز خطوط اتوبوس و تاکسی در نظر گرفته شده است، تا مسافران در صورت نیاز بتوانند از این وسایل حمل و نقل عمومی نیز استفاده کنند. البته وجود المان ها و فواره های آب در قسمت بیرونی ساختمان باعث جذابیت و زیبایی دو چندان این طرح کامل شده است.

مدارک موجود در پروژه

  • فایل اتوکد کامل
  • فایل قابل ویرایش سه بعدی در نرم افزار رویت
  • شیت بندی

شیت های ترسیم شده طرح ایستگاه مترو

  • سایت پلان مجموعه
  • پلان قسمت های مختلف ایستگاه مترو
  • پلان بخش اداری
  • برش های مختلف از کل مجموعه و قسمت های دیگر
  • چند نما
  • بلوک ها و مبلمان به کار گرفته شده در طرح
  • و …

پروژه معماری ایستگاه مترو، به عنوان زیباترین و کاملترین طرح موجود در اینترنت شناخته می شود. که شما می توانید با خرید این پروژه فایل مورد نیاز خود را به صورت آنی دریافت کنید. البته در این پروژه کامل معماری ایستگاه مترو ما تمامی امکانت و ریز فضاهای مورد نیاز چنین مکانی را ترسیم کردیم، تا اطلاعات کامل و جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده