پروژه کامل مرکز درمانی با طراحی زیبا

32,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

3 فروش تاکنون

پروژه کامل مرکز درمانی میتواند در طراحی مراکز درمانی در طرح 4 معماری مورد توجه قرار گیرد که نمونه ای از این طراحی در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت خدمت شما عززان ارائه میگردد که توضیحات بیشتر در ادامه همین مقاله ذکر شده است .

پروژه کامل مرکز درمانی یکی از پروژه های پیشنهادی اساتید برای طرح ۴ می باشد که دانشجویان باید برای طراحی چنین طرحی به انجام تحقیقات زیادی بپردازند تا بتوانند با اطلاعات کامل و درست اقدام به ترسیم پلان کلینیک مربوطه کنند . مراکز درمانی یکی ار محیط های بهداشتی و درمانی جامعه می باشد که باید دارای تمامی امکانات و ریز فضا های لازم برای بیماران و مراجعه کنندگان باشد . امروزه به دلیل اینکه بیشتر عموم افراد جامعه دچار بیماری های مختلف شده اند وجود مراکز درمانی در تمام نقاط به یک امر ضروری تبدیل شده است که نمونه ای از طراحی این مکان در این مقاله از وب سایت پروژه معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پروژه معماری مرکز درمانی با تمام مدارک

پروژه مرکز درمانی یکی از مهترین موضوعات دانشجویی برای طرح ۴ معماری می باشد که باید در طراحی و ترسیم آن به صورت بسیار حرفه ای عمل کنید تا بتوانید یکی از بهترین و زیبا ترین پروژه ها را ارائه دهید و بهترین نمرات را کسب کنید . مراکز درمانی به ساختمان یا بخشی از بیمارستان  گفته می شود که دارای جنبه های بهداشتی و درمانی برای بیماران و مراجعه کنندگان می باشند . از زمان های دور علم پزشکی و مکانی که پزشکان در آن به طبابت و کار های درمانی می پرداختند دارای اهمیت و ارزش بالایی بود . از ابتدا طب پزشکی به صورت اختصاصی و کامل امروزی و جود نداشت و حتی بیمارستان ها را فقط میتوانست در شهر های بزرگ کشور پیدا کرد که آن هم دارای امکانات بسیار محدودی بودند .

طراحی مرکز درمانی

طراحی مرکز درمانی

در ترسیم پروژه کامل مرکز درمانی و پروژه معماری کلینیک درمانی طراح باید تواند تمامی فضا ها و استاندارد های پزشکی مورد نیاز بیماران را شناسایی کرده و سپس به طراحی و ترسیم آنها بپردازد . در مراکز درمانی به درمان عمومی بیماران می پردازند و کار های تخصصی  پزشکی در آن صورت نمیگیرد . طراحی اصلی ساختمان پروژه کامل مرکز درمانی به صورت مستطیل می باشد که دارای یک طبقه به همراه همکف می باشد که در این طبقات تمامی امکانات مورد نیاز بیماران و پزشکان طراحی شده است . برای مشاهده سایر طرح های مربوط به بخش کلینیک های درمانی میتوانید به موارد زیر نیز مراجعه کنید :

موارد موجود در پروژه مرکز درمانی

 • فایل اتوکد کامل
 • فایل سه بعدی اسکچاپ
 • شیت بندی زیبا
 • ۵ عدد رندر با کیفیت
 • فایل لایه از فتوشاپ psd
 • مدلینگ طرح با فرمت pdf

پلان های ترسیمی پروژه معماری مرکز درمانی

 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان مبلمان طبقات
 • برش A-A
 • برش B-B
 • پلان بام

پروژه کامل مرکز درمانی یکی از فایل های اختصاصی فروشگاه معماری آرچکت می باشد که برای کمک بیشتر به شما عزیزان به طراحی و عرضه چنین محصولی اقدام کرده ایم . امروزه با به خطر سلامت عمومی جامعه وجود مراکز درمانی در تمام نقاط کشور یک امر ضروری و حیاتی می باشد تا بتوانند در این مراکز پاسخگوی نیاز های بهداشتی مردم و بیماران باشند که بدین منظور برای در دسترس بودن نمونه ای از طراحی این مکان ها این مورد را خدمتتان ارائه داده ایم .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده