پروژه کامل ایستگاه قطار با تمام جزییات

45,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

4 فروش تاکنون

پروژه کامل ایستگاه قطار در طرح و فرم زیبایی ارائه شده است و تمامی مدارک و جزئیات کامل برای ارائه در طرح معماری را همراه دارد که در ادامه توضیحات بیشتری راجع به این پروژه ارائه شده است .

پروژه کامل ایستگاه قطار یکی از سخت ترین و مهم ترین پروژه های معماری ایستگاه قطار و مترو می باشد که اساتید می توانند برای بالا بردن سطح اطلاعات دانشجویان و معماران آن را بر عهده آنان قرار دهد . به همین دلیل شما عزیزان برای طراحی چنین پروژه ای مهم باید اطلاعات کاملی را مانند کاربرد و ویژگی های این مکان به دست بیاورید تا بتوانید به بهترین طرح ممکن دست پیدا کنید . به همین دلیل ما برای کمک به دانشجویان در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به تهیه و ترسیم پروژه معماری ایستگاه قطار پرداخته ایم تا شما عزیزان را بیشتر با چگونگی طراحی چنین مکان هایی آشنا سازیم و اطلاعات کاملی را درباره امکانات و فضا های مختلف ایستگاه قطار را در اختیار شما قرار دهیم .

پروژه معماری ایستگاه قطار با تمام مدارک

شما عزیزان برای اینکه بتوانید به یک پروژه کامل ایستگاه قطار دست پیدا کنید باید در ابتدا علاوه بر اطلاعات مختلف از نمونه های بسیار زیادی دیدن کنید و با استفاده و الگو برداری از آنها بتوانید به بررسی و شناخت فضا های مختلف ایستگاه قطار دست پیدا کنید . به همین دلیل شما میتوانید پروژه معماری ایستگاه قطار را که ما در این بخش به معرفی آن میپردازیم یکی از مهم ترین این نمونه ها بدانیدکه تمامی اطلاعات مورد نیاز شما در آن گنجانده شده است و میتوانید با استفاده از آن به ترسیم بهترین پروژه ایستگاه قطار دست پیدا کنید و با ارائه آن به کلاس های درس به بهترین نمرات و نتایج ممکن دست پیدا کنید .

پروژه آماده معماری ایستگاه قطار

پروژه آماده معماری ایستگاه قطار

پروژه ایستگاه قطار

ایستگاه های قطار همواره دارای اهمیت بسیار زیادی برای طراحی می باشند زیرا چنین مکان هایی دارای جنبه عمومی می باشند و به همین خاطر شما عزیزان باید بتوانید به خوبی به طراحی امکانات و فضا های مختلف ان بپردازید . به همین دلیل ما در طراحی پروژه کامل ایستگاه قطار توانسته ایم به خوبی به ترسیم امکانات مختلف یک ایستگاه قطار بپردازیم و تمامی اطلاعات مربوط به اموزش صفر تا صد ترسیم یک پروژه ایستگاه قطار را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . شما دانشجویان معماری می توانید با تهیه و استفاده از پروژه معماری ایستگاه قطار و پلان معماری مناسب برای این کاربری به تمامی اطلاعات مربوط فضا های مورد نیاز یک ایستگاه راه آهن نیز دست پیدا کنید .

به طور کلی ایستگاه راه اهن و قطار به سکویی در مجاورت ریل و ساختمان راه آهن گفته می شود که در انجا قطار ا به طور منظم توقف کرده و به بارگیری کالا ها و پیاده و سوارکردن مسافران میپردازد . امروزه مسافرت با قطار ها را میتوان جزو یکی از امن ترین وسایل های حمل و نقل عمومی دانست که می تواند مسافران عزیز را در کوتاه ترین زمان ممکن از مکانی به مکانی دیگر حمل کند . البته در حال حاضر قطار های بسیار زیادی وجود دارند که هر کدام از انها دارای کاربرد خاصی می باشند به همین دلیل بعضی از آنها به منظور حمل بار ها و کالا های مختلف ساخته شده اند . در این پروژه تمامی مکان های مورد نیاز مراجعه کنندگان مانند محل استراحت و محل خوردن غذا در نظر گرفته شده است تا مسافران در طول سفر خود با هیچ مشکل جدی برخورد نداشته باشند .

موارد موجود در پروژه کامل ایستگاه قطار

  • فایل اتوکدی ایستگاه راه آهن
  • ۴ رندر زیبا و فوق العاده
  • فایل سه بعدی اسکچاپ ایستگاه
  • تکسچر ها و متریال های بکار گرفته شده در طرح
  • فایل مدلینگ بصورت pdf
  • فایل لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش psd
  • شیت بندی حرفه ای و زیبا

شما عزیزان با دانلود پروژه کامل ایستگاه قطار از سایت معماری آرچکت می توانید این فایل کامل و با ارزش را به صورت آنی دریافت کنید . شما با استفاده و الگو برداری از پروژه معماری ایستگاه قطار می توانید به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنید و بتوانید به بهترین طراحی بهترین پروژه های ممکن بپردازید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده