پروژه آماده مجتمع مسکونی با تمام مدارک

19,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پروژه آماده مجتمع مسکونی بصورت شهرکی نمونه ای زیبا و کارامد از طراحی مجموعه های مسکونی می باشد که با توضیحات کامل خدمتتان ارائه میگردد .

مجتمع های مسکونی همواره یکی از پرکاربرد ترین طرح های معماری مربوط به طرح ۵ معماری می باشند که برای طراحی و ترسیم از اهیمت بسیار بالایی برخوردار می باشند زیرا چنین مکان هایی نیازمند دقت و ظرافت خاصی می باشد تا معماران عزیز بتوانند به بهترین شکل ممکن به طراحی آن بپردازند . پروژه کامل مجتمع مسکونی نیز یکی از این تحقیقات و طرح ها می باشد که اساتید محترم برای ترسیم بر عهده دانشجویان معماری عزیز قرار می دهد به همین دلیل آنها باید در طراحی پروژه مجتمع مسکونی اطلاعات کاملی را در این باره به دست بیاورند ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به معرفی پروژه معماری مجتمع مسکونی همراه با تمام مدارک پرداخته ایم .

پروژه معماری مجتمع مسکونی با تمام جزئیات

پروژه آماده مجتمع مسکونی همواره یکی از با اهمیت ترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط به پلان مسکونی می باشد که دانشجویان و معماران عزیز در طرح ۵ معماری برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به طراحی آن میزنند تا بتوانند آن را به کلاس های درس ارائه دهند به همین دلیل آنها باید در وهله اول تهیه پروژه مجتمع مسکونی به جمع آوری اطلاعات درباره ویژگی ها و امکانات مختلف این مکان بپردازند تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات به بهترین پروژه ممکن دست پیدا کنند الته ما نیز در این بخش به معرفی پروژه معماری مجتمع مسکونی پرداته ایم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از آن بهبهترین اطلاعات معماری ممکن دست پیدا کنید .

موارد مرتبط با پروژه آماده مجتمع مسکونی

پروژه مجتمع مسکونی

پروژه آماده مجتمع مسکونی که ما در این بخش از سایت تخصصی آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر فضا ها و امکانات معماری مختلف آن پرداخته ایم همواره یکی از جامع ترین پروژه مجتمع مسکونی در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم به خوبی و با استفاده از بهترین امکانات و اطلاعات معماری به صورت کاملا تخصصی به ترسیم ان بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به جامع ترین اطلاعات معماری ممکن دست پیدا کنید و همچنین از این اطلاعات در پلان های معماری و پروژه های دیگر استفاده کنید و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید . مجتمع های مسکونی به دلیل اینکه دارای کاربری عمومی و خاصی می باشند برای طراحی نیازمند اطلاعات خاصی می باشند که ما در این پروژه تمامی این اطلاعات را استفاده کردیم .

ما در این پروژه کامل مجتمع مسکونی توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات مختلف معماری این مکان مسکونی را طراحی کنیم تا زیبا ترین طرح ممکن را برای اجرا شدن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . مجتمع های مسکونی اغلب به مکان های اطلاق می شود که دارای طبقات زیادی می باشد و میتواند تعداد زیادی از خانوار ها را در خود جای دهد به همین دلیل چنین مکانی در حال حاضر به دلیل کمبود زمین های مسکونی و افزایش بی رویه جمعیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا میتواند به راحتی تعداد زیادی از افراد را با صرف کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن صاحب خانه کند .

ما در این پروژه آماده مجتمع مسکونی توانسته ایم به خوبی تمامی مراحل طراحی صفر تا صد این پروژه را آموزش دهیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات طراحی چنین مکان هایی آشنا شوید .

ساختمان این پروژه مجتمع مسکونی با استفاده و الهام گیری از شکل هندسی مستطیل طراحی شده است و تمامی امکانات مختلف سکونتی مورد نیاز افراد ساکن در آن در داخل واحد های مختلف گنجانده شده است همچنین نمای بیرونی این ساختمان دارای طرح بسیار جذاب و خاصی می باشد که با سنگ سفید سراسری طراحی شده است و زیبایی خاصی را به این پروژه بخشیده است همچنین یک رساله ۱۷۵ صفحه ای word مرتبط با همین پروژه ضمیمه فایل شده است تا شما عزیزان با استفاده از ان به کاملترین اطلاعات تکمیلی در این رابطه دست پیدا کنید .

موارد موجود در پروژه آماده مجتمع مسکونی کامل

  • فایل اتوکد کامل با تمام جزئیات
  • فایل تری دی مکس
  • ۶ رندر
  • رساله بصورت word در ۱۷۵ صفحه

سر فصل های رساله مجتمع مسکونی

  • فصل اول : معرفی پروژه
  • فصل دوم : ادبیات موضوع
  • فصل سوم : اقلیم ، فرهنگ و اجتماعاستان ایلام
  • فصل چهارم : تبیین طرح و معماری
  • فصل پنجم : ارائه طرح نهایی و پیشنهادات
  • منابع و ماخذ

شما دانشجویان معماری عزیز میتوانید با دانلود پروژه کامل مجتمع مسکونی از سایت معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را که به صورت کاملا حرفه ای طراحی شده است را به صورت فوری و آنی دریافت کنید در این پروژه مجتمع مسکونی ما توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات معماری این مکان را بگنجانیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده و الگو برداری از آن به جامع ترین اطلاعات معماری این گونه مکان ها دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده