پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی vm کپنهاگ دانمارک

4,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

145 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی vm کپنهاگ دانمارک که در این مقاله در 20 اسلاید ارائه شده است کاملترین اطلاعات را راجع به این مجتمع مسکونی خارجی دارد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی vm کپنهاگ دانمارک می تواند یکی از تحقیقاتی باشد که به عنوان پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی خارجی دانشجویان به جمع اوری اطلاعات درباره آن بپردازند تا با ارائه یک تحقیق کامل نمرات مدنظر خود را به دست بیاورند . مجتمع مسکونی vm کپنهانگ دانمارک یکی از بهترین مجتمع ها و آثار معماری طراحی و ساخته شده در چند ساله ی اخیر است که به دلیل زیبایی و معماری منحصر بفرد خود نظر بسیاری از معماران و طراحان را برای ایده گیری از این سازه جذاب را جلب کرده است . ما نیز امیدواریم با ارائه این پاورپوینت معماری در ۲۰ اسلاید شما را در شناخت و بهره گیری از چنین طرحی کمک کنیم .

پاورپوینت مجتمع مسکونی  vm کپنهاگ دانمارک

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی vm کپنهاگ دانمارک میتواند یکی از تحقیقات مهم دانشجویان در رابطه با تحلیل نمونه موردی و تطبیقی باشد که برای ارائه مد نظر قرار گرفته شود به این منظور ما در این قسمت به معرفی بیشتر نوع ساخت و طراحی این پروژه زیبا و بی نظیر می پردازیم تا شما عزیزان بهتر و بیشتر با این سازه غول پیکر معماری آشنا شده و بتوانید در طرح های خود از آن الگو بگیرید . پاورپوینت تحلیل مجتمع vm کپنهاگ دانمارک دارای تمامی اطلاعات تکمیلی و کامل از این سازه بی نظیر می باشد که برای کمک به دانشجویان جمع آوری و تنظیم شده است . مجتمع  vm کپنهاگ دانمارک دارای زیبایی های ظاهری معماری می باشد که توجه بسیاری از مردم و عموم جامعه رو به خود جلب کرده است اسم  vm که برای آن انتخاب شده است به دلیل شکل آن است تا تمامی قسمت های آن بتوانند به خوبی نور خورشید را دریافت کرده .

پاورپوینت مجتمع مسکونی VM کپنهاگ دانمارک

پاورپوینت مجتمع مسکونی VM کپنهاگ دانمارک

مجتمع مسکونی vm کپنهاگ دانمارک در زیربنای ۲۵۰۰۰ متر مربع و در ۱۱ طبقه ساخته شده است که تمامی امکانات مسکونی مورد نیاز در آن قرار گرفته شده است ک پاسخگوی تمامی نیاز های ساکنین است . این ساختمان دارای ۲۳۰ واحد مسکونی در ۷۶ تیپ مختلف طراحی معماری می باشد . این ساختمان دارای ۷ راه رو مرکزی بسیار بزرگ می باشد که در کنار این راهرو ها ۴ آسانسور پرسرعت است که تنها راه های اصلی ورود و خروج ساکنین از ساختمان می باشد . طراح بینظیر این مجتمع مسکونی توانست در سال ۲۰۰۶ جایزه فروم اید اورد که یکی از جایزه های حرفه معماری می باشد را به خود اختصاص دهد .

عناوین پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی vm کپنهاگ دانمارک

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی vm کپنهاگ دانمارک یکی از تحقیات و پروژه هایی است که با داشتن ۲۰ سلاید به صورت اختصاصی از فروشگاه معماری آرچکت خدمت شما عزیزان عرضه می شود تا بتوانید با استفاده از این پاورپوینت بی نظیر یکی از نمونه های تحلیل مجتمع مسکونی خارجی را در اختیار داشته باشید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده