پاورپوینت و PDF تحلیل خانه دهدشتی اصفهان

10,000 تومان15,000 تومان

فروشنده : m.f.architecture

موجود

14 فروش تاکنون

پاورپوینت و pdf خانه دهدشتی اصفهان شامل پلان ، برش فضا و تاریخچه خانه دهدشتی و موقعیت طبیعی بنا و توضیحات کامل در مورد فضا های آن میباشد.

دسته بندی ها : , , برچسب ها :

PDF و پاورپوینت تحلیل خانه دهدشتی اصفهان یکی دیگر از پروژه ها و مقالات مرتبط با موضوع، پاورپوینت آثار معماری می باشد. که ما در این بخش از سایت معماری ارچکت به تهیه و عرضه ان پرداختیم تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم. اصفهان به عنوان شهر تاریخ و هنر در ایران شناخته می شود، که دارای ابنیه و آثار تاریخی بی شماری است. یکی از این آثار خانه دهدشتی می باشد که از زیبایی و معماری بسیار زیبا و خاصی برخوردار می باشد. به این خاطر ما برای آشنایی بیشتر شما عزیزان دانشجو به عرضه PDF تحلیل معماری خانه دهدشتی اصفهان در قالب ۱۸ اسلاید جامع پرداختیم. تا شما عزیزان بتوانید با تهیه و استفاده از این پاورپوینت معماری به اطلاعات بسیار خوب و کاملی دست پیدا کنید.

پاورپوینت تحلیل خانه دهدشتی اصفهان

شناخت سبک معماری و همچنین اطلاعات درباره آنها برای دانشجویان معماری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. به این خاطر ابنیه و مکان های تاریخی بسیار زیادی در ایران وجود دارند، که دانش آموزان می توانند با جمع آوری اطلاعاتی درباره آنها با سبک های معماری مختلفی آشنا شوند. در این بین خانه دهدشتی اصفهان یکی از بنا ها و خانه های بسیار تاریخی و زیبا به شمار می رود، که شما می توانید با جمع اوری اطلاعاتی درباره آن با سبک عماری این بنا آشنا شوید. البته باید توجه داشته باشید هرچه تحقیقات شما جامع تر باشد می توانید به اطلاعات کامل تری دست پیدا کنید و بیشتر با معماری این بنا آشنا شوید.

pdf بررسی خانه دهدشتی اصفهان

در این بین اغلب اساتید دانشگاه های مختلف سطح کشور برای به چالش کشیدن دانشجویان معماری تهیه و طراحی چنین تحقیقی را بر عهده دانشجویان قرار می دهند. به این خاطر دانشجویان باید برای تهیه و ارائه پاورپوینت تحلیل خانه دهدشتی به جمع آوری اطلاعاتی درباره سبک معماری و فضا های مختلف این بنا بپردازند، تا به یک تحقیق بسیار عالی دست پیدا کنند. البته ما برای کمک به شما دانشجویان معماری به عرضه پاورپوینت و PDF تحلیل معماری خانه دهدشتی اصفهان پرداختیم. که در این مقاله و تحقیق تمام اطلاعات معماری مربوط به سبک معماری و همچنین فضا های مختلف آن گنجانده شده است.

معرفی کامل شهر اصفهان

به طور کلی ایران به عنوان یکی از با تمدن ترین شهر های ایران و خاورمیانه شناخته می شود. این شهر دارای قدمت بسیار زیادی می باشد و حتی در دوره های مختلف تاریخی نیز به عنوان یک شهر حکومتی و سیاسی شناخته شده است. اصفهان در مرکز ایران قرار دارد و دارای آب و هوای خشک و گرم می باشد و کی از مسیر های اصلی جاده ابریشم قدیم بوده است. و این امر نشان دهنده اهمیت بالای این شهر در زمان های مختلف بوده و این امور باعث شده اند تا آثار و مکان های تاریخی زیادی در این شهر به وجود بیاید. خانه دهدشتی نیز یکی از آثار تاریخی بسیار زیبا و قدیمی می باشد که در شهر اصفهان وجود دارد، و ما نیز در ادامه به صورت کلی و جامع به بررسی آن خواهیم پرداخت.

معرفی کامل خانه دهدشتی اصفهان

خانه دهدشتی یکی از بنا های تاریخی شهر اصفهان شناخته می شود، که امروزه به کافه هوگر نیز شناخته می شود. این بنا مربوط به زمان و دوره قاجار می باشد، که دارای سبک معماری سنتی و مدرن می باشد. این خانه از فضا های بسیار مختلفی نیز تشکیل شده است، که هر کدام از آنها دارای کاربرد خاصی می باشند. خانه دهدشتی اصفهان در آدرس چهار باغ عباسی، دروازه دولت، خیابان مسجد باب الرحمه کوچه جهان نما، انتهای بن‌بست دهدشتی، پلاک ۱۱۰ قرار گرفته است. البته این بنا در ۲۰ اسفند سال ۱۳۸۵ به عنوان یکی از آثار ملی ایران ثبت شده است . به این خاطر شما می توانید با مراجعه به این بنا علاوه بر صرف نوشیدنی از منظره و همچنین بافت معماری این خانه نهایت لذت را ببرید.

تحلیل معماری خانه دهدشتی اصفهان

سر فصل اصلی pdf خانه دهدشتی اصفهان

 • تاريخچه و وجه تسميه
 • موقعيت طبيعی
 • مشخصات
 • فضاهای اشکوب اول
 • فضاهای اشکوب دوم
 • جبهه شمالی
 • جبهه جنوبی
 • جبهه غربی
 • جبهه شرقی
 • پلان
 • برش فضا
 • و عکس های مربوط به این اثر

در این مطلب ما به عرضه پاورپوینت و PDF تحلیل معماری خانه دهدشتی اصفهان در قالب ۱۸ اسلاید پرداختیم، که تمامی اطلاعات مربوط به معماری و همچنین فضاهای مختلف این بنا در آن گنجانده شده است. به این دلیل شما عزیزان می توانید با استفاده از این مقاله و پروژه بیشتر با سبک معماری قاجار و همچنین چگونگی طراحی این نوع آثار معماری آشنا شوید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده

 • نام فروشگاه: m.f.architecture
 • فروشنده : m.f.architecture
 • آدرس: اصفهان
  -
 • هنوز امتیازی یافت نشده است.