پروژه طراحی مجتمع تجاری اداری با مدارک کامل

34,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه طراحی مجتمع تجاری اداری نمونه زیبایی از بهترین طرح های مربوط به مراکز تجاری و اداری می باشد که با داشتن جزئیات و مدارک کامل در این مقاله ارائه میگردد .

پروژه طراحی مجتمع تجاری اداری را میتوان یکی از سخت ترین و پر چالش ترین پروژه های مربوط به پلان اداری تجاری دانست که دانشجویان عزیز برای کسب نمرات و نتیجه بهتر دست به طراحی و ارائه آن به کلاس های درس می زنند . به همین دلیل شما عزیزان باید در وهله اول ترسیم چنین پروژه مجتمع اداری تجاری اطلاعاتی در باره کاربرد و ویژگی های این مکان دست پیدا کنید تا به یک طرح بیار کامل دست پیدا کنید . ما در سایت معماری آرچکت برای کمک به شما عزیزان توانسته ایم به طراحی پروژه معماری مجتمع اداری تجاری بپردازیم تا اطلاعات کاملی را درباره چگونگی طراحی بخش های مختلف چنین مکانی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما بتوانید با استفاده از آن به بهترین طراحی بپردازید .

پروژه کامل مجتمع تجاری اداری با تمام جزئیات

پروژه طراحی مجتمع تجاری اداری یکی از سخت ترین و جذاب ترین پروژه معماری مجتمع اداری و تجاری می باشد که اساتید محترم برای سنجش میزان دانش و اطلاعات معماری دانشجویان چنین پروژه مهمی را برای انجام طرح های مختلف بر عهده آنان قرار می دهند . شما عزیزان باید ابتدا برای طراحی چنین مکانی یک الگو و اطلاعات کاملی مانند کاربرد و امکانات مورد نیاز چنین مکان را به دست بیاورید تا بتوانید به خوبی به طراحی جنین پروژه معماری مجتمع تجاری اداری بپردازید . به همین دلیل ما برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با چگونگی ترسیم پروژه مجتمع اداری تجاری به ارائه این محصول پرداخته ایم تا شما بیشتر با ویژگی ها و فضا های مختلف چنین مکانی آشنا شوید .

طراحی معماری مرکز اداری تجاری کامل با جزئیات

طراحی معماری مرکز اداری تجاری کامل با جزئیات

موارد مرتبط با پروژه کامل مجتمع تجاری اداری

پروژه مجتمع اداری تجاری

پروژه طراحی مجتمع تجاری اداری را میتوان کاملترین پروژه موجود در سطح اینترنت دانست که ما توانسته ایم به طراحی و عرضه آن بپردازیم تا شما بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید . ما در طراحی پروژه معماری مجتمع تجاری اداری توانسته ایم به زیبایی هرچه تمام تر به طراحی امکانات و فضا های مورد نیاز چنین مکانی بپردازیم و یک طرح بسیار کامل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . در این پروژه ما به طراحی دو کاربری مختلف اداری و تجاری پرداخته ایم به همین دلیل ابتدا به تحلیل این دو کاربری می پردازیم تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

مجتمع های تجاری اغلب به مکان هایی اطلاق می شود که در آن دکان ها و مغازه های برای فروش اجناس مختلف موجود می باشد و دارای کاربرد اقتصادی می باشد . مجتمع عای اداری نیز به مکان های دولتی و خصوصی گفته می شود که در ناحیه های تجاری قرار می گیرند و افراد مختلف در آن دارای وظیفه های فردی می باشند . طراحی چنین مکان هایی دارای سختی بسیار زیادی می باشد زیرا باید شما عزیزان باید بتوانید با تلفیق این دو کاربری با هماهنگی و ارتباط باهم به بهترین پروژه ممکن دست پیدا کنید ما نیز در طراحی پروژه کامل مجتمع تجاری و اداری توانسته ایم به خوبی به ترسیم چنین مکانی بپردازیم .

در طراحی پروژه کامل مجتمع تجاری و اداری ما توانسته ایم به خوبی به طراحی فضا ها و امکانات مورد نیاز مراجعه کنندگان بپردازیم تا انها با مراجعه به چنین مکانی به راحتی بتوانند به فعالیت خود بپردازند . در طراحی پروژه معماری مجتمع تجاری اداری ما توانسته ایم در ۴ طبقه همراه با همکف تمامی امکانات مورد نیاز این دو کاربری را در کنار هم به کار ببریم . همچنین شکل اصلی این ساختمان به شکل لوزی شباهت دارد که باعث زیبایی و جذابیت طرح شده است . نمای بیرونی ساختمان نیز با استفاده از شیشه تزیین شده است که از داخل نمای بسیار زیبایی را به بیرون جلوه می دهد .

موارد موجود در پروژه طراحی مجتمع تجاری اداری

 • پلان های مرکز اداری تجاری بصورت فایل اتوکد کامل
 • پوستر با کیفیت و زیبا
 • ۵ رندر زیبا و حرفه ای از طرح
 • فایل لایه باز فتوشاپ PSD قابل ویرایش
 • فایل سه بعدی اسکچاپ طرح
 • مدلینگ طرح بصورت PDF
 • پرسوناژ ها و متریال های بکار گرفته شده در طرح

پلان های ترسیمی پروژه طراحی معماری مجتمع تجاری اداری

 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پان طبقه سوم
 • پلان طبقه چهارم
 • پلان مبلمان طبقه همکف
 • پلان مبلمان طبقه اول
 • پلان مبلمان طبقه دوم
 • پلان مبلمان طبقه سوم
 • پلان مبلمان طقه چهارم
 • برش A-A

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود پروژه طراحی مجتمع تجاری اداری از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل و آنی دریافت کنید . ما در طراحی پروژه مجتمع اداری جاری توانسته ایم تمامی مراحل ترسیم این مکان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . به همین دلیل شما با الگو برداری و استفاده از این محصول می توانید به بهترین نتایج و نمرات ممکن در کنکور دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده