پلان مجتمع مسکونی طرح 5 ( اتوکد , رندر , رساله )

14,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

5 فروش تاکنون

پلان مجتمع مسکونی طرح 5 نمونه زیبا و مناسبی از طراحی این کاربری برای ارائه در طرح 5 می باشد که با مدارک و جزئیات کامل ارائه میگردد .

مجتمع های مسکونی همواره یکی از مکان های قامتی دائم افراد یک جامعه محسوب میشوند که دارای اهمیت بسیار بالایی در نوع طراحی و ساخت دارند به همین دلیل دانشجویان و معماران عزیز باید بتوانند به خوبی به ترسیم چنین مکان هایی بپردازند . پلان مجتمع مسکونی طرح ۵ همواره یکی از تحقیقات و طرح های مربوط به پروژه معماری مجتمع مسکونی می باشد که اساتید محترم دانشگاه های مختلف طراحی چنین طرح هایی را بر عهده دانشجویان قرار می دهند به همین دلیل انها در طراحی پلان مجتمع مسکونی باید ابتدا اطلاعاتی را در این باره به دست بیاورند .

البته ما نیز در این مطلب از سایت معماری آرچکت به معرفی نقشه مجتمع مسکونی همراه با رساله کامل پرداخته ایم تا شما با استفاده از آن به کاملترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید .

پلان مجتمع مسکونی با مدارک کامل

پلان مجتمع مسکونی طرح ۵ همواره یکی از کاربردی ترین طرح ها و پروژه های معماری مربوط به پلان مسکونی می باشد که دانشجویان و معماران عزیز در طرح ۵ معماری دست به به طراحی و ترسیم آن میزنند تا با بهترین نمرات ممکن برای پاس واحد های انتخابی خود بپردازند به همین دلیل انها برای تهیه یک پلان مجتمع مسکونی کامل باید ابتدا اطلاعاتی را درباره نوع فضا ها و امکانات مختلف این گونه مکان ها به دست بیاورند تا با انها به ترسیم پروژه های مختلف بپردازند . البته ما در این نقشه مجتمع مسکونی نیز توانسته ایم به خوبی اطلاعات معماری مربوط به طراحی چنین مکان هایی را بگنجانیم تا شما بتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید .

موارد مرتبط با نقشه مجتمع مسکونی

نقشه مجتمع مسکونی طرح ۵

پلان مجتمع مسکونی طرح ۵ که ما در این بخش از مطالب سایت تخصصی ارچکت به معرفی و بررسی تمامی فضا ها و امکانت معماری بخش های مختلف ان پرداخته ایم همواره یکی از کاملترین پلان مجتمع مسکونی موجود در سطح اینترنت می باشد که ما توانسته ایم با استفاده از اطلاعات و دانش بالای معماری خود دست به طراحی ان بزنیم تا شما عزیزان با تهیه آن با چگونگی طراحی و ترسیم چنین فضا هایی آشنا شوید و از این اطلاعات معماری در طرح های بعدی خود استفاده کنید . امروزه به دلیل اینکه کمبود منازل مسکونی در شهر های بزرگ وجود دارد و ساخت این گونه مجتمع های مسکونی نیازمند اطلاعات بالای معماری می باشند که طراحان باید به خوبی به ان توجه کنند .

ما در این پلان مجتمع مسکونی طرح ۵ توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات مورد نیاز ساکنین چنین مکان هایی را طراحی کنیم تا آنها در چنین مکان هایی با مشکل مواجه نشوند . مجتمع های مسکونی به مکان های مسکونی با ارتفاع و طبقات زیاد گفته میشود که میتوانند تعداد زیادی از افراد مختلف را در خود جای دهند به همین دلیل این گونه مکان ها اغلب در شهر های بزرگ که با کمبود زمین مسکونی مواجه هستند دارای کاربری بسیار زیادی می باشد زیرا افراد مختلف می توانند با صرف هزینه بسیار کمتر و در زمان کوتاهی به یک واحد مسکونی با تمام امکانات مختلف دست پیدا کنند .

موارد موجود در پلان مجتمع مسکونی طرح ۵

  • فایل اتوکد
  • ۲۴ رندر زیبا و با کیفیت
  • رساله بصورت word در ۱۷۵ صفحه

سر فصل های رساله مجتمع مسکونی طرح ۵

  • فصل اول : معرفی پروژه
  • فصل دوم : ادبیات موضوع
  • فصل سوم : اقلیم ، فرهنگ و اجتماعاستان ایلام
  • فصل چهارم : تبیین طرح و معماری
  • فصل پنجم : ارائه طرح نهایی و پیشنهادات
  • منابع و ماخذ

شما دانشجویان و معماران عزیز میتوانید با دانلود پلان مجتمع مسکونی طرح ۵ از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را که به صورت کاملا حرفه ای دانلود شده است را دریافت کنید زیرا در این پلان مجتمع مسکونی ما توانسته ایم به خوبی تمامی فضا ها و اطلاعات مربوط به امکانات مربوط به این مکان را بگنجانیم تا شما عزیزان با استفاده از آن به کاملترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده