پروژه بیمارستان طرح 4 با مدارک کامل

29,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

12 فروش تاکنون

پروژه بیمارستان طرح 4 موردی کامل و زیبا از طراحی بیمارستان ها می باشد که با داشتن جزئیات کامل همچون فایل اتوکد و تری دی و شیت و رندر و لایه باز و … خدمتتان معرفی و ارائه میگردد .

پروژه بیمارستان طرح ۴ یکی از سخت ترین و پر چالش ترین طرح های مربوط به پلان بیمارستان می باشد که اساتید محترم برای سنجش میزان دانش و اطلاعات معماری دانشجویان چنین طرح هایی را بر عهده آنان قرار می دهند . طراحی و ترسیم پروژه بیمارستان نیازمند دقت و دانش بالایی می باشد که شما عزیزان می توانید با استفاده و تهیه پروژه معماری بیمارستان از فروشگاه معماری ارچکت به تمامی اطلاعات مورد نیاز برای دست یابی به بهترین طراحی ممکن بیمارستان دست پیدا کنید . در این پروژه که ما به طراحی ان پرداخته ایم به خوبی تمامی فضا ها و امکانات موردنیاز مراجعه کنندگان و بیماران گنجانده شده است تا بتوانند در محیطی آرام و بسیار زیبا به درمان بیماری های خود بپردازند .

پروژه معماری بیمارستان با طراحی زیبا

پروژه بیمارستان طرح ۴ یکی از مهم ترین و سخت ترین پروژه معماری بیمارستان می باشد که دانشجویان و معماران عزیز باید در طرح ۴ به طراحی و ترسیم آن بپردازند . شما عزیزان برای اینکه بتوانید به بهترین نتایج ممکن در طراحی پروژه بیمارستان دست پیدا کنید باید در وهله اول به بررسی اطلاعات مورد نیاز طراحی چنین پروژه ای مانند ویژگی ها و امکانات مورد نیاز ترسیم بخش های مختلف بیمارستان بپردازید . ما در پروژه معماری بیمارستان توانسته ایم تمامی اطلاعات موردنیاز طراحی بیمارستان را بگنجانیم که شما دانشجویان و معماران می توانید با الگو برداری و استفاده از این پروژه به طراحی بهترین پروژه ممکن بپردازید .

طرح اماده معماری بیمارستان

طرح اماده معماری بیمارستان

موارد مرتبط با پروژه کامل بیمارستان

پروژه بیمارستان

پروژه کامل بیمارستان که ما در این بخش به معرفی و تحلیل آن میپردازیم را میتوان کاملترین پروژه مربوط به بیمارستان طرح ۴ در سطح اینترنت دانست که ما به طراحی تمامی امکانات و بخش های مختلف بیمارستان پرداخته ایم تا شما عزیزان اطلاعات جامعی درباره چگونگی طراحی بیمارستان در دست داشته باشید . بیمارستان اغلب به مکانی اطلاق می شود که گروهی از جراحان , پزشکان و پرستاران در آن جمع شده و به ارائه و عرضه خدمات درمانی میپردازند . بیمارستان ها در بافت شهری دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد زیرا در هر جامعه و شهری همواره تعدادی بیمار و مجروح وجود دارد که باید به آنها خدمات درمانی و پزشکی عرضه کرد .

علم و صنعت پزشکی از زمان های بسیار دور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است در گذشته به کسانی که به درمان بیماری افراد می پرداختند طبی گفته می شد که در مکان هایی به نام دار الشفا و محکمه به فعالیت های پزشکی میپرداختند . اما با گذشت زمان و پیشرفت علم پزشکی و اختراع تجهیزات پزشکی مکان های مجهز تری به نام بیمارستان به وجود آمد که پزشکان در ان به انجام خدمات پزشکی میپرداختند . به همین دلیل ما در این بخش به معرفی و تحلیل پروژه کامل بیمارستان طرح ۴ میپردازیم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

در طراحی پروژه بیمارستان طرح ۴ ما به ترسیم بخش های مختلف بیمارستان پرداخته ایم . بیمارستان ها باید در بافت شهری در مرکز شهر و منطقه قرار بگیرند تا مراجعه کنندگان بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند علاوه بر آن باید بر طراحی بخش های داخلی بیمارستان نیز هماهنگی و ارتباط بسیار ظریف و دقیقی وجود داشته باشد که ما در پروژه معماری بیمارستان به تمامی این ویژگی ها توجه کرده ایم . نمای بیرونی ساختمان پروژه بیمارستان دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد که با استفاده از شیشه و سنگ های سفید تزیین شده است .

موارد موجود در پروژه بیمارستان طرح ۴

 • فایل کامل اتوکد با داشتن تمامی پلان ها و شیت ها
 • شیت بندی فوق حرفه ای و زیبا
 • ۵ رندر زیبا و با کیفیت بالا
 • فایل psd لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش
 • فایل سه بعدی بیمارستان بصورت کار شده در نرم افزار اسکچاپ
 • تکسچر ها و متریال های بکار گرفته در طرح بیمارستان
 • مدلینگ طرح بصورت pdf

پلان پروژه کامل معماری بیمارستان

 • پلان فنی طرح
 • پلان تیپ طبقات
 • پلان طبقه زیر زمین
 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان مبلمان طبقات
 • برش A-A
 • برش B-B

شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه بیمارستان طرح ۴ از سایت معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت آنی دریافت کنید . در این پروژه تمامی اطلاعات موردنیاز برای چگونگی طراحی بخش های مختلف بیمارستان موجود می باشد که شما عزیزان می توانید با الگو برداری و استفاده از این پروژه کامل و ارائه آن به کلاس های درس به بهترین نتایج و نمرات دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده