پروژه معماری شهرک مسکونی با تمام مدارک

32,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

8 فروش تاکنون

پروژه معماری شهرک مسکونی با داشتن مدارکی نظیر پلان شهرک و تری دی و شیت بندی و رندر و مدلینگ و لایه باز و … در این مقاله تقدیم حضورتان میگردد .

پروژه معماری شهرک مسکونی را میتوان یکی از سخت ترین و جذاب ترین طرح های مربوط به دانشجویان و معماران دانست که آنها در طرح ۵ معماری با آن روبرو میشوند . چنین پروژه های معماری نیازمند دقت و تلاش بسیار زیادی می باشند تا معماران عزیز بتوانند به خوبی به ترسیم پلان آپارتمانی و پلان مسکونی بپردازند . شما عزیزان باید در وهله اول طراحی پروژه شهرک مسکونی به جمع آوری اطلاعاتی مانند کاربرد و ویژگی های این گونه مکان ها بپردازید تا بتوانید به کامل ترین طرح ممکن دست پیدا کنید . یه همین دلیل ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت برای کمک به اشنایی دانشجویان با چگونگی طراحی این پروژه ها دست به معرفی پروژه کامل شهرک مسکونی زده ایم .

پروژه کامل شهرک مسکونی با تمام جزییات

پروژه معماری شهرک مسکونی را می توان یکی از مهم ترین و سخت ترین پروژه معماری مجتمع های مسکونی دانست که اساتید در طرح ۵ بر عهده دانشجویان و معماران عزیز قرار می دهند . به همین دلیل شما عزیزان برای اینکه بتوانید به بهترین نتیجه و کاملترین پروژه شهرک مسکونی دست پیدا کنید باید ابتدا اطلاعات کامل و جامعی را درباره کاربرد و امکانات مورد نیاز چنین مکان هایی به دست بیاورید تا با ترسیم آنها در طرح خود یک پروژه کامل را آماده ارائه کنید . ما توانسته ایم در طراحی پروژه کامل شهرک مسکونی دست به طراحی بهترین و زیبا ترین پروژه ممکن بزنیم که شما عزیزان می توانید با تهیه و استفاده از ان به بهترین اطلاعات ممکن در رابطه با چگونگی طراحی چنین پروژه هایی دست پیدا کنید .

طرح آماده معماری شهرک مسکونی

طرح آماده معماری شهرک مسکونی

موارد مرتبط با پروژه معماری شهرک مسکونی

پروژه شهرک مسکونی

پروژه معماری شهرک مسکونی را میتوان زیبا ترین و کاملترین پروژه مربوط به شهرک مسکونی در سطح اینترنت دانست که ما به طراحی تمام جزییات و فضا های لازم برای ساکنین آن پرداخته ایم . شهرک های مسکونی امروزه یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین محله های به وجود آمده می باشند که اغلب تعداد زیادی از افراد را در خود جای داده است .

اغلب شهرک های مسکونی به شهر های کوچک و محله های مختلف گفته می شود که در آن تعداد زیادی از افراد مختلف به زندگی می پردازند که میتوان از یکی از نمونه بارز این شهرک های مسکونی به شهرک اکباتان تهران و شهرک غرب تهران اشاره کرد . در این گونه شهرک ها تمامی امکانات رفاهی و تفریحی برای ساکنین گنجانده شده است تا بتوانند با خیال راحت در ان به زندگی بپردازند .

امروزه به دلیل مهاجرت افراد زیادی از شهر های کوچک و روستا ها به شهر های پر جمعیت با کمبود زمین و خانه های مسکونی مواجه هستیم و بر این اساس مجتمع های مسکونی و آپارتمان های بسیار زیادی به وجود آمده اند که در آن می توان حدود چندین خانواده به زندگی بپردازند در این گونه شهرک های مسکونی تمامی امکانات مانند ورزشگاه های ورزشی و فروشگاه های مختلف نیز وجود دارند تا ساکنین به راحتی بتوانند به زندگی در آن بپردازند . به همین دلیل ما در این بخش به معرفی و تحلیل پروژه معماری شهرک مسکونی پرداخته ایم تا تمامی اطلاعات مورد نیاز برای طراحی و ساخت چنین مکان هایی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

در پروژه معماری شهرک مسکونی ما توانسته ایم به خوبی به ترسیم بخش های مختلف مورد نیاز ساکنین این مجتمع های مسکونی بپردازیم و تمامی امکانات ورزشی , رفاهی و …. را در آن گنجانده ایم . در پروژه کامل شهرک مسکونی آپارتمان های چند طبقه همراه با خانه های شخصی و دو طبقه گنجانده شده است . همچنین در طراحی ساختمان ها بیشتر از طرح های فانتزی و زیبایی استفاده شده است که این امر باعث جذابیت بیشتر طرح شده است .

موارد موجود در پروژه معماری شهرک مسکونی

 • فایل اتوکد کامل شهرک مسکونی
 • فایل لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش psd
 • فایل سه بعدی اسکچاپ طرح شهرک مسکونی
 • شیت بندی با کیفیت
 • ۶ رندر زیبا و حرفه ای

پلان های پروژه کامل معماری شهرک مسکونی

 • پلان بلوک ۱ ( پلان تیپ )
 • پلان بلوک ۲ ( پلان تیپ )
 • پلان بلوک ۳ ( پلان طبقه همکف و طبقه اول )
 • پلان بلوک ۴
 • پلان مبلمان بلوک ها
 • برش A-A

شما عزیزان می توانید با دانلود پروژه معماری شهرک مسکونی از سایت معماری ارچکت فایل مورد نظر و کامل خود را به صورت انی دریافت کنید . در پروژه کامل شهرک مسکونی تمامی اطلاعات مربوط به چگونگی طراحی امکانات و فضا های مربوط به پروژه شهرک مسکونی گنجانده شده است تا شما عزیزان با تهیه ان به تمامی این اطلاعات دست پیدا کند و بتوانید در طرح های خود بهترین کارآیی را به نمایش بگذارید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده