پروژه کامل مدرسه معلولین جسمی حرکتی با تمام مدارک

29,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پروژه کامل مدرسه معلولین جسمی حرکتی در طرح و فرم زیبایی با داشتن مدارک کامل در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت ارائه میگردد که توضیحات تکمیلی در رابطه با این محصول در ادامه ارائه شده است .

پروژه کامل مدرسه معلولین جسمی و حرکتی همواره یکی از سخت ترین و پر چالش ترین تحقیقات مربوط به پروژه معماری مدرسه می باشد که اساتید محترم برای به چالش کشیدن اطلاعات معماری دانشجویان و معماران طراحی چنین پروژه ای را بر عهده آنان قرار می دهند تا بتوانند با طراحی چنین مکان خاصی آشنا شوند به همین دلیل آنها باید به جمع آوری اطلاعاتی درباره ویژگی ها و کاربرد های مدرسه معلولین بپردازد تا بتوانند یک پروژه مدرسه معلولین را به خوبی طراحی کنند .

ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت برای کمک به دانشجویان در رابطه با طراحی و ترسیم چنین مکانی دست به طراحی پروژه معماری مدرسه معلولین زده ایم تا شما بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و در طرح های بعدی خود از این اطلاعات استفاده کنید .

پروژه معماری مدرسه معلولین با تمام جزییات

پروژه کامل مدرسه معلولین جسمی و حرکتی همواره یکی از طرح ها و پروژه های مربوط به پلان مدرسه میباشد که دانشجویان عزیز در پایان ترم و برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به طراحی و ارائه آن به کلاس های درس میزنند تا بتوانند با چنین طرحی نظر اساتید خود را جلب کنند به همین دلیل آنها باید در وهله اول به جمع آوری اطلاعاتی مانند امکانات و فضا های مختلف چنین مکانی بپردازند تا با گنجاندن آنها بتوانند بهترین و کاملترین پروژه مدرسه معلولین را طراحی کنند . ما نیز توانسته ایم در پروژه معماری مدرسه معلولین به خوبی به طراحی فضا ها و امکانات چنین مکانی بپردازیم تا شما با تهیه این پروژه معماری بتوانید به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و در طرح های بعدی خود از آنها استفاده کنید .

طرح زیبای مدرسه معلولین

طرح زیبای مدرسه معلولین

موارد مرتبط با مدرسه معلولین

پروژه مدرسه معلولین

پروژه کامل مدرسه معلولین جسمی و حرکتی که در این بخش به معرفی و تحلیل بیشتر آن میپردازیم یکی از کاملترین و زیبا ترین پروژه های موجود در سطح اینترنت می باشد که ما در این بخش توانسته ایم به صورت اختصاصی به طراحی و عرضه آن بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با تهیه آنها به بهترین اطلاعات ممکن درباره طراحی چنین مکانی بپردازیم . مدرسه معلولین همواره یکی از مهم ترین و سخت ترین مکان های آموزشی میباشد که نیازمند اطلاعات بالای معماری برای طراحی میباشد به همین دلیل دانشجویان و معماران عزیز باید برای طراحی چنین مکانی تمامی فضا ها  امکانات مورد نیاز را طراحی کنند تا دانش آموزان معلول بتوانند به به راحتی از چنین مکان هایی استفاده کنند .

ما در پروژه کامل مدرسه معلولین جسمی و حرکتی توانسته ایم در پلان معماری به خوبی فضا ها و ریز فضا های چنین مکانی را طراحی کنیم تا شما عزیزان با استفاده از ان بتوانید اطلاعات کاملی را به دست بیاورید . چنین مدرسه هایی به دلیل داشتن شرایط خاصی که دارند باید طراحان بتوانند تمامی ویژگی های چنین مکانی را در نظر بگیرند تا دانش آموزان در رفت و آمد و استفاده از امکانات مختلف چنین مکانی با مشکل برخورد نکنند .

ما در پروژه کامل مدرسه معلولین توانسته ایم به خوبی ساختمان این مکان را که به شکل هندسی مستطیل می باشد طراحی کنیم و سایر اجزا نیز در حول و اطراف آن طراحی شده است این مدرسه معلولین دارای ویژگی های خاصی مانند سالن ها و راهرو های ورودی خاصی می باشد که معلولین بتوانند به راحتی به این مکان دسترسی داشته باشند . نمای بیرونی و داخلی این مدرسه نیز دارای جذابیت خاصی می باشد که با استفاده از طرح های فانتزی بسیار جذابی تزیین شده است همچنین در اطراف این ساختمان فضا های سبزی نیز در نظر گرفته شده است که باعث جذابیت بیشتر این طرح شده است .

موارد موجود در پروژه کامل مدرسه معلولین

 • فایل اتوکد کامل
 • فایل سه بعدی رویت
 • پوستر شیت بندی زیبا و حرفه ای
 • فایل psd لایه باز فتوشاپ

پلان های ترسیمی پروژه مدرسه معلولین

 • سایت پلان
 • پلان قسمت های مختلف این مدرسه
 •  نمای شمالی
 • نمای جنوبی
 • نمای غربی
 • نمای شرقی
 • برش A-A
 • برش B-B
 • برش C-C

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود پروژه کامل مدرسه معلولین جسمی و حرکتی به این فایل کامل و مورد نظر خود دست پیدا کنید . در این پروژه معماری مدرسه معلولین تمامی اطلاعات مربوط به طراحی چنین مکانی گنجانده شده است تا شما عزیزان بتوانید با استفاده و الگو برداری از آن در طرح های بعدی خود از این اطلاعات استفاده کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده