پاورپوینت تحلیل سازه های دینامیکی ( 50 اسلاید )

4,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

14 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل سازه های دینامیکی در 50 اسلاید کامل تنظیم شده است و نمونه هایی از تحلیل سازه های دینامیک و اطلاعات راجع به این سازه ها را در خود دارد .

پاورپوینت سازه های دینامیکی یکی از طرحهای آثار معماری می باشد که تحقیق در این باره بسیار دشوار خواهد بود به همین دلیل اساتید چنین طرح هایی را بر عهده دانشجویان قرار می دهند . تنظیم پاورپوینت تحلیل سازه های دینامیکی مستلزم شناخت بسیار کامل از چگونگی عملکرد و نوع ساخت آن ها است . به همین دلیل ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به تحلیل سازه های دینامیکی در ۵۰ اسلاید کامل میپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده و استخراج چنین اطلاعات کامل و درستی بهترین نمرات را کسب کنید . سازه های دینامیکی دارای سبک های معماری جدید و نوینی هستند که ما که شناخت آنها می تواند بر دانش دانشجویان و معماران بیافزاید .

کاملترین پاورپوینت سازه های دینامیکی

پاورپوینت سازه های دینامیکی یکی از سخت ترین و در عین حال جذاب ترین تحقیقاتی می باشد که دانشجویان می توانند به جمع آوری اطلاعات و تنظیم ان بپردازند . ما به این علت در این بخش به معرفی بیشتر سازه های دینامیکی می پردازیم تا دانشجویان بیشتر با اطلاعات و اصطلاح های سازه های دینامیکی آشنا شده و بتوانند به بهترین شکل ممکن به ارائه تحقیقات جمع آوری شده خود بپردازند . سازه های دینامیکی نیز سبک جدیدی از معماری می باشد که دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشد این سبک در حدود سه دهه است که توسط دیوید فیشر یک معمار ایتالیایی ساخته شده است که توانسته نظر تعداد زیادی از معماران و دانشجویان را به خود جلب کند که قبلا نیز پاورپوینت سازه های مدرن نیز مشابه این مورد ارائه شده است .

پاورپوینت سازه های دینامیکی

پاورپوینت سازه های دینامیکی

تحلیل سازه های دینامیکی

سازه های دینامیکی یکی از زیبا ترین سازه هایی می باشند که می توانند خود را به طور کامل با محیط پیرامون خود وقف دهند به همین دلیل ما چگونگی ماربرد و رفتار های این سازه ها را در پاورپوینت سازه های دینامیکی گنجانده ایم . این سازه ها دارای بعد چهارم یعنی زمان هستند به این معنی که در زمان های مختلف می توانند در خود تغییر شکل ایجاد کنند . تعداد این نوع سازه ها و برج ها بسیار معدود می باشد به همین دلیل می تواند زیبایی خاصی به بافت منطقه ای یک شهر بدهد . سازه های دینامیکی میتوانند با استفاده از منابع طبیعی مانند باد و خورشید تغییر شکل داده و خود را با محیط اطراف خود هماهنگ سازند . در طراحی سازه های دینامیکی هر کدام از طبقات برج خود را متناسب به انرژی دریافتی باد و خورشید حرکت می دهد و این حرکت باعث تغییر شکل کلی ساختمان می شود .

نمونه آثار سازه های دینامیکی

سازه های دینامیکی بر اساس سه عامل و کانسبت بسیار مهم و حساس طراحی و ساخته می شوند که این سه عامل شالوده اصلی ساختمان می باشند و باید در هماهنگی و ارتباط با هم بکار بروند :

 1. یک طرح دینامیکی : به این معنا می باشد که هرکدام از طبقات ساختمان به طور اختصاصی می تواند تغییر شکل دهد .
 2. معماری سبز : برج ها می توانند با استفاده از انرژی باد و خورشید انرژی مورد نیاز خود را برای تغییر شکل به دست بیاورند که این کار باعث هماهنگی و ارتباط با محیط اطراف و محیط زیست می شود .
 3. تولید صنعتی : بیشتر قطعات این برج ها به صورت از پیش ساخته می باشند که در مراحل ساخت و ساز در کنار هم قرار می گیرند .

برج چرخان داوینچی دبی Da Vinci Dynamic Tower

برج چرخان داوین چی دبی یکی از زیبا ترین و در عین حال پیچیده ترین طرح های دیوید فیشر می باشد که مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد . این برج دارای ۶۹ طبقه همراه با یک هسته مرکزی استاتیک می باشد که تمامی طبقات می توانند با استفاده از انرژی خورشدی و بادی که دریافت می کنند به صورت ۳۶۰ درجه کامل بچرخند . احتمال می رود این پروژه زیبا و چشم گیر تا پایان سال ۲۰۲۰ اتمام شود . دیوید فیشر در نظر دارد سازه های دینامیکی با طرح های متفاوتی را در شهر های متفاوت نظیر میلان و نیویورک به اجرا برساند .

برج مسکونی سوئیت ولارد Suite Vollard

برج مسکونی سوئیت ولارد یکی از سازه های دینامیکی حاضر در برزیل می باشد که در سال ۲۰۰۱ به بهره برداری رسید و اولین سازه دینامیکی جهان نام گرفت . این سازه ۱۱ طبقه در شهر ریودژانیرو برزیل قرار گرفته است که میتواند در طول یک ساعت با استفاده از انرژی باد و خورشید چرخشی ۳۶۰ درجه داشته باشد به این علت این سازه مسکونی بر اساس نوع رفتار چرخشی خود در مقابل سازه دینامیکی دبی قرار می گیرد .

پاورپوینت معماری سازه های دینامیکی

پاورپوینت معماری سازه های دینامیکی

موارد موجود در پاورپوینت تحلیل سازه های دینامیکی

 • معرفی
 • برج‌ های دینامیک
 • برج سوئیت ولارد ( Suite Vollard )
 • معرفی برج
 • سیستم چرخشی سازه
 • بررسی ساختمان برج
 • برج داوینچی دبی ( Da Vinci Dynamic Tower )
 • نوع کاربری
 • تامین انرژی
 • پلان داخلی برج
 • ویژگی‌های جالب برج
 • نحوه نصب قطعات پیش ساخته
 • هزینه

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت سازه های دینامیکی تمامی اطلاعات مورد نیاز به شناخت از این گونه سازه ها را به دست بیاورید . در تحقیقات خود با استفاده از این اطلاعات بهترین نمرات را از اساتید اخذ کنید . اموزه سازه های دینامیکی توجه بسیاری از جوامع و معماران را به خود جلب کرده است و در آینده ای نزدیک شاهد ساخت شهر هایی با سازه های دینامیکی می باشیم که خود را با محیط اطراف خود منطبق می سازند و باعث صرفه جویی در مصرف سوخت های فسیلی خواهند شد .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده