پاورپوینت تحلیل آسانسور و پله ( 140 اسلاید )

3,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

7 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل آسانسور و پله کاملترین اطلاعات را در رابطه با اسانسور ها و پله ها دارد که در قالب 140 اسلاید در این مقاله تقدیم حضور شما عزیزان میگردد .

پاورپوینت تحلیل آسانسور و پله از نادرترین تحقیقاتی می باشد که اساتید می توانند بر عهده دانشجویان قرار دهند آسانسور ها و پله ها از عناصر و جزییات اصلی ساختمان به شمار می روند که تحقیق در این باره نیازمند اطلاعات بسیار بالایی از جانب دانشجویان و معماران می باشد . به همین علت ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به معرفی و ارائه پاورپوینت آسانسور و پله در ساختمان های متفاوت می پردازیم تا شما عزیزان و علاقه مندان بیشتر با چنین امکاناتی و قوانین آنها استفاده کنید . این پاورپوینت در قالب ۱۴۰ اسلاید برای کمک به شما عزیزان جمع آوری و تنظیم شده است .

کاملترین پاورپوینت آسانسور و پله

دانشجویان می توانند پاورپوینت تحلیل آسانسور و پله را به عنوان تحقیق کلاسی برای کسب نمره بیشتر به اساتید ارائه دهند شناخت پله و آسانسور و همچنین چگونگی استفاده از آنها در طول نقشه برداری و در کار های اجرایی بسیار مهم می باشد زیرا معماران می توانند با به دست آوردن چنین اطلاعاتی دست به تنظیم یک پاورپوینت بی نقص و کامل بزنند . پله ها و آسانسور ها یکی از مهم ترین اجزای ساختمان محسوب می شوند که کار انتقال و حمل افراد و وسیله ها را در بین طبقات به عهده دارند به همین دلیل باید طراحان چنین اجزایی را با استفاده از اطلاعات معماری خود در ساخت ساختمان ها به کار ببرند تا محیطی زیبا و کارآمد برای ساکنین ساختمان ایجاد شود .

تحلیل پله

پله ها یکی از اجزای اصلی ساختمان می باشند که طبقات مختلف ساختمان را به یکدیگر متصل می کنند اغلب در ساختمان هایی که دارای طبقات کمتری هستند از آسانسو استفاده نمی شود و بیشتر افراد و ساکنین رای رفت و آمد و حمل وسایل خود از پله ها استفاده می کنند . به طور کامل می توان پله ها را راه ارتباطی ساختمان نام برد . در طراحی پله ها نیز طراحان باید دقت بسیار زیادی بکنند زیرا نباید ارتفاع هر پله از حد مجاز خود بیشتر باشد که باعث به خطر افتادن سلامت افراد استفاده کننده بود . پله ها نیز دارای انواع مختلفی می باشند که طراحان بنا بر علاقه و سلیقه خود دست به انتخاب این نوع پله ها خواهند زد .

معماری پله و آسانسور

معماری پله و آسانسور

تحلیل آسانسور

آسانسور ها را میتوان یکی از مهم ترین اجزای ساختاری ساختمان دانست که در پاورپوینت تحلیل آسانسور و پله به آن اشاره شده است و تمامی اطلاعات مربوط به پیدایش و ساخت آسانسور در آن موجود می باشد . آسانسور ها یکی از ساده ترین ابزار مکانیکی ساخته شده دست بشر می باشد . آسانسور ها یکی از تجهیزات عمومی ساختمان ها می باشد که وظیفه حمل و نقل ساکنین و ابزار ها را برای انسان ممکن می سازد . امروزه بیشتر در برج ها و ساختمان هایی که دارای طبقات بسیار زیادی می باشند از آسانسور ها استفاده می کنند .

تحلیل معماری پله و آسانسور

تحلیل معماری پله و آسانسور

تاریخچه پیدایش آسانسور به را میتوان به ۲۵۶ سال قبل از میلاد و به ارشمیدوس لقب بدهیم که ابتدایی ترین آسانسور را که امکان حمل یک نفر را در ارتفاع کم داشت اختراع کرد . پس از آن نیز تلاش ها و اختراعات بسیار زیادی برای کامل کردن طرح ارشمیدوس صورت گرفت که بالاخره در سال ۱۸۵۳ مخترع نیویورکی الیشا گراواتیس توانست اولین آسانسور های بی خطر دنیا را با استفاده از ریسمان نگه دارنده به وجود بیاورد . این آسانسور ها از بخش های مختلفی مانند موتور , اتاق , ریسمان نگه دارنده و وزنه های آسانسور تشکیل شده است .

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت تحلیل آسانسور و پله از فروشگاه معماری آرچکت فایل مورد نظر خود را به صورت فوری و آنی دریافت کنید . در این مجموعه تمامی اطلاعات مربوط به پله و آسانسور گنجانده شده است تا دانشجویان با استفاده از این تحقیق بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده