پاورپوینت تحلیل آرامگاه های معروف ( خیام , کمال الملک و … )

4,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

20 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل آرامگاه های معروف تنظیم شده در 155 اسلاید بصورت کامل و با داشتن جزئیات کامل و دقیق خدمت شما عزیزان ارائه میگردد .

پاورپوینت تحلیل آرامگاه های معروف یکی از مهم ترین و در عین حال سخت ترین تحقیقات و پروژه های معماری مربوط به آثار معماری و معماری ایرانی می باشند که اساتید محترم می توانند برای به چالش کشیدن دانشجویان و معماران عزیز چنین تحقیقاتی را در طول ترم بر عهده آنان قرار دهند . به همین دلیل آنها می توانند با استفاده از اطلاعاتی بسیار جامع و کامل به طراحی یک پاورپوینت بی نقص دست بزنند . ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به معرفی پاورپوینت آرامگاه های معروف در قالب ۵۵ اسلاید پرداخته ایم و توانسته ایم اطلاعات بیسیار کامل مانند معماری آرامگاه خیام را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا شما با استفاده از آن بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

پاورپوینت آرامگاه های معروف ایران

پاورپوینت تحلیل آرامگاه های معروف یکی از جذاب ترین تحقیقاتی می باشد که دانشجویان عزیز می توانند برای کسب نمرات بیشتر دست به طراحی و تنظیم آن بزنند . به همین دلیل آنها در وهلهه اول باید برای طراحی چنین پاورپوینتی دست به جمع آوری اطلاعاتی انند ویژگی ها و سبک های معماری آرامگاه های مختلف بپردازند تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات دست به تهیه و تنظیم کاملترین تحقیق ممکن بزنند . ما در این بخش برای کمک به دانشجویان دست به عرضه پاورپوینت آرامگاه های معروف زده ایم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این پاورپوینت اطلاعات کاملی را درباره معماری آرامگاه خیام , عطار و غیره را به دست بیاورید و در تحقیقات خود به کار ببرید .

پاورپوینت ارامگاه های مشهور

پاورپوینت ارامگاه های مشهور

تحلیل معماری آرامگاه خیام

پاورپوینت تحلیل آرامگاه های معروف را میتوان کاملترین و جامع ترین تحقیق موجود در سطح اینترنت دانست که در آن تمامی اطلاعات مربوط به معماری آرامگاه خیام گنجانده شده است تا شما بتوانید با استفاده از آن به بهترین اطلاعات ممکن برای طراحی یک پاورپوینت دست پیدا کنید . آرامگاه خیام یکی از زیبا ترین آرامگاه مربوط به افراد معروف در ایران می باشد که در شهر نیشابور واقع شده است . آرامگاه خیام را میتوان جذاب ترین و زیبا ترین مکان گردشگری این شهر دانست که دارای معماری بسیار زیبای ایرانی می باشد که توسط معمار معروف ایرانی هوشنگ سیحون طراحی شده است و در سال ۱۳۴۱ این بنا ساخته شد .

عمر خیام یکی از مهم ترین اندیشمندان و کاشفان ایران می باشد که در علم های شاعری , اختر شناسی و ریاضی دارای معروفیت بسیار بالایی می باشد که می توان مهم ترین اثر کشف شده ی او را الکل دانست که باعث انقلابی در جهان شد . قامت این بنا ۲۲ متر می باشد که با استفاده از سازه های بتنی که دارای هسته فلزی می باشد ساخته شده است . مکان اصلی این آرامگاه باغی در حومه نیشابور می باشد که در کنار آن حرم امام زاده محمد محروق نیز وجود دارد .

پاورپوینت معماری ارامگاه های معروف

پاورپوینت معماری ارامگاه های معروف

در معماری آرامگاه خیام از سبک ها و ویژگی های خاصی استفاده کرده اند . دور تا دور آرامگاه خیام به صورت مثلث ۱۲ پر است و لوزی های بنا ۳۰ عدد می باشد و در بالای بنا یک ستاره ۵ پره وجود دارد که اگر ۱۲ را در ۳۰ ضرب کنیم و با ۵ جمع کنیم جواب ۳۶۵ میشود که تعداد روز های سال است و دقیق ترین تقویم دنیاست که توسط خیام ابداع شده است . اطلاعات کاملی درباره این بنا در داخل پاورپوینت تحلیل آرامگاه های معروف موجود می باشد که شما می توانید با تهیه آن به تمامی این اطلاعات دسترسی پیدا کنید .

تحلیل آرامگاه عطار نیشابوری

ما در تهیه پاورپوینت تحلیل آرامگاه های معروف توانسته ایم به خوبی به تحلیل و بررسی آرامگاه عطار نیشابوری بپردازیم و تمامی اطلاعات مربوط به سبک معماری آرامگاه عطار نیشابوری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . این آرامگاه بنایی تاریخی می باشد که در دوره حکومت تیموری توسط امیر علیشیر نوایی در شهر نیشابور ساخته شده است و دارای معماری بسیار زیبایی می باشد . عطار نیشابوری یکی از شاعران و عارفان نامی ایران می باشد که دارای آثار بسیار زیاد فرهنگی و ادبی می باشد . این آرامگاه دارای یک هشت ضلعی می باشد که در بالای آن یک گنبد کاشی کاری شده قرار گرفته است نمای بیرونی آن چهار غرفه کاشی کاری شده تعبیه شده‌است و در وسط بقعه، قبر عطار و یک ستون هشت ترکی به ارتفاع ۳ متر وجود دارد که شما عزیزان ی توانید با چهار درب ورودی و خروجی به این مکان وارد شوید .

موارد موجود در پاورپوینت تحلیل آرامگاه های معروف

  • تحلیل معماری آرامگاه خیام
  • تحلیل معماری آرامگاه عطار
  • تحلیل معماری آرامگاه کمال الملک
  • تحلیل معماری آرامگاه امامزاده محروق
  • تحلیل معماری آرامگاه استاد مشکاتیان

شما عزیزان می توانید با دانلود پاورپوینت تحلیل آرامگاه های معروف این فایل کامل و با ارزش را به صورت آنی از سایت معماری آرچکت دریافت کنید . ما توانسته ایم در پاورپوینت آرامگاه های معروف به بررسی اطلاعاتی مانند سبک معماری آرامگاه خیام و سبک معماری آرامگاه عطار نیشایوری بپردازیم و اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و شما با استفاده از آنها در تحقیقات خود به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده