پاورپوینت تحلیل معماری فولدینگ ( 130 اسلاید، pdf )

4,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پاورپوینت معماری فولدینگ Folding Architecture در 130 اسلاید با داشتن اطلاعات کامل و مناسبی در این بخش ارائه می گردد.

پاورپوینت تحلیل معماری فولدینگ یکی دیگر از تحقیقات و مطالبی مرتبط با موضوع، پاورپوینت سبک های معماری می باشد. همانطور که شما دانشجویان عزیز اطلاع دارید معماری از سبک های مختلفی تشکیل شده است، که هر کدام از آنها از خصوصیات و ویژگی های بسیار خاصی برخوردار هستند. به این خاطر شناخت سبک های معماری و همچنین ویژگی های آنها برای دانشجویان و معماران بسیار حائز اهمیت می باشد.

زیرا با داشتن اطلاعاتی در این باره می توانند به تحلیل و بررسی آثار معماری مختلفی بپردازند، و در این باره به جمع آوری اطلاعات معماری بپردازند. البته در این بخش از سایت معماری ارچکت به ارائه پاورپوینت سبک معماری فولدینگ پرداختیم، که این تحقیق شامل ۱۳۰ اسلاید همراه با یک pdf با ۵۰ صفحه جامع می باشد که تمام اطلاعات ممکن در آن گنجانده شده است.

پاورپوینت تحلیل سبک معماری فولدینگ

یکی از رشته های بسیار عالی که دارای طرفداران زیادی می باشد، معماری می باشد که هر ساله تعداد زیادی دانشجو در ان به ادامه تحصیل می پردازند. امروزه بنا به دلایل مختلف همانند افزایش جمعیت و کمبود زمین های مسکونی، معماری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است. زیرا معماران می توانند با دانش و اطلاعاتی که در اختیار دارند، به طراحی و ترسیم پروژه های مختلفی بپردازند. تا در یک محیط کوچک تمام امکانات و فضاهای مختلف برای سکونت و همچنین کاربری های دیگر گنجانده شود. در این میان معماران و دانشجویان عزیز برای انجام و طراحی هر طرح از یک سبک خاصی استفاده می کنند، زیرا در آنها نحوه قرار گیری فضاها در کنار یک و همچنین نمای بیرونی نیز با یکدیگر متفاوت است.

پاورپوینت کامل معماری فولدینگ

در این بین یکی از سبک های معماری بسیار خاص و متناسب که شما می توانید در پروژه معماری مختلف از آن بهره ببرید، سبک فولدینگ می باشد. این نوع سبک معماری نیز برای خود دارای ویژگی های بسیار متفاوت و جذابی می باشد، که دانشجویان و معماران می توانند از آن در انواع طرح های معماری استفاده کنند. البته ما برای آشنایی بیشتر شما با این نوع سبک معماری خاص به ارائه پاورپوینت بررسی معماری فولدینگ پرداختیم، تا اطلاعات بسیار خوب و جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

موارد مرتبط با پاورپوینت معماری فولدینگ

اهمیت استفاده از سبک های معماری

در طراحی و ترسیم بنا های مختلف استفاده از طرح ها و سبک های معماری تکراری و یکنواخت باعث زشت شدن چهره شهر خواهد شد. به این خاطر معماران و مهندسان باید در طراحی انواع بناها با کاربری های مختلف، از سبک های معماری بسیار متنوعی استفاده می کنند. تا هر بنا و ساختمانی از شکل و ظاهر متفاوت و جذابی برخوردار باشد. در این بین سبک های معماری نیز هستند که در بین معماران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند، و آنها برای اغلب طرح های خود از این نوع سبک ها استفاده می کنند. البته در این بین معماری فولدینگ به عنوان یک سبک بسیار مدرن و زیبا شناخته می شود، که در ادامه قصد داریم به صورت کامل به بررسی آن بپردازیم.

پاورپوینت سبک معماری فولدینگ

تحلیل معماری فولدینگ

معماری فولدینگ به عنوان یک نوع از سبک های بسیار متفاوت و خاص در معماری شناخته می شود، که تز طرفداران بسیار زیادی نیز برخوردار است. معماری فولدینگ در اوایل سال ۱۹۹۰ میلادی مطرح شد و دلوز فیلسوف و معمار فقید فرانسوی، را می توان بنیان گذار آن دانست. البته بعد از ایشان معماران بسیار زیادی به این نوع سبک معماری روی آوردند و توانستند تا بنا های معماری بسیار زیادی را طراحی کنند. در این میان می توان پیتر آیزنمن معمار سبک دیکانستراکشن , زاها حدید و فرانک گهری و … را معروف ترین معمارانی دانست، که به سبک فولدینگ روی آوردند و توانستند آثار مختلفی را به وجود بیاورند.

فولدینگ یک سبک بسیار متفاوت در معماری می باشد، که دارای تفاوت های خاصی نیز می باشد. به این صورت که در این نوع سبک معماری از افقی گرایی به جای توجه به عمودی گرایی استفاده شده است. و این عامل باعث شده است تا آثار مختلف معماری از شکل و ظاهر متفاوت تری برخوردار شوند.

سر فصل های پاورپوینت بررسی معماری فولدینگ

 • فلسفه فولدینگ
 • معماری فولدینگ
 • مبانی فکری
 • تاثیر در معماری
 • معماری فولدینگ در مقیاس شهری
 • زاها حدید
 • پیتر آیزنمن
 • فرانک گهری
 • مرکز گردهمایی کلمبوس
 • مرکز هنرهای معاصر کالیاری ایتالیا ( Cagliari, Italy)
 • نتیجه‌گیری

در این مقاله و مطلب پاورپوینت تحلیل سبک معماری فولدینگ، به صورت جامع و کامل به بررسی این نوع سبک معماری خاص پرداختیم. همچنین به بررسی چندین مکان که با استفاده از این نوع معماری طراحی شده اند پرداخته ایم، تا بتوانیم اطلاعات بسیار خوب و جامعی را در این باره در اختیار شما معماران عزیز قرار دهیم.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده