پروژه کامل هایپر مارکت با مدارک و جزئیات کامل

35,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پروژه کامل هایپر مارکت طرحی می باشد که در این مقاله برای ارائه خدمت شما عزیزان در نظر گرفته ایم که در این رابطه نمونه پروژه طراحی هایپر مارکت با تمام جزئیات و مدارک کامل خدمت شما عزیزان معرفی و ارائه میگردد .

پروژه کامل هایپر مارکت میتواند یکی از نادرترین طرح ها و پروژه هایی باشد که اساتید برای سنجش دانش و اطلاعات معماری دانشجویان بر عهده آنان قرار می دهند . هایپر مارکت ها جزو پروژه معماری اداری و تجاری محسوب می شوند که دارای جنبه اقتصادی می باشند به این صورت که مراجعه کنندگان زیادی برای رفع نیاز های خود به این گونه مکان ها مراجعه می کنند . پروژه هایپر مارکت متشکل از چند قسمت فروشگاهی است که به فروش و عرضه محصولات مختلف در یک مکان به خصوص می پردازند . امروزه نیز چنین فروشگاه هایی در تمام نقاط جهان به منظور رفع نیاز مردم به وجود آمده است که نمونه ای از طراحی این موارد را در این مقاله از وب سایت معماری آرچکت ارائه میدهیم  .

پروژه معماری هایپر مارکت

پروژه کامل هایپر مارکت را میتوان جزو کمیاب و در عین حال نادر ترین پروژه هایی قلمداد کرد که میتواند بر عهده دانشجویان قرار بگیرد به این منظور چنین طرح هایی باید با نهایت دقت طراحی شوند و تمامی امکانات و موارد مورد نیاز مراجعه کنند در آن گنجانده شود . هایپر مارکت به فروشگاهی گفته می شود که متشکل از کالای فروشگاه های زنجیره ای و کوچک می باشد که به ارائه تمامی مواد مورد نیاز خوراکی و مصرفی عموم مردم می پردازد . امروزه به دلیل اینکه هایپر مارکت ها به عرضه تمامی اجناس و وسیله های مورد نظر مردم میپردازد و مصرف کنندگان نیز مجبور نیستند مسافت های طولانی داخل شهری را انجام دهند مورد استقبال مردم قرار گرفته است و در بین مردم و مصرف کنندگان دارای محویت ویژه ای می باشد .

طرح هایپر مارکت

طرح هایپر مارکت

در طراحی پروژه کامل هایپر مارکت دانشجویان و معماران باید بتوانند با طراحی یک محیط زیبا و جذاب تعداد زیادی از مصرف کنندگان را به خود جذب کنند . در طراحی این هایپر مارکت تمامی امکانات و استاندارد های مکان های تجاری و اقتصادی در نظر گرفته شده است . طرح اصلی این ساختمان به صورت مستطیل می باشد که در یک طبقه به همراه همکف طراحی شده است . در نمای ساختمان نیز از طرح آجرنما استفاده شده است که باعث زیبایی طرح شده است .

پروژه هایپر مارکت کاملترین طرح و پروژه موجود در سطح اینترنت می باشد که با مدارک و جزئیات کاملی تقدمی حضورتان میگردد که از این موارد میتوان به پلان هایپر مارکت بصورت اتوکدی و سه بعدی هایپر مارکت کار شده در نرم افزار اسکچاپ و رندر ها و شیت بندی و مدلینگ طرح و فایل لایه باز مربوطه اشاره نمود که در ادامه تمامی مدارک بصورت کامل معرفی گردیده اند .

مدارک موجود در پروژه هایپر مارکت

 • فایل اتوکدی کامل
 • فایل سه بعدی نرم افزار اسکچاپ
 • شیت بندی
 • ۳ عدد رندر زیبا و حرفه ای
 • فایل لایه از فتوشاپ psd
 • مداینگ طرح با فرمت pdf

پلان های ترسیمی پروژه معماری هایپر مارکت

 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان مبلمان طبقات
 • برش A-A
 • برش B-B

پروژه کامل هایپر مارکت میتواند یکی از بهترین پروژه هایی باشد که دانشجویان میتوانند جهت کسب نمرات بهتر و نتایج بهتر به ارائه آن بپردازند . هایپر مارکت ها امروزه یکی از مهم ترین مکان های عرضه اجناس مورد نظر مردم می باشد که میتوانند با مراجعه به آنها تمام مواد مورد نظر خود را تهیه کنند بنابراین موضوع جذابی برای ارائه در طرح معماری خواهند بود .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده