پروژه کامل مجموعه ورزشی با تمام مدارک

36,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

8 فروش تاکنون

پروژه کامل مجموعه ورزشی با تمام مدارک میتواند موضوع جذاب و مناسبی برای ارائه در طرح معماری باشد که در این مقاله با داشتن تمامی جزئیات و مدارک تقدیم میگردد .

پروژه کامل مجموعه ورزشی را می توان یکی از پر کاربرد ترین و سخت ترین پروژه های مربوط به پلان مجتمع ورزشی دانست که اساتید محترم برای سنجش میزان دانش معماری دانشجویان چنین طرح هایی را بر عهده آنان قرار می دهند . به همین دلیل شما عزیزان برای اینکه بتوانید به یک پروژه مجموعه ورزشی کامل دست پیدا کنید باید ابتدا اطلاعات کاملی در این باره به دست بیاورید تا با ترسیم انها در طرح خود بتوانید به یک طرح زیبا دست پیدا کنید . به همین دلیل ما در این بخش از فروشگاه معماری ارچکت به معرفی پروژه معماری مجموعه ورزشی پرداختیم تا اطلاعات کاملی را درباره چگونگی طراحی بخش های مختلف این مکان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

پروژه معماری مجموعه ورزشی

پروژه کامل مجموعه ورزشی را می توان یکی از سخت ترین طرح های مربوط به پروژه معماری استادیوم دانست که دانشجویان و معماران برای کسب نمرات بیشتر دست به تهیه و ارائه ان به کلاس های درس می زنند . آنها برای ترسیم چنین پروژه مجموعه ورزشی در ابتدا باید اطلاعاتی مانند ویژگی ها و کاربرد های مجموعه ورزشی به دست بیاورند تا بتوانند با استفاده از آنها به طراحی بهترین و کاملترین پروژه ممکن بپردازند . به همین دلیل ما در طراحی و ترسیم پروژه معماری مجموعه ورزشی توانسته ایم به خوبی به تحلیل و بررسی تمامی مکان ها و فضا های مختلف این مجموعه بپردازیم و بهترین اطلاعات ممکن را درباره چگونگی طراحی مکان های مختلف این مجموعه را در اختیار شما قرار دهیم .

پروژه اماده مجموعه ورزشی

پروژه اماده مجموعه ورزشی

موارد مرتبط با پروژه کامل مجموعه ورزشی

پروژه مجموعه ورزشی

پروژه کامل مجموعه ورزشی که ما در این بخش به طراحی و عرضه آن برای آشنایی شما با چگونگی طراحی چنین پروژه ای پرداخته ایم را می توان کاملترین پروژه در سطح اینترنت دانست که ما به خوبی توانسته ایم به طراحی بخش های مختلف و امکانات مورد نیاز آن بپردازیم . مجموعه های ورزشی اغلب به مکان هایی اطلاق می شوند که در آن امکانات ورزشی و تفریحی بسیار زیادی برای استفاده ورزشکاران عزیز قرار دارد و ورزشکاران می توانند به راحتی به تمامی امکانت ورزشی مورد نیاز خود دست پیدا کنند . امروزه وجود چنین مکان های ورزشی در ایران و در جهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا این گونه مکان ها باعث بالا رفتن سلامت جامعه می شوند و افراد جامعه بیشتر به سمت ورزش سوق داده می شوند .

ما در طراحی و ترسیم پروژه معماری مجموعه ورزشی توانسته ایم به خوبی تمامی امکانات مختلف رشته های ورزشی را طراحی کنیم تا ورزشکاران رشته های مختلف با مراجعه به چنین مکانی بتوانند به راحتی و بدون دغدغه به ورزش بپردازند . در این مکان امکانات مختلفی مانند رختکن , اتاق های ماساژ , سالن های ورزشی و بسیاری دیگر از امکانات در سه طبقه همراه با همکف گنجانده شده است که ورزشکاران می توانند به راحتی به تمامی این امکانات و فضا ا دسترسی داشته باشند . علاوه بر این ها برای راحتی کار ورزشکاران و مراجعین در کنار ساختمان پارکینگ های مخصوصی طراحی شده است که انها می توانند وسیله نقلیه خود را در آنجا به راحتی پارک کنند .

موارد موجود در پروژه کامل مجموعه ورزشی

 • فایل کامل اتوکد مجتمع ورزشی
 • شیت بندی حرفه ای
 • ۲ رندر زیبا و با کیفیت
 • فایل سه بعدی اسکچاپ
 • فایل لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش psd
 • مدلینگ طرح بصورت pdf

پلان های ترسیمی پروژه کامل معماری مجموعه ورزشی

 • سایت پلان
 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان مبلمان طبقه همکف
 • پلان مبلمان طبقه اول
 • پلان مبلمان طبقه دوم
 • برش B-B
 • برش A-A

شما دانشجویان عزیز می توانید با دانلود پروژه کامل مجموعه ورزشی از سایت معماری آرچکت فایل مورد نیاز خود را به صورت آنی و کامل دریافت کنید . همچنین ما در پروژه معماری مجموعه ورزشی توانسته ایم به خوبی به آموزش صفر تا صد پروژه مجموعه ورزشی پردازیم و در این رابطه اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا شما بتوانید با استفاده از آنها به بهترین ترسیم های خود بپردازید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده