پاورپوینت تحلیل مسجد جامع گناباد ( 45 اسلاید )

4,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پاورپوینت معماری مسجد جامع گناباد در 45 اسلاید تنظیم شده است و تمامی جزئیات لازم برای بررسی این مکان را در خود دارد.

پاورپوینت تحلیل مسجد جامع گناباد را می‌توان همواره یکی از برترین و بهترین تحقیقات و پروژه معماری مربوط به موضوع، پاورپوینت معماری اسلامی و پاورپوینت آثار معماری دانست. که دانشجویان و معماران در طول تحصیل خود در مقاطع مختلف تحصیلی، برای کسب نمرات و نتایج بهتر دست به تهیه و ارائه آن به کلاس‌های درس می‌زنند. به این خاطر تهیه پاورپوینت مسجد جامع گناباد نیازمند اطلاعات دقیق معماری می‌باشد. تا دانشجویان بتوانند به بهترین تحقیق ممکن در این باره دست پیدا کنند. البته ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به عرضه پاورپوینت معماری مسجد جامع گناباد در قالب ۴۵ اسلاید کامل پرداخته‌ایم. که در آن تمامی اطلاعات معماری مربوط به مسجد جامع گناباد گنجانده شده است.

مساجد و مکان‌های مذهبی همواره به عنوان مهمترین مکان‌های کشورهای اسلامی شناخته می‌شوند. که نیازمند امکانات و فضاهای خاصی است تا افراد بتوانند، در ان به راز و نیاز بپردازند. به این خاطر ما در این بخش پاورپوینت تحلیل معماری مسجد جامع گناباد توانسته‌ایم به بررسی چنین مکان باارزش مذهبی بپردازیم. تا شما از این طریق با نوع معماری اماکن مذهبی بیشتر آشنا شوید.

پاورپوینت معماری مسجد جامع گناباد

پاورپوینت تحلیل مسجد گناباد را می‌توان یکی از کمیاب‌ترین و جذاب‌ترین تحقیقات و پاورپوینت معماری دانست. که اساتید محترم دانشگاه‌های مختلف برای ارزیابی و سنجش میزان اطلاعات و دانش معماری دانشجویان، طراحی و تهیه آن را بر عهده دانشجویان قرار می‌دهند. به این خاطر دانشجویان نیز باید در وهله اول تهیه پاورپوینت معماری مسجد جامع گناباد، به جمع آوری اطلاعات معماری درباره امکانات و فضاهای چنین مکانی بپردازند. تا به جامع‌ترین تحقیق و پروژه ممکن در این زمینه دست پیدا کنند. البته ما نیز در این بخش برای کمک به شما به عرضه پاورپوینت مسجد جامع گناباد پرداخته‌ایم. که در آن تمامی اطلاعات مربوط به سبک معماری مسجد جامع گناباد گنجانده شده است.

پاورپوینت تحلیل مسجد ایرانی

پاورپوینت تحلیل مسجد ایرانی

موارد مرتبط با پاورپوینت آثار اسلامی

پاورپوینت مسجد جامع گناباد

گناباد یکی از شهرستان‌های واقع در استان خراسان رضوی می‌باشد، که در جنوب این استان قرار گرفته است. گناباد به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران شناخته می‌شود که در آن آثار تاریخی متعددی وجود دارد. قدمت بنا بلدیه و شهرداری این شهر به سال ۱۳۱۶ هجری قمری برمی‌گردد. همچنین عمیق‌ترین و قدیمی‌ترین قنات جهان نیز در این شهر واقع شده است، که از زمن هخامنشیان تا به امروز باعث سکونت افراد زیادی در این شهر قدیمی شده است.

از دیگر آثار تاریخی و قدیمی شهر گناباد مسجد جامع آن می‌باشد که در سده هفتم هجری قمری ساخته شده است. مسجد جامع گناباد در محل کوی شرقی این شهر جای گرفته است، تا افراد مختلف بتوانند به راحتی خود را به این مکان برسانند. مسجد جامع گناباد ۸۳۰ سال قدمت دارد که زمان ساخت آن به دوران خوارزمشاهیان بر می‌گردد. همچنین طی تحقیقات جدیدی که بر روی مسجد جامع گناباد انجام شده است. محرز شده که این مسجد بر روی مسجدی از دوران ایلخانیان ساخته شده است. مسجد گناباد مانند دو مسجد مربوط به سده هفتم هجری ساخته شده است دارای دو ایوان می‌باشد. همچنین مسجد مانند سایر بناهای ایرانی دارای ویژگی‌های خاصی است که ما در پاورپوینت تحلیل مسجد جامع گناباد، به بررسی این ویژگی‌ها پرداخته‌ایم.

پاورپوینت بررسی مسجد گناباد

پاورپوینت بررسی مسجد گناباد

پاورپوینت تحلیل معماری مسجد جامع گناباد

پاورپوینت تحلیل مسجد جامع گناباد که ما در این بخش از سایت خرید و فروش پروژه معماری ارچکت به بررسی و تحلیل آن پرداخته‌ایم. را می‌توان یکی از بهترین و کاملترین پاورپوینت معماری مسجد جامع گناباد در سطح اینترنت دانست. که گروه معماری مجرب و با دانش ما توانسته است با استفاده از اطلاعات معماری مربوط به سبک معماری مسجد جامع گناباد و همچنین اطلاعاتی درباره امکانات و فضاهای مختلف آن، دست به تهیه و عرضه چنین پاورپوینت معماری بزند. تا شما عزیزان بتوانید از این طریق اطلاعات معماری دقیقی به دست بیاورید. و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پلان معماری استفاده کنید.

سر فصل‌های اصلی پاورپوینت بررسی مسجد جامع گناباد

 • موقعیت جغرافیایی گناباد
 • سابقه تاریخی شهر
 • توصیف معماری و فضا بندی مسجد و موقعیت آن در سطح شهر
 • دیوارها
 • سقفها
 • تزئینات روی آنها
 • آجرهای ساده و گلدار بنا
 • رواقها
 • ستونها
 • طارمی آجری مشبک
 • کتیبه‌ها
 • محراب و مشخصات تزئیناتی آن
 • ایوانها و سقف
 • اهمیت تاریخی این بنا
 • رابطه معماری مسجد مزبور با بناهای دوره سلجوقی
 • نقوش بکار رفته در این مسجد
 •  سابقه تاریخی آن

پاورپوینت تحلیل مسجد جامع گناباد که ما به عرضه آن پرداخته‌ایم، جامع‌ترین تحقیق ممکن در مورد مسجد جامع گناباد می‌باشد. به این خاطر شما می‌توانید با تهیه پاورپوینت معماری مسجد جامع گناباد اطلاعات دقیقی درباره سبک معماری این بنا به دست بیاورید، و از این اطلاعات بتوانید در دیگر تحقیقات خود بهره ببرید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده