پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف ( پلان , پاورپوینت , word )

5,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

48 فروش تاکنون

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف تنظیم شده در 180 اسلاید به همراه فایل word همراه و همچنین پلان این مرکز بصورت فایل کاملی تقدیم حضورتان میگردد .

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف یکی از جذاب ترین تحقیقات مربوط به آثار معماری می باشد که اساتید محترم معماری برای به چالش کشیدن دانش و اطلاعات معماری دانشجویان چنین تحقیق و پروژه سختی را بر عهده آنان قرار می دهند تا علاوه بر شناخت این گونه مکان ها یا نوع سبک معماری آنها نیز آشنا شوند و بتوانند در تحقیقات و پروژه های خود از این اطلاعات برای ترسیم پروژه های معماری مختلف استفاده کنند و به بهترین اطلاعات ممکن دسترسی پیدا کنند . به همین علت ما در این بخش از سایت معماری آرچکت به معرفی پیشتر پاورپوینت مرکز فرهنگی حیدر علی اف در قالب ۱۸۰ اسلاید میپردازیم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی ها و کاربرد های این مکان آشنا شوید .

تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف ( ۱۸۰ اسلاید )

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف را میتوان یکی از سخت ترین و دشوار ترین تحقیقاتی دانست که دانشجویان به تحقیق و جمع آوری اطلاعات درباره ان برای کسب نمرات بیشتر میپردازند . شما عزیزان باید در ابتدای تنظیم چنین پاورپوینت مرکز فرهنگی حیدر علی اف به جمع آوری اطلاعاتی مانند کاربرد و فضا های مختلف آن بپردازید تا به یک تحقیق کامل و کارآمد دست پیدا کنید . مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو را می توان یکی از زیبا ترین مراکز فرهنگی موجود در کشور آذربایجان دانست که توسط زاها حدید معمار معروف جهان طراحی شده است . این مکان دارای ویژگی ها و زیبایی های بسیار زیادی می باشد که ما در ادامه مطلب برای آشنایی شما عزیزان به تحلیل بیشتر آن میپردازیم .

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو

تحلیل شهر باکو

ما توانسته ایم در پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف به خوبی به بررسی موقعیت های مختلف این مکان بپردازیم به همین دلیل ما در این قسمت به بررسی شهر باکو میپردازیم تا شما اطلاعات کاملی از موقعیت مکانی این طرح زیبا در اختیار داشته باشید . شهر باکو را می توان یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین شهر های کشور آذربایجان دانست که به عنوان پایتخت این شور نیز شناخته می شود .

پاورپوینت مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو

پاورپوینت مرکز فرهنگی حیدر علی اف باکو

شهر باکو را می توان یکی از شهر های بندری این کشور دانست که در مجاورت سواحل غربی دریای خزر واقع شده است . شهر باکو را میتوان یکی از نفت خیز ترین شهر های جهان دانست که به همین علت دارای پیشرفت های زیادی از همه جوانب مختلف علمی و فرهنگی شده است به همین خاطر می توان مرکز فرهنگی حیدر علی اف واقع در این شهر را زیبا ترین مکان فرهنگی موجود در این شهر دانست که دارای معماری بسیار زیبا و جذابی می باشد .

تحلیل بیوگرافی زاها حدید

زاها حدید را میتوان یکی از معروف ترین معماران جها دانست که دارای اصالتی عراقی و بریتانیایی می باشد . زاها حدید در دوران پر ارزش معماری خود توانسته با استفاده از سبک های معماری فولدینگ و دیکانستراکشن به طراحی طرح های بسیار زیادی بپردازد که یکی از این طرح ها مرکز فرهنگی حیدر علی اف می باشد که دارای ویژگی ها و کاربرد های بار زیادی می باشد به همین دلیل ما در پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف به تحلیل و بررسی این مکان پرداخته ایم تا اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهیم . معماری زاها حدید را می توان انعکاس و آمیزش ساختمان سازی ,  زمین شناسی و مناظر اطراف دانست که باعث به وجود آمدن سبک معاری جدید و زیبایی شده است .

پاورپوینت فرهنگسرای حیدر علی اف باکو

پاورپوینت فرهنگسرای حیدر علی اف باکو

پاورپوینت مرکز فرهنگی حیدر علی اف

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف که ما در این بخش به معرفی آن میپردازیم کاملترین تحقیق موجود در سطح اینترنت می باشد که تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان و معماران را نظیر پلان مرکز فرهنگی حیدر علی اف همراه با یک فایل word  مربوط به این مکان را در خود جای داده است . مرکز حیدر علی اف را می توان یکی از زیبا ترین و کامل ترین مراکز فرهنگی موجود در کشور آذربایجان دانست که توسط زاها حدید طراحی شده است . این مرکز فرهنگی در سال ۲۰۱۲ میلادی و به دستور رئیس جمهور آن کشور طراحی شده است که نام این طرح نیز برگرفته شده از اسن رئیس جمهور آن موقع کشور آذربایجان می باشد .

مرکز فرهنگی حیدر علی اف که ما به تحلیل ان میپردازیم دارای طراحی و معماری بسیار زیبایی می باشد که سالانه میزبان تعداد زیادی از مسافران و گردشگران مختلف از کشور های جهان می باشد . این مرکز فرهنگی بیشتر به نمایش آثار و اشیاء تاریخی و فرهنگی کشور آذربایجان می پردازد به همین دلیل از لحاظ فرهنگی دارای اهمیت زیادی ی باشد زیرا باعث اشاعه و گسترش فرهنگ این کشور می شود . در طراحی این ساختمان از شکستگی ها و گوشه های زیاد استفاده نشده است بلکه دارای سیالی بسیار روان و جذابی می باشد که نظر معماران و بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کرده است .

فرهنگسرای حیدر علی اف باکو

فرهنگسرای حیدر علی اف باکو

مساحت کلی این مکان در حدود ۵۷۵۰۰ متر مربع می باشد و تمامی امکانات و فضا های مختلف مانند موزه , کتابخانه و نمایشگاه های مختلف در آن گنجانده شده است . شکل سیال این ساختمان و تغییرات توپوگرافی نمود در نمای معماری آن بسیار زیبا می باشد که علاوه بر نمای بیرونی نمای داخلی زیبایی نیز دارد که طراحی داخلی این مکان بر عهده یکی از اعضای ایرانی تیم معماری زاها حدید بوده است . نور پردازی بخش های مختلف این مکان نیز دارای زیبایی بسیار جذابی می باشد که ما در پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف به خوبی به تحلیل فضا های مختلف این مکان پرداخته ایم .

عناوین اصلی پاوپوینت مرکز فرهنگی حیدر علی اف

 • معرفی مرکز فرهنگی حیدر علی اف زاها حدید
 • موقعیت مرکز فرهنگی حیدر علی اف
 • کانسپت مرکز فرهنگی حیدر علی اف
 • فضاهای مرکز فرهنگی حیدر علی اف
 • مرکز فرهنگی ( Cultural Plaza )
 • طراحی داخلی
 • کتابخانه
 • سایر فضا ها
 • سازه مرکز فرهنگی حیدر علی اف
 • مصالح مرکز فرهنگی حیدر علی اف
 • سیستم روشنایی و نورگیری
 • پلان مرکز فرهنگی حیدر علی اف
 • نما
 • برش
 • حجم
 • اسکیس
 • مجموعه تصاویر با کیفیت داخل و خارج مجموعه
 • منابع و ماخذ

شما دانشجویان عزیز میتوانید با دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف از فوشگاه معماری ارچکت فایل مورد نظر خود را به صورت کامل دریافت کنید . در این تحقیق ما توانسته ایم به خوبی به تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف بپردازیم و اطلاعات کاملی را درباره پلان ها و سبک معماری این بنا را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده