پروژه تحلیل بیمارستان کامل ( پاورپوینت , word , pdf )

8,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

8 فروش تاکنون

پروژه تحلیل بیمارستان با همراه داشتن فایل های مختلف نظیر پاورپوینت word , pdf و … اطلاعات کامل و جامعی را در رابطه با تحلیل بیمارستان ها دارد که در ادامه اطلاعات کاملی در این رابطه ارائه میگردد .

پروژه تحلیل بیمارستان می تواند یکی از مهم ترین تحقیقاتی باشد که دانشجویان به مطالعه و جمع آوری اطلاعات درباره آن می پردازند . به همین منظور ما در این بخش به تحلیل پلان بیمارستان و سایر جزئیات مربوط به بیمارستان می پردازیم تا دانشجویان عزیز بتوانند با الهام گیری از این پروژه بی نظیر و ارائه آن به اساتید بهترین نتایج را کسب کنند . بیمارستان ها به دلیل ابنکه دارای کاربری عمومی و درمانی می باشند می توانند در شبانه روز میزبان تعداد زیادی از مراجعین و بیماران باشند به همین دلیل طراحی چنین پروژه هایی نیازمند اطلاعات بسیار گستر ده ای می باشد .

کاملترین پروژه تحلیل بیمارستان با تمام جزییات

پروژه تحلیل بیمارستان که ما در این بخش از محصولات اختصاصی فروشگاه پروژه معماری آرچکت به معرفی آن می پردازیم شامل پاورپوینت و فایل وورد و پی دی اف با تعداد ۳۷۰ صفحه می باشد که خدمت شما عزیزان عرضه می شود . بیمارستان ها مکان هایی هستند که تعدادی از پرسنل درمانی و پزشکان در آن جمع شده اند و محیطی را به نام بیمارستان به وجود آورده اند . بیمارستان های امروزی می توانند دارای کاربری ها و جنبه های مختلفی مانند بیمارستان کودکان , بیمارستان های مختلف نظیر پروژه بیمارستان ۶۴ تخت خوابی و … و بسیاری دیگر از جنبه هایی که هرکدام مختص به درمان یک عضو و ناحیه بدن انسان ساخته و تاسیس شده اند باشند .

تحلیل کامل بیمارستان

تحلیل کامل بیمارستان

در این پروژه ما به تحلیل بیمارستان خارجی امارات و تحلیل چند بیمارستان داخلی مانند بیمارستان امام رضا لارستان و یمارستان رضوی مشهد پرداختیم که تمامی اطلاعات و امکانات مربوط به آنها را در ۳۷۰ اسلاید پاورپوینت گنجانده ایم تا دانشجویان و معماران توانند با استفاده از این محصول بی نظیر تمامی اطلاعات لازم خود را به دست بیاورند . در پروژه تحلیل بیمارستان ما برای راحتی و سهولت دانشجویان پروژه را به صورت سه فرمت پاورپوینت , word و pdf در آورده ایم تا کسانی که این محصول با ارزش را تهیه می کنند با هیچ مشکلی مواجه نشوند .

موارد موجود درپروژه تحلیل معماری بیمارستان

  • طراحی تالار اطاق های عمل بیمارستان
  • معرفی نمونه های تطبیقی
  • اندازه کلی فضا ها
  • قوانین و اصول کلی برای ساخت یک بیمارستان
  • شرایط جا نمایی بیمارستان
  • برنامه فیزیکی
  • ریز فضا ها
  • شرایط اقلیمی
  • تعاریفی در خصوص فضا ها
  • معرفی سیستم های تاسیساتی بیمارستان

شما عزیزان می توانید با تهیه پروژه تحلیل بیمارستان به مواردی چون تحلیل بیمارستان خارجی و تحلیل یمارستان داخلی دست پیدا کنید و تمامی اطلاعات مروط به این بیمارستان ها را در اختیار داشته اشید . امروزه بیمارستان ها به دلیل کاربرد خود دارای جنبه بسیار مهمی در علم معماری می باشند به همین دلیل دانشجویان و معماران باید اطلاعاتی کاملی در این زمینه داشته باشند تا بتوانند به طراحی پروژه معماری بیمارستان اقدام کنند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده