پروژه دانشجویی بیمارستان طرح 4 معماری با تمام مدارک

34,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

10 فروش تاکنون

پروژه دانشجویی طرح 4 بیمارستان با طرح و حجم زیبا و داشتن جزئیات همراه، در این بخش تقدیم حضورتان می گردد.

پروژه دانشجویی بیمارستان طرح ۴ معماری یکی دیگر مهمترین تحقیقات و پروژه های مرتبط با موضوع، پروژه معماری بیمارستان می باشد. در اکثر مواقع دانشجویان معماری در طراحی و ترسیم پروژه های مربوط به بیمارستان و مراکز درمانی دچار سردرگمی و مشکل خواهد شد. به این خاطر وجود پروژه های معماری با کیفیت، که دارای مدارک کامل می باشد می تواند به کمک دانشجویان بیایید.

زیرا آنها می توانند با الگو برداری از این طرح ها و همچنین شناخت فضاها و امکانات مختلف این گونه مراکز به اطلاعات جامعی دست پیدا کنند، و از این اطلاعات در دیگر طرح های خود بهره ببرند. البته ما نیز در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به ارائه طرح دانشجویی بیمارستان همراه با تمام مدارک پرداختیم. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات بسیار خوبی را درباره چگونگی طراحی بیمارستان و فضاهای مختلف آن را در اختیار شما قرار دهیم.

طرح دانشجویی بیمارستان

همواره برای دانشجویان طراحی و ترسیم پروژه های مختلف معماری از اهمیت بالای برخوردار است. زیرا آنان می توانند با ارائه یک طرح عالی و بسیار جذاب به اساتید و کلاس های درس به نتایج و نمرات دلخواه خود دست پیدا کنند، و به دانش معماری خود بیفزایند. در این میان یکی از سخت ترین پروژه هایی که دانشجویان باید در طرح ۴ معماری به طراحی و عرضه آن بپردازند طرح معماری بیمارستان می باشد. این گونه مکان بهداشتی و خدماتی به خاطر اهمیتی که دارد، باید دارای امکانات و فضاهای لازم باشد، تا مراجعه کنندگان بتوانند به راحتی از این مکان استفاده کنند. به این خاطر شما عزیزان باید قبل از طراحی و ترسیم طرح معماری بیمارستان به جمع آوری اطلاعات کاملی درباره فضاها و امکانات مورد نیاز بیمارستان بپردازید، تا با این اطلاعات بتوانید به یک پروژه بسیار خوب و عالی دست پیدا کنید.

طرح بیمارستان ویژه

در این میان ما به عرضه و ارائه پروژه بیمارستان طرح ۴ معماری پرداختیم، که در آن تمام مدارک معماری لازم گنجانده شده است. و شما می توانید با استفاده از این پروژه بیشتر با امکانات و فضاهای درمانی یک بیمارستان کامل آشنا شوید. و از این اطلاعات در دیگر پلان معماری خود بهره ببرید و بتوانید به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

موارد مرتبط با پروژه معماری بیمارستان

اهمیت بیمارستان در جامعه

در حال حاضر با توجه به سبک زندگی جامعه که باعث بروز بیماری های مختلف شده است، و همچنین شیوع بیماری های واگیردار وجود بیمارستان و مراکز درمانی از اهمیت بالایی برخوردار است. تا افراد مختلف بتوانند با بیماری های مختلف و مشکلات به این مراکز بپردازند و به درمان خود بپردازند. به این خاطر مراکز درمانی همچون بیمارستان و درمانگاه ها باید به صورتی طراحی و ساخته شوند تا مراجعه کنندگان و همچنین کارکنان آن بتوانند به راحتی به بخش های مختلف دسترسی داشته باشند. همچنین یک بیمارستان باید دارای بخش های مختلف درمانی باشد، تا افرادی که دارای بیماری های مختلفی هستند به این بخش های با امکانات و مجهز مراجعه کنند.

ویژگی های پروژه بیمارستان طرح ۴ معماری

طرح دانشجویی بیمارستان که ما به ارائه آن پرداختیم، به عنوان یکی از جامع ترین پروژه های موجود در سطح اینترنت شناخته می شود. حجم و شکل اصلی پروژه بیمارستان به شکل حروف H انگلیسی می باشد، به این صورت که دو ساختمان مستطیل شکل با استفاده از یک قسمت به هم متصل شده اند. همچنین در قسمتی از آن بخش اورژانس بیمارستان دارای شکل هلالی می باشد که به عنوان ورودی اصلی ساختمان نیز شناخته می شود. این بیمارستان علاوه بر ورودی بیمارستان دارای یک ورودی دیگر نیز می باشد، تا رفت و آمد کارکنان و همچنین مراجعه کنندگان به سهولت انجام شود.

این ساختمان دارای طبقه همکف، طبقه اول و طبقه دوم می باشد، که مساحت و اندازه طبقه همکف نسبت به طبقه اول و طبقه دوم یک مقدار بیشتر می باشد. همچنین این بیمارستان از ۴ جهت به خیابان های عریض دسترسی دارد، که در قسمتی از این ساختمان پارکینگ بزرگی برای استفاده کارکنان و مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است. در این میان استفاده از فضای سبز و درختان در اطراف ساختمان باعث زیبایی و جذابیت بیشتر طرح شده است.

مدارک موجود در طرح معماری بیمارستان

 • فایل اتوکد کامل
 • شیت بندی زیبا
 • فایل سه بعدی قابل ویرایش کار شده در نرم افزار رویت

شیت های ترسیم شده پروژه بیمارستان

 • سایت پلان
 • پلان طبقه همکف
 • پلان طبقه اول
 • پلان طبقه دوم
 • پلان مبلمان طبقات
 • برش A-A
 • برش B-B
 • نمای شمالی
 • نمای جنوبی
 • نمای غربی
 • نمای شرقی

در این مطلب ما به ارائه طرح دانشجویی بیمارستان طرح ۴ معماری پرداختیم، تا کسانی که در طراحی چنین پروژه ای مشکل دارند. بتوانند با استفاده و الگو برداری از این پروژه بسیار زیبا به اطلاعات کاملی دست پیدا کنند، و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات و پروژه هایی که ممکن است طراحی و ارائه دهند، استفاده کنند و به نتایج خوبی برسند.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده