پروژه آماده هتل با طراحی بسیار بی نظیر

21,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

1 فروش تاکنون

پروژه آماده هتل طرح مناسبی برای ارائه در طرح هل می باشد که با داشتن طرح و فرم زیبا در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت تقدیم حضورتان میگردد .

پروژه آماده هتل همواره یکی از سخت ترین و در عین حال جذاب ترین طرح های مروط به پلان هتل می باشد که اساتید محترم دانشگاه های مختلف برای به چالش کشیدن دانشجویان و معماران عزیز چنین طرحی را بر عهده آنان قرار می دهند . آنان برای ترسیم پرروژه هتل ابتدا باید اطلاعات کاملی را در این باره به دست بیاورند تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات دست به طراحی بهترین و زیبا ترین پروژه ممکن بزنند . به همین دلیل در این بخش از سایت معماری آرچکت برای کمک به دانشجویان در رابطه با چگونگی طراحی پروژه معماری هتل دست به طراحی این پروژه معماری زده ایم تا شما عزیزان بیشتر با ویژگی ها و کاربرد های چنین مکانی آشنا شوید .

پروژه آماده معماری هتل با مدارک کامل

پروژه آماده هتل که ما در این بخش به معرفی و تحلیل بیشتر آن پرداخته ایم همواره یکی از پر کاربرد ترین پروژه معماری هتل می باشد که دانشجویان و معماران اغلب برای کسب نمرات بیشتر آن را برای کار طرحی پایان ترمی انتخاب می کنند . به همین دلیل شما عزیزان برای اینکه بتوانید به یک پروژه هتل کامل دست پیدا کنید باید ابتدا اطلاعاتی مانند فضا ها و امکانات این مکان به دست بیاورید . ما در این پروژه که به صورت اختصاصی به طراحی و عرضه ان پرداخته ایم توانسته ایم به خوبی به طراحی فضا ها و امکانات مورد نیاز مراجعه کنندگان این مکان بپردازیم تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم و شما با الگو برداری از آن بتوانید به بهترین طرح های ممکن دست پیدا کنید .

هتل کامل طرح 3

هتل کامل طرح ۳

موارد مرتبط با پروژه هتل

پروژه هتل

پروژه آماده هتل که ما در این بخش به طراحی و ترسیم بخش های مختلف آن پرداخته ایم یکی از کاملترین پروژه هتل موجود در سطح اینترنت می باشد که در آن تمامی ویژگی های موردنیاز یک هتل کامل و زیبا برای خدمات رسانی به مسافرین و گردشگران گنجانده شده است . هتل ها اغلب مکان های اقامتی و عمومی میباشند که مسافران و گردشگران برای مدت کوتاهی در آن اقامت خواهند داشت به همین دلیل چنین مکانی باید تمامی امکانات رفاهی و اقامتی را در خود جای دهد تا مراجعین با مشکل خاصی مواجه نشوند . شما باید در این گونه پروژه ها به ظرفیت مساحتی و مکان آن نیز توجه داشته باشید تا بتوانید فضا ها و امکانات مختلف را به خوبی در این مکان جای دهید .

ما توانسته ایم در طراحی و ترسیم پروژه آماده هتل به خوبی عمل کنیم و تمامی اطلاات و مکان های مختلف مورد نیاز مراجعه کنندگان را به زیبا ترین شکل ممکن طراحی کنیم . در طراحی ساختمان پروژه هتل ما توانسته ایم از شکل هندسی مستطیل بهره بگیریم و سایر اجزا نیز در حول انها طراحی شده اند . این ساختمان دارای طبقات زیادی می باشد که در این طبقات تمامی امکانات یک هتل کامل و مدرن گنجانده شده است . نمای بیرونی ساختمان نیز با استفاده از سنگ های سفید تزیین شده است که این امر باعث زیبایی و چشم گیری طرح شده است . این طرح در یک مکان بسیار سر سبز و خوش آب و هوا نیز طراحی شده است که باعث جذابیت این ساختمان و هتل شده است .

موارد موجود در پروژه آماده هتل

  • فایل اتوکد کامل
  • فایل سه بعدی رویت
  • شیت بندی حرفه ای و زیبا

پلان های ترسیمی پروژه آماده معماری هتل

  • سایت پلان
  • پلان طبقات
  • پلان مبلمان طبقات
  • پلان اندازه گذاری طبقات
  • برش ها
  • نما ها

شما دانشجویان و معماران عزیز می توانید با دانلود پروژه آماده هتل از فروشگاه معماری ارچکت فایل مورد نیاز خود را به صورت کامل و فوری دریافت کنید . در این پروژه تمامی اطلاعات مورد نیاز برای ترسیم و طراحی پروژه معماری هتل گنجانده شده است و شما میتوانید با استفاده و الگو برداری از آن به بهترین طراحی های خود دست پیدا کنید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده