طراحی خانه باغ ویلایی اجرایی ( 50 پلان ) با تمام جزئیات

9,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

46 فروش تاکنون

طراحی خانه باغ ویلایی در 50 مورد و پلان کامل موردی می باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت در نظر گرفته ایم که اطلاعات تکمیلی در این رابطه در ادامه ارائه شده است .

دسته بندی ها : برچسب ها : ,

طراحی خانه باغ ویلایی می تواند یکی از پر چالش ترین طرح هایی باشد که دانشجویان و معماران میتوانند به ترسیم آن ها بپردازند به همین دلیل ما در این بخش از محصولات به طراحی و عرضه ۵۰ نقشه خانه باغ پرداختیم تا بتوانیم تمامی امکانات و اطلاعات لازم برای چنین طرح هایی را در اختیار دانشجویان قرار دهیم . دانشجویان و علاقه مندان می توانند با تهیه این پلان های مسکونی و با الگو برداری از آنها به طراحی بهترین طرح ها دست بزنند . خانه باغ ها از گذشته های دور در معماری ایرانی دارای اهمیت خاصی می باشد .

کاملترین طراحی خانه باغ ویلایی با ۵۰ پلان

طراحی خانه باغ ویلایی یکی از پرکاربرد ترین نوع سبک ساخت و ساز در ایران می باشد که اکثر خانه ها به این شکل طراحی و ساخته می شوند . دانشجویان نیز برای ارائه طرح ها و پروژه های این چنینی باید وقت و زمان زیادی را صرف کنند تا بتوانند به یک طرح زیبا دست پیدا کنند اما ما در این بخش به معرفی و عرضه ۵۰ نقشه خانه باغ با ابعاد های کوچک و بزرگ میپردازیم تا دانشجویان بتوانند با ارائه این طرح ها بهترین نمرات را به دست بیاورند . ویلا ها به خانه هایی گفته می شود که چهار طرف آن دارای نما باشد . خانه باغ ها نیز دارای این ویژگی می باشند و از چهار طرف دارای نما می باشند و بخش بیرونی آن نیز با استفاده از درختان و باغچه های بسیار زیبایی تزیین شده است .

در طراحی خانه باغ ویلایی تمام امکانات و استاندارد های لازم برای ساکنین آن ها گنجانده شده است تا بتوانند به راحتی و با آرامش کامل از چنین مکان مسکونی استفاده کنند . پروژه های معماری ویلا باید دارای ابعاد و ظرفیت های مختلفی باشد به این دلیل در این پکیج ۵۰ نقشه خانه باغ پلان ها با ابعاد کوچک و بزرگ طراحی و گلچین شده است . وجود چنین خانه باغ هایی در بافت شهری باعث زیبایی و جذابیت یک منطقه و شهر می شود .

موارد موجود در طراحی خانه باغ ویلایی

  • نما از ۴ جهت
  • برش
  • پلان
  • مبلمان
  • سایت پلان
  • تمامی دتایل های لازم

شما عزیزان می توانید با دانلود این مجموعه ۵۰ نقشه خانه باغ از فروشگاه معماری آرچکت به تمامی اهداف خود برای طراحی خانه باغ ها دست پیدا کنید . در این مجموعه تمامی استاندارد هایی که طراح باید آن ها را رعایت کند رعایت شده است و طرح های بسیار کامل و زیبایی به وجو آمده است که میتواند در اختیار معماران و دانشجویان قرار گیرد تا آنها نیز بر اساس نیاز خود میتوانند از این مجموعه استفاده کنند .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده