پروژه کامل خانه ایرانی با تمام مدارک

29,000 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

3 فروش تاکنون

پروژه کامل خانه ایرانی میتواند یکی از جذاب ترین موضوعات و طرح هایی باشد که دانشجویان برای ارائه در نظر داشته باشند که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت نمونه ای زیبا با مدار کامل از این نمونه خدمت شما عزیزان معرفی میگردد .

پروژه کامل خانه ایرانی در زمینه ارائه پروژه معماری مجتمع های مسکونی و خانه های مسکونی میتواند موضوع جذاب و مورد توجهی باشد که این مورد در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت ارائه میگردد , در طراحی چنین پروژه هایی نظیر پلان خانه ایرانی و … باید تمامی امکانات و استاندارد های لازم را رعایت کرد . خانه های ایرانی داری طراحی مخصوص به خود می باشند که دانشجو باید به این موضوع بسیار مهم توجه کند . پروژه دانشجویی خانه ایرانی با تمام امکانات و پلن های ترسیمی در اختیار شما قرار میگیرد تا بتوانید با الهام و استفاده از این طرح بی نظیر در کار های طراحی خود ارائه مناسبی داشته باشید .

پروژه معماری خانه ایرانی

پروژه کامل خانه ایرانی می تواند یکی از جذاب ترین در عین حال پر چالش ترین طرح هایی باشد که دانشجویان می توانند در طرح ارشد خود بر عهده بگیرند . خانه های ایرانی دارای معماری و سبک خاصی می باشند که دانشجویان باید در طراحی آنان بسیار دقت فرمایند تا بتوانند به یک طراحی زیبا و چشم گیر دست پیدا کنند . یکی از ویژگی های بارز خانه های ایرانی مساحت بسیار زیاد است که این گونه خانه ها دارای اتاق های بسیار متعدد هستند . اجزای اصلی خانه های ایرانی را اندرونی و بیرونی تشکیل می دهد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر بفرد خود می باشد . این خانه ها دارای قسمت های مختلف مانند سکو , سر در ورودی , هشتی , دالان و ایوان و بسیاری از اجزای دیگر می باشد که هرکدام دارای کارآیی مشخصی می باشند .

در طراحی پروژه کامل خانه ایرانی که نوعی از انواع طراحی های پلان مسکونی می باشد باید تمام امکانات مورد نیاز ساکنین را مد نظر قرار داده و سپس به طراحی چنین پروژه هایی بپردازید . در طراحی این ساختمان که آمیخته ای از هنر و معماری ایرانی می باشد بسیار دقت شده است به این صورت طرح ساختمان مانند دو مستطیل به هم چسبیده می باشد که متشکل از یک طبقه و همکف می باشد و برای آن اندرونی و بیرونی در نظر گرفته شده است که شامل اتاق های مختلف , حوضچه آب و بسیاری دیگر از امکانات مورد نیاز می باشد .

موارد و مستدات موجود در پروژه دانشجویی خانه ایرانی

  • فایل کامل اتوکد 
  • ۱۳ عدد رندر زیبا و حرفه ای
  • فایل تری دی مکس

پلان های ترسیمی پروژه خانه ایرانی

  • حجم سه بعدی
  • پلان طبقه همکف
  • پلان طبقه اول
  • نما
  • برش

پروژه کامل خانه ایرانی میتواند یکی از سخت ترین طرح هایی باشد که دانشجویان می توانند به طراحی آن بپردازند به همین دلیل ما در فروشگاه معماری ارچکت به ارائه چنین پروژه هایی دست زده ایم تا نمونه های مختلفی از طراحی خانه های مسکونی در اختیار شما عزیزان باشد .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده