پاورپوینت تحلیل کارخانه واکس جانسون اثر فرانک لوید رایت ( 60 اسلاید )

5,900 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

2 فروش تاکنون

پاورپوینت معماری کارخانه واکس جانسون اثر فرانک لوید رایت یکی از برترین آثار این معمار بزرگ می‌باشد که در فایلی 60 اسلایدی آماده ارائه شده است.

پاورپوینت تحلیل کارخانه واکس جانسون اثر فرانک لوید رایت یکی دیگر از تحقیقات مربوط به موضوع، پاورپوینت آثار معماری می‌باشد. این پاورپوینت بر اساس اطلاعات معماری بسیار دقیق و خاصی جمع آوری شده است. که ما در این بخش از مطالب سایت معماری آرچکت به عرضه و تحلیل بیشتر ان خواهیم پرداخت. ما در این پاورپوینت توانسته‌ایم تمامی اطلاعات معماری مربوط به این بنا و همچنین امکانات مختلف آن را مورد ارزیابی و بررسی دقیق قرار دهیم. تا شما دانشجویان معماری بتوانید بهتر با سبک معماری کارگاه واکس جانسون اثر فرانک لوید رایت آشنا شوید. این فایل در قالب ۶۰ اسلاید کامل طراحی شده است.

فرانک لوید رایت به عنوان یکی از برترین معماران جهان شناخته می‌شود. که توانسته است با سبک معماری منحصر به فرد خود سازه‌های بسیار زیبا و متفاوتی را طراحی و ترسیم کند. ما نیز در این مطلب پاورپوینت بررسی کارخانه واکس جانسون یکی از آثار معماری بی‌نظیر او را مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد. تا شما بیشتر با سبک معماری فرانک لوید رایت آشنا شوید.

پاورپوینت کارخانه واکس جانسون

پاورپوینت کارخانه واکس جانسون اثر فرانک لوید رایت را می‌توان یکی از کمیاب‌ترین تحقیقات و پاورپوینت معماری دانست. که دانشجویان و معماران برای کسب نمرات و نتایج بهتر در مقاطع مختلف تحصیلی دست به تهیه و ارائه آن به کلاس‌های آموزشی می‌زنند. البته آنان باید در وهله اول تهیه و طراحی پاورپوینت معماری به جمع آوری اطلاعات معماری کاملی درباره امکانات و ویژگی معماری این بنا بپردازند، تا به یک تحقیق جامع و کامل دست پیدا کنند. البته ما نیز برای کمک به دانشجویان معماری به عرضه پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کارخانه پرداخته‌ایم که تمامی اطلاعات معماری مربوط به این بنا در آن گنجانده شده است.

پلان کارخانه واکس جانسون

پلان کارخانه واکس جانسون

بیوگرافی فرانک لوید رایت

فرانک لوید رایت یکی از معروفترین معماران جهان است که توانسته است به مدت ۷۰ سال در این زمینه فعالیت داشته باشد. او در عمر کاری خود توانسته ۱۰۰۰ طرح و بنا را ترسیم کند که حدود ۵۳۲ طرح آن اجرایی شده‌اند. سبک معماری فرانک لوید رایت بسیار متفاوت و جذاب است که ما در پاورپوینت تحلیل کارخانه واکس جانسون نیز به بررسی سبک معماری این بنا پرداخته‌ایم.

فرانک لوید رایت در ۸ ژوئن ۱۸۶۷ میلادی در کشور امریکا به دنیا آمد و در سال ۱۹۵۹ میلادی با یک عالم از افتخارات مختلف معماری دیده از جهان گشود. پدر لوید رایت یک کشیش بود که به دلیل داشتن اختلاف با مادر فرانک خانه را ترک کرد، و فرانک لوید رایت تحت سرپرستی مادر خود بزرگ شد. او پس از به پایان رساندن تحصیلات مقدماتی معماری در شهر خود توانست در رشته مهندسی راه و ساختمان دانشگاه ویسکانزین ادامه تحصیل بدهد. و پس از فارغ‌التحصیلی توانست به شیکاگو مهاجرت کند و وارد دفتر مشهور معماری سولیوان و ادلر شود. او در این مکان با سبک معماری و گرایش مکتب شیکاگو آشنا شد و بیشتر طرح‌های خود را بر اساس همین سبک ترسیم می‌کرد.

موارد مرتبط با پاورپوینت آثار فرانک لوید رایت

پاورپوینت معماری کارخانه واکس جانسون

امروزه با همه گیر شدن صنعت چرم و ساخت انواع وسیله‌های چرمی وجود کارخانه‌های ساخت واکس و عرضه آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. زیرا با استفاده از واکس شما قادر خواهید بود از فرسودگی و خراب شدن محصولات چرمی جلوگیری کنید. در این بین کارخانه جانسون یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین کارخانه‌های ساخت و عرضه واکس در جهان به شمار می‌رود. که به تولید و عرضه انواع واکس می‌پردازد. این شرکت توسط فرانک لوید رایت طراحی شده است که دارای سبک معماری بسیار خاص و زیبایی می‌باشد.

معماری کارخانه واکس جانسون

معماری کارخانه واکس جانسون

در سال ۱۹۳۵ میلادی هربرت هیب جانسون که حدود ۳۶ سال سن داشت خواست که به شرکت خانوادگی خود شکل مدرنی بدهد و او برای این کار از فرانک لوید رایت کمک خواست. فرانک در اول از انجام این پروژه سر باز زد و بعد راضی شد تا کارخانه جانسون را بر اساس سبک معماری بسیار متفاوت خود طراحی کند. او بدون توجه به تلفیق عوامل طبیعی اطراف و ساختمان به طراحی یک طرح زیبا و ساده پرداخت. که دارای طراحی داخلی بسیار زیبا و باشکوهی می‌باشد. ساختمان و دفتر کارخانه در شهر راسیین، ویسکانسین که در حدود ۲۰۰ مایلی شیکاگو قرار دارد طراحی و ساخته شده است. که ما در این پاورپوینت به صورت دقیق به معرفی این بنا پرداخته‌ایم.

پاورپوینت بررسی کارخانه جانسون

پاورپوینت معماری کارخانه واکس جانسون اثر فرانک لوید رایت که ما در این بخش از فروشگاه معماری آرچکت به معرفی و تحلیل بیشتر امکانات و فضاهای مختلف آن پرداخته‌ایم. می‌توان یکی از بهترین و جامع‌ترین پاورپوینت در رابطه با این موضوع در سطح اینترنت دانست. که گروه معماری مجرب و با دانش ما توانسته‌اند به صورت کاملا حرفه‌ای و با داشتن اطلاعاتی درباره سبک معماری این کارخانه و همچنین اطلاعاتی درباره طراحی امکانات مختلف آن دست به عرضه و ارائه چنین پاورپوینت معماری بزنند. تا شما بتوانید اطلاعات کاملی را در این باره به دست بیاورید و از این اطلاعات در دیگر تحقیقات خود استفاده کنید.

سرفصل‌های اصلی پاورپوینت تحلیل کارخانه جانسون

  • معرفی
  • موقعیت کارخانه
  • معمار کارخانه واکس جانسون
  • کانسپت طرح
  • فضا ها
  • برج
  • تحلیل سازه‌‌ای
  • پلان
  • مجموعه تصاویر
  • منابع

پاورپوینت تحلیل کارخانه واکس جانسون را می‌توان یکی از بهترین تحقیقات مربوط به آثار فرانک لوید رایت دانست. که تمامی اطلاعات مربوط به آثار و سبک معماری فرانک لوید رایت در این تحقیق گنجانده شده است. شما می‌توانید با خرید پاورپوینت مربوطه فایل مورد نظر خود را به صورت آنی دانلود کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده