پروژه معماری پارک محلی با طرحی نوین

12,500 تومان

فروشنده : معماری 98

موجود

7 فروش تاکنون

پروژه معماری پارک محلی از انواع طراحی های مربوط به پارک میتواند موضوع جذاب و مناسبی برای ارائه در طرح معماری پارک باشد که در این مقاله از وب سایت تخصصی معماری آرچکت به ارائه نمونه پروژه کامل پارک محلی با تمامی مدارک و جزئیات همراه می پردازیم .

پروژه معماری پارک محلی را میتوان نادر ترین پروژه معماری پارک دانست که اساتید بر عهده دانشجویان و معماران قرار می دهند . پارک ها همواره جنبه های تفریحی و فرهنگی را برای افراد جامعه اجرا می کنند به همین دلیل یک طراح باید در ترسیم پروژه کامل پارک به خوبی به جنبه های تفریحی و فرهگی آن بسیار توجه کند . طراحی پروژه پارک می تواند معماران و دانشجویان را با چالش های جدیدی همراه کند زیرا در این نوع طراحی باید زیر ساخت ها و تمامی استاندارد های ممکن را ر نظر گرفت که در پروژه دانشجویی پارک محلی ارائه شده در این قسمت از وب سایت معماری آرچکت تمامی این موارد در نظر گرفته شده است و نمونه ای بی نظیر و کامل از طراحی پارک ارائه شده است .

پروژه کامل پارک محلی با تمام مدارک

پروژه معماری پارک محلی می توانند تمامی دانشجویان را با سختی های جدید و جذابی همراه کند به همین دلیل در طراحی پروژه کامل پارک محلی باید تمام امکانات تفریحی مورد نیاز را ترسیم کرد . پارک ها به مکان هایی که دارای چمن , درختان , زمین و پیاده رو و به منظور تفریح عموم جامعه تاسیس شده است گفته می شود که امروزه برای تفریح و آسایش بیشتر مردم امکانات بیشتری به پارکه نظیر زمین های بازی , استخر ها و آب نما افزوده شده است که باعث زیبایی و کارآیی بیشتر پارک ها شده است . در زمان حاضر نیز پارک های کوچک محلی بسیار مورد توجه مردم به خصوص ساکنین محله قرار می گیرد که بیشتر آنها به صورت طولی قرار می گیرند که فضای سبز بیشتر مناطق آن را تشکیل می دهد .

طرح معماری پارک محلی

طرح معماری پارک محلی

برای طراحی پروژه معماری پارک محلی و پلان پارک باید دانش و اطلاعات پایه دانشجو بسیار بالا باشد تا بتوان به طرحی بی نقص و مفید دست پیدا کرد . پارک های محلی به منظور مکان های کوچک تفریحی در یک محله ساخته می شوند که دارای پیاده رو , چمن و درختان و گاهی زمین های بازی کوچکی برای کودکان هستند و نمونه پروژه معماری پارک معرفی شده در این مقاله تمامی این فضا ها و امکانات مورد نیاز برا رفع نیاز کودکان و اقشار مختلف موجود در یک محله را در خود جای داده است . پارک ها باید تمامی استاندارد های لازم را دارا باشند تا محیطی آرام را برای استراحت و تفریح ساکنین محله ایجاد کنند . پروژه کامل پارک را می توان به عنوان پر چالش ترین پروژه دانشجویان نام برد .

موارد موجود در پروژه معماری پارک محلی

  • فایل اتوکدی کامل
  • رندر های زیبا
  • پوستر با کیفیت
  • فایل psd لایه باز فتوشاپ
  • و ….

پروژه معماری پارک محلی معرفی شده در این مقاله با جزئیات و مدارک کامل تقدیم حضورتان میگردد که میتوانید از این طرح در کار های خود استفاده کنید و یا برای الگو برداری در جهت طراحی پارکی دیگر استفاده کنید که خرید این محصول کامل را میتوانید از وب سایت تخصصی معماری آرچکت انجام دهید .

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

هنوز نظری داده نشده است

اطلاعات فروشنده